• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka moderan pala cijena Zadnj - GoHome
  • stan zagreb split rijeka moderan pala cijena Zadnj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka moderan pala cijena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka moderan pala cijena zadnjih 14 dana" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.840 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 234.000 € na 226.200 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 234.000 €
20.05.2026 - 226.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-6 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 355.000 € na 339.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Vukomerec, 339.000 €, 84,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 355.000 €
13.05.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderno uređen stan u prizemlju stambene zgrade smještene u mirnom dijelu naselja Vukomerec, idealan za ugodan obiteljski život ili kao sigurna investicija. Nekretnina je nedavno potpuno renovirana te pruža visoku razinu komfora i funkcionalnosti.Stan ukupne neto površine....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 € na 249.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, 249.000 €, 73,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI : Na prodaju je komforan obiteljski stan površine 73 m2 koji se sastoji od open space dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonom, lođe, hodnika, ostave, tri spavaće sobe od kojih je jedna roditeljska i dvije dječje sobe, kupaone i drvarnice. Stan je kompletno adaptiran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka moderan pala cijena zadnjih 14 dana'
238.093 €
299.990 €
271.150 €
 
-3%

Promjena cijene sa 392.000 € na 382.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Voltino, 382.000 €, 84,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 392.000 €
18.05.2026 - 382.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan, potpuno namješten i iznimno ugodan 3-soban stan smješten na 2. i posljednjem katu manje zgrade bez lifta iz 2021. godine, u mirnoj ulici u Rudešu, izvan glavne prometnice, a nadomak sadržaja koji svakodnevicu čine jednostavnijom. Stan raspolaže s 61,28 m² zatvorenog....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 355.000 € na 349.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Vukomerec, 349.000 €, 84,00 m2 cca 4160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 355.000 €
10.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan u prizemlju zgrade na mirnoj lokaciji u naselju Vukomerec. Stan je potpuno novo uređen, idealna prilika za par, obitelj ili investitora. Površine: - Stambena površina: 66,68 m² - Lođa: 3,68 m² neto / 4,90 m² bruto - Vrt 1: 10,20 m² neto / 51,00 m² bruto - Vrt 2: 3,92....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 185.000 € na 180.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, 180.000 €, 66,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 199.000 €
22.03.2026 - 185.000 €
10.05.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je dvosobni stan smješten u samom centru grada, idealan za sve koji žele živjeti u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja i urbanih pogodnosti. Smješten u zgradi s novim krovom, ovaj moderno uređen i vrlo komforan stambeni prostor površine 66m² sastoji se od kuhinje povezane....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 245.000 € na 239.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Zamet, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 245.000 €
13.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

NOVO NA TRŽIŠTU-potpuno adaptiran stan spreman za useljenje odmah! U ponudi je stan u koji nitko nije uselio nakon kompletne renovacije sve instalacije vode i struje su nove,a stan je uređen u modernom i atraktivnom stilu.Sastoji se od dvije sobe,moderno uređene kupaonice sa podnim....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 271.000 €
14.02.2026 - 270.000 €
15.03.2026 - 259.000 €
16.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetno lijepo uređen, moderan stan smješten u širem centru Zagreba, u traženoj urbanoj zoni u blizini Studentskog centra. Ova nekretnina savršeno spaja dizajn, funkcionalnost i privatnost, te predstavlja odličan izbor kako za ugodan gradski život, tako i za sigurnu....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 460.000 € na 425.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 425.000 €, 80,60 m2 cca 5270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 460.000 €
22.05.2026 - 425.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.njuskalo.hr

