• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka lift do 60 m2 najnovije p - GoHome
  • stan zagreb split rijeka lift do 60 m2 najnovije p - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka lift do 60 m2 najnovije parking do 4600 eura/m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka lift do 60 m2 najnovije parking do 4600 eura/m2" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 4.418 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 460000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 307.427 €, 65,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 65,41 m2 na 2. katu novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 283.833 €, 60,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,39 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 277.000 €, 61,29 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se ugodan 3-soban stan površine 61,29 m², smješten na 3. katu stambene zgrade s liftom na traženoj lokaciji na Srednjacima. Stan ima vrlo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka lift do 60 m2 najnovije parking do 4600 eura/m2'
105.000 €
284.961 €
190.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 62,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA ? ZAGREB, SREDNJACI, TREŠNJEVKA JUG Prodaje se funkcionalan i ugodan trosoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Srednjaci, idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam. Stan se nalazi na 3. katu stambene zgrade s liftom, a ukupna površina stana iznosi cca....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Zagreb, Srednjaci ? funkcionalan trosobni stan 63 m², potpuno namješten, odlična lokacijaNa prodaju je funkcionalan i ugodan trosobni stan površine 63 m² na trećem katu zgrade s liftom, smješten u jednom od najtraženijih zagrebačkih naselja ? Srednjaci (Trešnjevka jug).Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 55,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, SREDNJACI, 55 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 55 m2 u visokom prizemlju zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1965. godine te ima ukupno 12 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice i 2 hodnika.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 66 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan ukupne površine 66 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena cca. 1986. godine, ima ukupno pet katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 208.600 €, 58,75 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao dvosoban stan u novogradnji. Zgrada je upravo dovršena te je useljiva. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open spacea dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom i izlazom na balkon/lođu, spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripadaju spremište i vanjsko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUGAVE, 52 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan neto površine 52 m2, na prvom katu zgrade sa liftom. Zgrada je izgrađena 2025. godine te ima ukupno 3 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om, hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 157.500 €, 45,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, RAVNICE, 45 m2, 2-SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 45 m2 u suterenu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1994. godine i ima ukupno pet katova. Stan se sastoji se od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s wc-om....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, GAJNICE, 66 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 66 m2 na petom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1980. godine i ima ukupno 9 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagavaonice, spavaće sobe, kupaonice, hodnika i zatvorene loggie.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 183.000 €, 38,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 38 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 38 m2 na trećem katu zgrade sa liftom. Zgrada je izgrađena 2009. godine i ima ukupno 5 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaćeg dijela, kupaonice i hodnika. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 281.850 €, 57,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 57 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na drugom katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Srednjaci, 240.000 €, 48,15 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.rivalitas.hr

Prodaje se namješten trosobni stan na 3. od 8 katova zgrade s liftom građene 1968. godina.Sastoji se od:Dnevni boravak s kuhinjomDvije sobe KupaonicaSpremište u podrumuGrijanje: toplana Stanu pripada i dodatno spremište na istom katu.Parking je javni besplatni.Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 240.000 €, 48,15 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se namješten trosobni stan na 3. od 8 katova zgrade s liftom građene 1968. godina. Sastoji se od: Dnevni boravak s kuhinjom Dvije sobe Kupaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 294.600 €, 59,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 59 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na drugom katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 289.000 €, 57,47 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 57.47m2, na četvrtom katu zgrade s liftom (ukupno osam katova), u Novom Zagrebu-Utrina. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i vešeraja. Stan je kompletno adaptiran krajem 2023. godine,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me