• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka lift zadnjih 14 dana 90 m - GoHome
  • stan zagreb split rijeka lift zadnjih 14 dana 90 m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka lift zadnjih 14 dana 90 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka lift zadnjih 14 dana 90 m2" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 3.985 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 4.kat
    • parking
    • pogled na more
    • novogradnja
    • kvalitetan
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Brezovica, 265.000 €, 91,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-2 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je sredinom lipnja....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 242.000 € na 277.515 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 277.515 €, 88,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 242.000 €
20.05.2026 - 277.515 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan četverosoban stan oznake S-13 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 444.609 €, 89,10 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Črnomerec, četverosoban apartman u novogradnji s KONE liftom, smješten u zgradi sa 161. jedinicom, na izvrsnoj lokaciji.Stan E2.4 se nalazi na drugom katu i sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice s izlazom na loggiu veličine 8,94 m2....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka lift zadnjih 14 dana 90 m2'
299.000 €
249.100 €
455.187 €
  Stan, SPLIT, Mertojak, 414.000 €, 90,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prostranog stana smještenog u zgradi s liftom, na Mertojaku. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji za život s obzirom da se par koraka od zgrade nalazi nekoliko dućana, autobusna stanica, a u blizini je škola, ambulanta kao i plaža koja je udaljena svega 800m.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 490.000 €, 90,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se stan veličine 57m2 (zatvoreni prostor) + 90m2 velika terasa na četvrtom katu zgrade s liftom iz 2020. godine. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, terase i ostave. Također mu pripada garažno parkirno mjesto u....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Martinkovac, 490.000 €, 90,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja moderan i komforan 2S+DB stan smješten u kvalitetnoj novogradnji na Martinkovcu, idealan za kupce koji traže udoban i funkcionalan životni prostor s prekrasnim pogledom na more. Stan ukupne površine 90 m² nalazi se na 5. katu moderne stambene zgrade s liftom izgrađene....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 91,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 91 m2 + TERASA 70 m2, 5-soban Prodaje se peterosoban stan, ukupne površine 91 m2 na trećem katu zgrade s liftom. Zgrada je građena 1975. godine te ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 4....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 345.000 €, 91,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, LANIŠTE, 91 m2, 4-SOBAN Prodaje se 4-soban stan ukupne neto površine 91 m2 koji se nalazi na drugom katu stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena krajem dvije tisućitih godina i ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 270.000 €, 91,25 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Vrapče Komforan trosoban stan neto površine 91,25 m2 na 1. katu stambene zgrade izgrađene 2008. godine. Zgrada nema lift. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice s kadom i wc-om, zasebnog wc-a, ostave, hodnika i loggie. Terasa/vrt cca....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 315.000 €, 91,60 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji !! Vlasništvo 1/1 bez tereta !! Površine 92m2 , sastoji se od : -2 sobe - dnevni boravak - kupaonica - kuhinja - wc - ostava - terasa - hodnik Stan se nalazi u stambenoj zgradi od 5 katova na posljednjem 5.katu ! Zgrada je opremljena sa dizalom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 458.282 €, 91,84 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Črnomerec, četverosoban apartman u novogradnji, smješten u zgradi s 161. jedinicom, s KONE liftom, na izvrsnoj lokaciji.Stan F2.1 se nalazi na drugom katu i sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka, kuhinje, izbe, blagovaonice s izlazom na loggiu veličine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 340.000 €, 92,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji !! Vlasništvo 1/1 bez tereta !! Površine 92m2 , sastoji se od : -2 sobe - dnevni boravak - kupaonica - kuhinja - wc - ostava - terasa - hodnik + Mogućnost napraviti 2 manja stana Novo napravljeno centralno grijanje na plin sa novim radijatorima....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 310.000 €, 88,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U centru grada Rijeke, samo par minuta hoda od popularnog Riječkog Korza, u blizini uređenih plaža smjestio se ovaj udoban, komforan te kompletno namješten stan sa 2 terase i djelomičnim pogledom na more. Ovaj komforan stan sastoji se od dnevnog boravka, potpuno opremljene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 310.000 €, 92,19 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stanova i poslovnih prostora u poslovno-stambenoj novogradnji na Gornjem Zametu. Ovaj šesterokatni objekt tlocrtno je pravilnog oblika, te se sastoji od 5 nadzemnih i 1 suterenske etaže, sa 16 jedinica, od kojih su 13 stambene namjene, te 3 poslovne namjene.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kustošija, 406.980 €, 87,00 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se trosoban stan neto površine 87,81 m², od čega stambeni dio iznosi 72,07 m², smješten na prvom katu održavane stambene zgrade s liftom iz 2010. godine. Zgrada je priključena na gradsku infrastrukturu ? plin, vodovod i kanalizaciju. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 367.000 € na 359.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 375.000 €
16.05.2026 - 367.000 €