TREŠNJEVKA SJEVER ? UREĐEN 4-SOBAN STAN Na prodaju je potpuno uređen i moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? Trešnjevka sjever. Stan se sastoji od funkcionalnog četverosobnog rasporeda, obiluje prirodnim svjetlom te ima obračunsku površinu od 80,60....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 205.000 € na 199.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 199.000 €, 72,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 250.000 €
15.04.2026 - 230.000 €
26.04.2026 - 215.000 €
29.04.2026 - 205.000 €
17.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Donji Bukovac, Bukovačka cesta ? novoadaptirani trosoban stan s dvorištem. Moderan i kompletno adaptiran trosoban stan površine 72 m2, smješten u prizemlju uredno održavane manje stambene zgrade (zelena naljepnica) u mirnom dijelu Donjeg Bukovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 340.000 € na 310.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 310.000 €, 79,10 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 340.000 €
19.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ZA DIREKTNE INFORMACIJE - Tin Marković - 0977096252 - Tara Tanita Kocijan - 0917331434 Prodaje se jedinstvena nekretnina na vrhunskoj lokaciji, koja se sastoji od dva zasebna, moderno koncipirana dvosobna stana. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj urbanog života i izvrsne investicijske....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 153.870 € na 149.410 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 149.410 €, 44,60 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 158.330 €
29.11.2025 - 149.410 €
08.12.2025 - 158.330 €
16.02.2026 - 167.250 €
16.03.2026 - 153.870 €
10.05.2026 - 149.410 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-6 - 44,60 m2, 2-sobni, prizemlje (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 51,60 m² UKUPNA CIJENA: 172.860,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni balkon....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 252.000 € na 238.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 238.000 €, 130,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.05.2026 - 235.000 €
15.05.2026 - 252.000 €
20.05.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan dizajn, premium materijali i pažljivo osmišljen prostor čine ovaj stan dijelom posebnog projekta,prodajemo. NETTO površina stana iznosi 36.55 m2 + terasa 12.50 m2 + vrt 67 m2 i VPM* koji se odlikuje funkcionalnim rasporedom i optimalnim iskorištenjem prostora. Zgrada je građena....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Lanište, 270.000 €, 55,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 299.000 €
05.05.2026 - 280.000 €
22.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 54,57 m², smješten na 8. katu (zadnji kat) kvalitetne novogradnje iz 2018. godine u traženoj lokaciji Lanište. Stan se nalazi na najvišem katu, što osigurava ono što većina stanova nema ? mir, privatnost i otvoren pogled bez....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 284.000 € na 277.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Centar, 277.000 €, 82,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 284.000 €
18.05.2026 - 277.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno novoadaptiran stan površine 82 m² koji predstavlja savršen spoj modernog uređenja, funkcionalnosti i izvrsne lokacije. Nalazi se na prvom katu uredne zgrade te je spreman za useljenje, a posebna prednost je što nakon kompletne renovacije u stanu još nitko nije boravio.....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 240.000 € na 195.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 240.000 €
22.05.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasan stan koji je nedavno u potpunosti renoviran te uređen s puno pažnje i stila. Tijekom renovacije zamijenjene su sve instalacije struje i vode, što osigurava bezbrižno korištenje prostora u godinama koje dolaze. Podovi su obloženi pločicama visokog sjaja u imitaciji....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 365.000 € na 340.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2026 - 365.000 €
22.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAGREB, GORNJA DUBRAVA - Moderan 3-soban stan s lođom Prodaje se prekrasan, moderno uređen stan u atraktivnom dijelu Gornje Dubrave, smješten u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja te glavne prometnice ? Avenije Dubrava, što osigurava izvrsnu povezanost s ostatkom grada. Stan....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 265.000 € na 245.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,57 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 280.000 €
17.04.2026 - 265.000 €
15.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan ukupne stambene površine 56,57 m2, smješten u visokom prizemlju novije kvalitetne stambene zgrade u Zagrebu, Radmanovačka ulica. (Kaićeve zgrade) Izuzetno svijetao, bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv! Stan se sastoji od ulaza, dnevnog....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 270.000 €, 55,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 280.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Sveta Klara , 3S,lođa,parking,odličan tlocrt Nudimo Vam prekrasan trosoban stan u prizemlju sa lođom i parkingom, u Svetoj Klari, Novom Zagrebu. Zgrada se nalazi u mirnom djelu naselja nadomak svih potrebnih sadržaja za život , te novoizgrađenog gradskog vrtića u Gradu Zagrebu....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 166.000 € na 161.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Mlaka, 161.000 €, 40,34 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 166.000 €
01.04.2026 - 159.000 €
11.04.2026 - 166.000 €
22.05.2026 - 161.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Adaptiran stan na Mlaci s dodatnim potencijalom Prodaje se moderno uređen stan u visokom prizemlju zgrade koja je trenutno u fazi obnove fasade. Ovaj svijetao i prozračan prostor jugozapadne orijentacije sastoji se od dvije južne sobe, kupaonice i otvorene kuhinje s blagovaonicom.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 570.000 € na 530.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 530.000 €, 117,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 620.000 €
28.04.2026 - 580.000 €
11.05.2026 - 570.000 €
15.05.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrhunski, moderno uređen stan na traženoj i mirnoj lokaciji Jelenovac, u neposrednoj blizini Vinogradska bolnica. Stan se prodaje potpuno namješten, s kvalitetnim namještajem izrađenim po mjeri i svim pripadajućim kućanskim aparatima, što omogućuje budućem vlasniku useljenje....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 167.250 € na 158.330 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 158.330 €, 44,60 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 162.790 €
28.11.2025 - 165.020 €
09.12.2025 - 167.250 €
10.05.2026 - 158.330 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-11 - 44,60 m2, 2-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 50,60 m² UKUPNA CIJENA: 179.630,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 350.000 € na 320.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Sušak, 320.000 €, 102,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 350.000 €
18.05.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, SUŠAK, u ponudi je prostran i funkcionalan stan površine 102 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice te zasebnog toaleta. Dodatnu vrijednost nekretnini daju dva balkona koji osiguravaju obilje prirodnog svjetla....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac