• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka moderan što veće Najnovij - GoHome
  • stan zagreb split rijeka moderan što veće Najnovij - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka moderan što veće Najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka moderan što veće najnovije" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.894 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • novogradnja
    • 1.kat
    • dvorište
    • park
    • adaptiran
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 340.000 €, 78,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 Prodaje se atraktivan, potpuno uređen, moderan stan ukupne površine 78,60 m interesantnog koncepta: od jednog stana su izuzetno funkcionalano napravljena dva apartmana, a smješten....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 383.508 €, 106,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U sklopu novog stambenog projekta u zagrebačkom naselju Blato prodaje se stan na 1. katu ukupne NKP površine 106,53 m², od čega zatvoreni stambeni dio iznosi 91,34 m². Stan je funkcionalno i moderno organiziran te se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe te open space koncepta kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 330.000 €, 103,72 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u urbanoj vili izgrađenoj 2011. godine. Stan se prodaje kompletno namješten kao što je na slikama. Stan je ukupne brutto kvadrature 103,72 m2, a NKP 82,72 m2. Zgrada se nalazi u Podsusedu. Blizina vrtića i osnovne škole, svega pet minuta hoda. Stanica za vlak i autobus....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka moderan što veće najnovije'
186.638 €
159.000 €
298.000 €
  Stan, RIJEKA, Banderovo, 435.000 €, 103,47 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? LUKSUZAN STAN BANDEROVO, RIJEKA ? 103 m² Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Banderovu prodaje se vrhunski luksuzno uređen stan površine 103 m² u novogradnji iz 2023. godine. Stan je kompletno dizajnerski namješten namještajem rađenim po mjeri koji ostaje u cijeni zajedno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 365.000 €, 100,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na mirnoj i povišenoj lokaciji u Podsusedu prodaje se moderan trosoban stan koji spaja ono što se u Zagrebu sve rjeđe nalazi u istom paketu: otvoren panoramski pogled, dvije prostrane terase, garažno parkirno mjesto, vanjsko parkirno mjesto i mirno okruženje bez gradske buke. Stan....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pehlin, 400.000 €, 86,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

HOSTI, RIJEKA ? moderan dvosoban stan s garažom i parkirnim mjestom Prodajemo moderno uređen i potpuno namješten dvosoban stan s dnevnim boravkom u novijoj gradnji. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, kupaonice, zasebnog WC-a....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Moderan četverosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S7 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 410.000 €, 84,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan četverosobni stan na odličnoj lokaciji u Kajzerici, Novi Zagreb Stan se nalazi na 1. katu kvalitetne zgrade iz 2019. godine, a odlikuje ga dvostrana orijentacija istok?zapad koja osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 357.000 €, 79,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Voltino, Zagrebačka cesta, moderan trosoban stan s lođom na 3.katu zgrade novije gradnje (2009), NKP 79,42m2 Sastoji se od: ulaznog hodnika s ugradbenim ormarom, dnevnog boravka otvorenog kocepta s kompletno opremljenom kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na lođu površine 9,62m2,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 349.000 €, 74,91 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u zgradi iz 1996.godine na atraktivnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Borovje. Ovaj prekrasan stan površine 75 m2 sastoji se od: -prostranog open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom -dvije spavaće sobe -kupaonice s WC-om -zasebnog WC-a -hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 339.000 €, 74,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Maksimir, Donji Bukovac, prekrasno uređen i opremljen stan neto površine 74 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji.Stan je smješten u kvalitetno građenoj manjoj stambenoj zgradi iz 2006. godine na prvom katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S12 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 285.000 €, 70,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

BELVEDER NOVO 70 m2 ! Prodajemo odličan moderan stan površine 70 m2. Nalazi se na dobroj mikrolokaciji, blizu centra grada, a ipak u mirnom i lijepom okruženju. Bitno je naglasiti da stambena zgrada ima novi krov i fasadu. Stan se sastoji od velikog dnevnog otvorenog dijela kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 320.000 €, 68,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Vlaška ulica, u neposrednoj blizini Kvaternikovog trga, smješten na 11. katu održavane zgrade s liftom i prekrasnim panoramskim pogledom na cijeli Zagreb. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dvije sobe i kupaonice, a postoji i mogućnost spajanja kuhinje....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

RIJEKA GORNJA DRENOVA, moderan 2S+DB stan s balkonom, pogledom na zelenilo i more te 2 parkirna mjesta U ponudi je kvalitetan i komforan stan u novogradnji smještenoj na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na Gornjoj Drenovi idealnoj za obiteljski život i sve koji žele spoj privatnosti,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 285.000 €, 60,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan 2S+DB stan na odličnoj lokaciji Srdoči, smješten u kvalitetnoj novogradnji izgrađenoj 2019. godine. Stan je pažljivo uređen, a veliki dio namještaja je rađen po mjeri kako bi se maksimalno iskoristio prostor i osigurala funkcionalnost te ugodan boravak. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 199.000 €, 56,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaja stana ? Mlaka | 3-soban stan s dnevnim boravkom | 57 m² | renovirano | odlična investicija Mlaka, prodaje se funkcionalan i moderno uređen 3-soban stan s dnevnim boravkom ukupne površine 57 m². Zahvaljujući izvrsnom rasporedu prostora, stan nudi maksimalnu iskoristivost te....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Zagreb! Stupnik! Prodaje se moderan stan s vrtom u novogradnji u mirnom dijelu Gornjeg Stupnika ? novi projekt od ukupno 18 stanova! Stan se nalazi u novom projektu koji obuhvaća tri manje stambene zgrade, svaka sa svega 6 stanova, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Površina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 305.689 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Stan se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s četiri etaže, u mirnom i uređenom obiteljskom naselju u blizini Zagrebačke ceste. Stan ukupne površine 74 m2 se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice,....