• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka lift najnovije balkon do - GoHome
  • stan zagreb split rijeka lift najnovije balkon do - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka lift najnovije balkon do 590000 eura

  • Za upit "stan zagreb split rijeka lift najnovije balkon do 590000 eura" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.482 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 560000 eura (malo jeftiniji)
    • 610000 eura (malo skuplji)
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 603.750 €, 121,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan građanski stan na drugom katu predivno obnovljene i uredno održavane zgrade (ukupno tri kata + tavan + podrum). Zgrada je 2025 godine kontrukcijski obnovljena (fasada, krov, haustor). Zgrada je u postupku ishođenja sredstava za lift. Suglasnosti suvlasnika su....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 425.290 €, 119,80 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzan petosoban stan površine 119,80 m², smješten na 3. katu moderne novogradnje u Zagrebu, naselje Blato. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom konceptu, četiri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnik te balkona i terase....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 425.000 €, 90,27 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosoban stan u neposrednoj blizini Selske ceste, na 2. katu moderne zgrade s liftom, u sklopu stambeno-poslovnog kompleksa. Stan je kompletno adaptiran 2026. godine i prodaje se u potpunosti namješten i opremljen ? spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Površine:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka lift najnovije balkon do 590000 eura'
587.941 €
587.941 €
388.000 €
  Stan, SPLIT, Sukoišan, 390.000 €, 84,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji komfornog dvosobnog stana u Splitu, predio Sukoišan. Stan se nalazi na prvom katu objekta, s liftom. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, te kuhinje, blagavaonice i dnevnog prostora s izlazom na veliki prostrani balkon na južnoj strani. Ukupna stambena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 375.000 €, 72,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, CVJETNO NASELJE, Veslačka ulica, 72 m², 3-soban. Prekrasan, novouređen trosoban stan (penthouse) površine 72 m², smješten na 6. katu kvalitetne zgrade iz 2003. godine s liftom. Otvoreni pogled na zapad (boravak, spavaća) i sjever (kuhinja i manja spavaća ili radna soba).....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji atraktivnog četverosobnog stana površine 82,92 m2, smještenog na trećem katu zgrade s liftom, izgrađene 2011. godine, orijentacije sjever- jug. Sastoji se od: prostrane dnevne sobe povezane s blagovaonicom kuhinje s izlazom na balkon tri spavaće sobe dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 314.000 €, 65,68 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se predivan, svijetao 3.-sob. stan u luksuznoj novogradnji na području Rudeša, u Aninoj ulici. Radi se o stanu A2 na drugom katu zgrade koja je trenutno u fazi gradnje. Zgrada ima lift i ukupno će se sastojati....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDUJE PRI PRODAJI ORGINAL TROSOBNOG STANA KVADRATURE 63 M2U NASELJU SREDNJACI I ULICI SREDNJACI NA 3 KATU OD 8 S LIFTOM ZA 270000 .GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU , BALKON NEMA ,ORIJENTACIJE JE ISTOK-SJEVER , U KUPAONI JE KADA, STAN JE POTPUNO NAMJEŠTEN, I IMA....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Molim agencije da me ne zovu! Podajem trosoban stan od 52 m² na trećem katu(nema lift) peterokatnice na Knežiji. Zgrada je izgrađena 1970. godine, a stan je u procesu adaptacije. Zavrsetak radova 15.6.2026.(sve novo instalacije,stolarija,sanitarije ,podovi, vrata,keramika itd) Stan....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 259.000 €, 65,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renoviran stan smješten u samom srcu Rijeka, svega minutu hoda od Korza, što ga čini idealnim izborom za ugodan gradski život ili kao izvrsnu investiciju za turistički i dugoročni najam. Stan ukupne površine 64,70 m² nalazi se na 2. katu uredne zgrade s ukupno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 239.000 €, 57,30 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 57,3 m² s balkonom od cca 6 m² na Volovčici. Stan se sastoji od namještene kuhinje, 2 spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka (potencijalno s blagavaonom, ovisi o potrebema i namještanju stana), namještene kupaonice te balkona s prekrasnim pogledom prema....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan površine 49 m² s balkonom, smješten u održavanoj zgradi s liftom na Savskoj. Stan se nalazi na 3. katu od ukupno 5 katova te se sastoji od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s izlazom na prostrani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 230.000 €, 52,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

AMG Real Estate predstavlja prekrasan i izrazito ugodan dvosoban stan na odličnoj i vrlo traženoj lokaciji u Kosorovoj ulici ? savršen izbor za život ili investiciju. Stan površine 51,23 m² smješten je na 5. katu uredno održavane zgrade s liftom od ukupno 9 katova. Funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 227.000 €, 63,09 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao i prostran stan dvosoban stan ukupne neto površine 63,09 m², smješten na 3. katu uredne i mirne stambene zgrade u Cvjetnom naselju. Površina stana iznosi 63,09 m² Kat: 3./nema lift Stan se sastoji od: Spavaće sobe I dnevnog boravka 2 balkona orjentirana na istok....