• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka moderan pala cijena Najno - GoHome
  • stan zagreb split rijeka moderan pala cijena Najno - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka moderan pala cijena Najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka moderan pala cijena najnovije" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.910 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 365.000 € na 340.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2026 - 365.000 €
22.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

ZAGREB, GORNJA DUBRAVA - Moderan 3-soban stan s lođom Prodaje se prekrasan, moderno uređen stan u atraktivnom dijelu Gornje Dubrave, smješten u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja te glavne prometnice Avenije Dubrava, što osigurava izvrsnu povezanost s ostatkom grada. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 234.000 € na 226.200 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 234.000 €
22.05.2026 - 226.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-6 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 460.000 € na 425.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 425.000 €, 80,60 m2 cca 5270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 460.000 €
22.05.2026 - 425.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.njuskalo.hr

TREŠNJEVKA SJEVER ? UREĐEN 4-SOBAN STAN Na prodaju je potpuno uređen i moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? Trešnjevka sjever. Stan se sastoji od funkcionalnog četverosobnog rasporeda, obiluje prirodnim svjetlom te ima obračunsku površinu od 80,60....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka moderan pala cijena najnovije'
299.990 €
340.000 €
161.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Lanište, 270.000 €, 55,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 299.000 €
05.05.2026 - 280.000 €
22.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 54,57 m², smješten na 8. katu (zadnji kat) kvalitetne novogradnje iz 2018. godine u traženoj lokaciji Lanište. Stan se nalazi na najvišem katu, što osigurava ono što većina stanova nema ? mir, privatnost i otvoren pogled bez....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 240.000 € na 195.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 240.000 €
22.05.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasan stan koji je nedavno u potpunosti renoviran te uređen s puno pažnje i stila. Tijekom renovacije zamijenjene su sve instalacije struje i vode, što osigurava bezbrižno korištenje prostora u godinama koje dolaze. Podovi su obloženi pločicama visokog sjaja u imitaciji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!