• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka moderan pala cijena vrt Z - GoHome
  • stan zagreb split rijeka moderan pala cijena vrt Z - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka moderan pala cijena vrt Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka moderan pala cijena vrt zadnjih 14 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.513 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 355.000 € na 339.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Vukomerec, 339.000 €, 84,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 355.000 €
13.05.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderno uređen stan u prizemlju stambene zgrade smještene u mirnom dijelu naselja Vukomerec, idealan za ugodan obiteljski život ili kao sigurna investicija. Nekretnina je nedavno potpuno renovirana te pruža visoku razinu komfora i funkcionalnosti.Stan ukupne neto površine....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 234.000 € na 226.200 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 234.000 €
20.05.2026 - 226.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-6 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 252.000 € na 238.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 238.000 €, 130,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.05.2026 - 235.000 €
15.05.2026 - 252.000 €
20.05.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan dizajn, premium materijali i pažljivo osmišljen prostor čine ovaj stan dijelom posebnog projekta,prodajemo. NETTO površina stana iznosi 36.55 m2 + terasa 12.50 m2 + vrt 67 m2 i VPM* koji se odlikuje funkcionalnim rasporedom i optimalnim iskorištenjem prostora. Zgrada je građena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka moderan pala cijena vrt zadnjih 14 dana'
349.000 €
339.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 265.000 € na 245.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,57 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 280.000 €
17.04.2026 - 265.000 €
15.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan ukupne stambene površine 56,57 m2, smješten u visokom prizemlju novije kvalitetne stambene zgrade u Zagrebu, Radmanovačka ulica. (Kaićeve zgrade) Izuzetno svijetao, bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv! Stan se sastoji od ulaza, dnevnog....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 153.870 € na 149.410 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 149.410 €, 44,60 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 158.330 €
29.11.2025 - 149.410 €
08.12.2025 - 158.330 €
16.02.2026 - 167.250 €
16.03.2026 - 153.870 €
10.05.2026 - 149.410 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-6 - 44,60 m2, 2-sobni, prizemlje (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 51,60 m² UKUPNA CIJENA: 172.860,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni balkon....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,