• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka lift do 60 m2 Najnovije - GoHome
  • stan zagreb split rijeka lift do 60 m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka lift do 60 m2 Najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka lift do 60 m2 najnovije" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 4.377 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 2 nekretnina za upit stan zagreb split rijeka lift do 60 m2 Najnovije pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • nenamješten
    • namješten
    • lođa
    • 4.kat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno namješten i odmah useljiv stan površine 53 m² u Vrapču, smješten na 4. katu uredne zgrade iz 2007. godine s liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice i lođe. Orijentacija jugoistok....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan površine 49 m² s balkonom, smješten u održavanoj zgradi s liftom na Savskoj. Stan se nalazi na 3. katu od ukupno 5 katova te se sastoji od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s izlazom na prostrani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 224.990 €, 62,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Lokacija: Jankomir, Samoborska cesta 155 Kvadratura: 62,10m2 + PM 12,5m2 Kat: 3. Kat od 3 nema lift. Prodaje se trosoban stan na Samoborskoj cesti. Grijanje je centralno. Stan je kompletno renoviran i useljiv. Zgrada ima uporabnu dozvolu, moguća je kupnja kreditom banke. Vlasništvo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka lift do 60 m2 najnovije'
270.000 €
245.000 €
284.961 €
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 283.833 €, 60,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,39 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 294.600 €, 59,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 59 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na trećem katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 208.600 €, 58,75 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao dvosoban stan u novogradnji. Zgrada je upravo dovršena te je useljiva. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open spacea dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom i izlazom na balkon/lođu, spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripadaju spremište i vanjsko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 289.000 €, 57,47 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 57.47m2, na četvrtom katu zgrade s liftom (ukupno osam katova), u Novom Zagrebu-Utrina. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i vešeraja. Stan je kompletno adaptiran krajem 2023. godine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 281.850 €, 57,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 57 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na prvom katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sopot, 240.000 €, 55,06 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI ? dvosoban stan od 55,06 m² u Sopotu Smješten u Ulici Viktora Kovačića, u jednom od najpraktičnijih dijelova Novog Zagreba, ovaj dvosoban stan od 55,06 m² nudi odličan raspored, puno prirodnog svjetla i osjećaj prostora koji se rijetko nalazi u ovoj kvadraturi.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 55,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, SREDNJACI, 55 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 55 m2 u visokom prizemlju zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1965. godine te ima ukupno 12 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice i 2 hodnika.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gajnice, 199.000 €, 54,95 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE stan na 4. katu u zgradi kvalitetne gradnje u Čileanskoj ulici, u mirnom i zelenom kvartu u Gajnicama. Osnovne informacije Lokacija: Čileanska ulica, Gajnice ? zapadni dio Zagreba Kat: 4. kat (zgrada s liftom) Orijentacija: zapad ? jugozapad (svjetao i topao stan) Tlocrt:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 277.000 €, 61,29 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se ugodan 3-soban stan površine 61,29 m², smješten na 3. katu stambene zgrade s liftom na traženoj lokaciji na Srednjacima. Stan ima vrlo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUGAVE, 52 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan neto površine 52 m2, na prvom katu zgrade sa liftom. Zgrada je izgrađena 2025. godine te ima ukupno 3 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om, hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 48,80 m2 cca 5100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan korisne površine 54,46 m2, odnosno 48,80 m2 obračunske površine u Dugavama, 1. kat zgrade sa liftom, izgrađene 2025.g. + VPM 12,50 m2. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa blagovaom, kuhinje (open space), spavaće sobe, kupaonice, loggia 4,22 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Srednjaci, 240.000 €, 48,15 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.rivalitas.hr

Prodaje se namješten trosobni stan na 3. od 8 katova zgrade s liftom građene 1968. godina.Sastoji se od:Dnevni boravak s kuhinjomDvije sobe KupaonicaSpremište u podrumuGrijanje: toplana Stanu pripada i dodatno spremište na istom katu.Parking je javni besplatni.Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 240.000 €, 48,15 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se namješten trosobni stan na 3. od 8 katova zgrade s liftom građene 1968. godina. Sastoji se od: Dnevni boravak s kuhinjom Dvije sobe Kupaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 62,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA ? ZAGREB, SREDNJACI, TREŠNJEVKA JUG Prodaje se funkcionalan i ugodan trosoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Srednjaci, idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam. Stan se nalazi na 3. katu stambene zgrade s liftom, a ukupna površina stana iznosi cca....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 157.500 €, 45,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, RAVNICE, 45 m2, 2-SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 45 m2 u suterenu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1994. godine i ima ukupno pet katova. Stan se sastoji se od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s wc-om....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 184.990 €, 43,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno novouređen stan na zapadu Zagreba, u naselju Stenjevec, smješten na 1. katu stambene zgrade s liftom, izgrađene 1987. godine. Zgrada ima ukupno šest katova, a stan se ističe funkcionalnim rasporedom i kvalitetno izvedenom adaptacijom. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Srednjaci ? funkcionalan trosobni stan 63 m², potpuno namješten, odlična lokacijaNa prodaju je funkcionalan i ugodan trosobni stan površine 63 m² na trećem katu zgrade s liftom, smješten u jednom od najtraženijih zagrebačkih naselja ? Srednjaci (Trešnjevka jug).Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 190.000 €, 39,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao stan površine 39 m² na 6. katu uredne stambene zgrade s liftom u traženom zagrebačkom naselju Savica. Stan se nalazi u zgradi iz 1980. godine te ima vrlo praktičan raspored i istočnu orijentaciju koja osigurava puno prirodnog svjetla tijekom jutra....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 183.000 €, 38,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 38 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 38 m2 na trećem katu zgrade sa liftom. Zgrada je izgrađena 2009. godine i ima ukupno 5 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaćeg dijela, kupaonice i hodnika. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 307.427 €, 65,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 65,41 m2 na 2. katu novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 105.000 €, 28,45 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 1-soban stan na 3.katu zgrade od 3 kata. Stan je svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. Postavljena je PVC stolarija s roletama. Smješten je u Filipovićevoj ulici nasuprot osnovne škole, a u blizini je vrtića, trgovine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 66 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan ukupne površine 66 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena cca. 1986. godine, ima ukupno pet katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, GAJNICE, 66 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 66 m2 na petom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1980. godine i ima ukupno 9 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagavaonice, spavaće sobe, kupaonice, hodnika i zatvorene loggie.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan