• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka moderan najnovije pala ci - GoHome
  • stan zagreb split rijeka moderan najnovije pala ci - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka moderan najnovije pala cijena što manje

  • Za upit "stan zagreb split rijeka moderan najnovije pala cijena što manje" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.925 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • 8.kat
    • grijanje na plin
    • vrt
    • jurkovićeva ulica
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 319.990 € na 299.990 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 299.990 €, 74,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.04.2026 - 319.990 €
23.05.2026 - 299.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

KONTAKT: 091-980-3033 Luka Lokacija: Gornji grad - Medveščak: Jurkovićeva OPIS: Prodaje se moderan i kompletno renoviran stan u Jurkovićevoj ulici, jednoj od najljepših lokacija u centru Zagreba. Nekretnina je visokokvalitetno uređena kao prostrani open space dvosobni stan, uz izvrsnu....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 166.000 € na 161.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Mlaka, 161.000 €, 40,34 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 166.000 €
01.04.2026 - 159.000 €
11.04.2026 - 166.000 €
22.05.2026 - 161.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Adaptiran stan na Mlaci s dodatnim potencijalom Prodaje se moderno uređen stan u visokom prizemlju zgrade koja je trenutno u fazi obnove fasade. Ovaj svijetao i prozračan prostor jugozapadne orijentacije sastoji se od dvije južne sobe, kupaonice i otvorene kuhinje s blagovaonicom.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Lanište, 270.000 €, 55,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 299.000 €
05.05.2026 - 280.000 €
22.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 54,57 m², smješten na 8. katu (zadnji kat) kvalitetne novogradnje iz 2018. godine u traženoj lokaciji Lanište. Stan se nalazi na najvišem katu, što osigurava ono što većina stanova nema ? mir, privatnost i otvoren pogled bez....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka moderan najnovije pala cijena što manje'
340.000 €
340.000 €
425.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 234.000 € na 226.200 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 234.000 €
22.05.2026 - 226.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-6 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 240.000 € na 195.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 240.000 €
22.05.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasan stan koji je nedavno u potpunosti renoviran te uređen s puno pažnje i stila. Tijekom renovacije zamijenjene su sve instalacije struje i vode, što osigurava bezbrižno korištenje prostora u godinama koje dolaze. Podovi su obloženi pločicama visokog sjaja u imitaciji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!