18.05.2026 - 359.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 71,38 m2, spremište 4 m2 + garažno mjesto 12,8 m2, vrt 23,78, sve zajedno (obračunski) 85,66 m2. Nalazi se na 2. etaži zgrade (ukupno 4 etaže) sa 8 stanova, liftom, garažnim mjestima i zajedničkim dvorištem. Sastoji se od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagavaonice-dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 471.455 €, 94,48 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Črnomerec, četverosoban apartman u novogradnji, smješten u zgradi sa 161 jedinicom, na izvrsnoj lokaciji, s KONE liftom.Stan G1.1 se nalazi na prvom katu i sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice s izlazom na loggiu veličine 3,20 m2,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 85,49 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se lijep 3.5soban stan s loggiom u visokom prizemlju zgrade izgrađene 1993.godine. Stan je prilagođen osobama s invaliditetom. Nalazi se u blizini škole, vrtića, javnog prijevoza i svih potrebnih sadržaja. Pogodan i za poslovni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 471.904 €, 94,57 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Črnomerec, četverosoban apartman s loggiom površine 94,57 m2 u sklopu novogradnje od 187. jedinica, s KONE liftom, na izvrsnoj lokaciji.Stan se nalazi na 4. katu i sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka, kuhinje, blagavaonice, tri spavaće sobe, dvije kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 409.990 €, 85,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN + GPM + 2 VRTA, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 76 m2, 3-SOBAN Prodaje se 3-soban stan ukupne neto površine 76 m2 koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 2024. godine i ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 381.825 €, 84,85 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb - Donja Dubrava, prodaje se četverosobni stan od 84,85 m2 na četvrtom katu stambene zgrade sa ukupno dvadeset stanova u izgradnji, početak gradnje ljeto 2025. a planirani završetak kraj 2027. godine. . Sastoji se od: tri spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 476.894 €, 95,56 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Črnomerec, četverosoban stan s loggiom 95,57 m2 u sklopu novogradnje od 187. stanova, s KONE liftom, na izvrsnoj lokaciji.Stan se nalazi na 2. katu i sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka, kuhinje, blagavaonice, tri spavaće sobe, dvije kupaonice (tuš kabina....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 336.640 € na 378.720 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 378.720 €, 84,16 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 336.640 €
18.05.2026 - 378.720 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb - Donja Dubrava, prodaje se četverosobni stan od 84,16 m2 na drugom katu stambene zgrade sa ukupno dvadeset stanova u izgradnji, planirani završetak kraj 2027. godine. . Sastoji se od: tri spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, dva hodnika, garderobe, dvije kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 277.596 €, 84,12 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA BLATO ? S19 - 4-soban stan 84.12 m2 sa loggiom ? obavezno parkirno mjesto Prodaje se 3-soban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji ? Karlovačka cesta, Blato (Novi Zagreb ? Zapad). Stan se nalazi na 1.katu od 2 u zgradi sa liftom, netto površine 79.56m2 + loggia (brutto....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 540.600 €, 96,36 m2 cca 5610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji u mirnom dijelu Trešnjevke, u blizini vrtića, osnovne i srednje škole, autobusnih linija povezanih s Črnomercem, željezničke stanice, crkve, trgovačkih centara i ostalih sadržaja potrebnih za ugodan život, nalazi se novi stambeni projekt u izgradnji s planiranim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 330.000 €, 82,67 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se prostran 3 soban stan s dvije loggie. Nalazi se na 4. katu zgrade od ukupno 8 katova. Stan je izrazito svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. Opremljen je klima uređajem i protuprovalnim vratima. 2016.g. promijenjene su....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 82,34 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Molimo zvati agenta: Vedran + 385 95 5425 623, sales@zagreb4u.com Agencija Zagreb4U Vam predstavlja 4-sobni stan (82,34) na 5. katu (zadnjem) stambene zgrade sa liftom, Međimurska ulica. Sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka koji čini cjelinu sa kuhinjom i blagovaonskim dijelom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 250.000 €, 82,32 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se poslovni prostor uređen kao stan. Nalazi se u prizemlju novije zgrade od 4 kata. Ulaz je s dvorišne strane, 82.32m2 + parkirno mjesto od 12.86m2. Pogodno za ured, ordinaciju i dr. Smješten na izvrsnoj lokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Duilovo, 524.326 €, 97,95 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi trosoban stan koji se nalazi u prizemlju zgrade, unutar modernog projekta Sunny Cliff Residence, smještenog u neposrednoj blizini mora. Ovaj prostrani stan idealan je za obiteljski život, dugoročno stanovanje ili kao investicija za turistički najam. Stan se sastoji od: ulaznog....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Potok, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u centru u zgradi sa centralnim etažnim grijanjem i. liftom.Kompletno renoviran i pogodan za stanovanje ili za investicijski najam-Po koncepciji je 3s kl sa 2 balkona od kojih je jedan sjeverni zatvoren.Stavljena nova vanjska pvc stolarija.Na petom katu svaki stan....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 230.000 €, 82,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Belveder-lijep, komotan i održavan trosoban stan na 4.katu zgrade s liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice, wc-a, ostave i lođe. Nova stolarija. Centralno grijanje. Odličan i za invalidne osobe jer nema stepenica. Do grada....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 360.000 €, 98,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U centru grada Rijeke, samo par minuta hoda od popularnog Riječkog Korza smjestio se ovaj lijepo uređen te kompletno namješten stan sa 2 terase i pogledom na more. Ovaj prostrani stan sastoji se od dnevnog boravka, potpuno opremljene kuhinje, blagovaonice, 2 spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Marčeljeva Draga, 446.000 €, 81,48 m2 cca 5470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ekskluzivnu ponudu dobili smo stan koji se sastoji od ulaznog hodnika (7,39 m2), kupaonice (4,06 m2), kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka (27,84 m2), dvije spavaće sobe (10,27 m2 i 10,28 m2), dvije terase (6,06 i 10,80 m2), uređene okućnice (67,04 m2), garažnog parkirnog mjesta....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 32)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr