• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka lift barem 60 m2 Zadnjih - GoHome
  • stan zagreb split rijeka lift barem 60 m2 Zadnjih - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka lift barem 60 m2 Zadnjih 14 dana pala cijena

  • Za upit "stan zagreb split rijeka lift barem 60 m2 zadnjih 14 dana pala cijena" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.817 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • pogled na more
    • lođa
    • studenti
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb,Gajnice,u samom centru 2.5-soban stan Ako tražite stan na lokaciji gdje je sve nadohvat ruke, ali bez gradske gužve ? upravo ste ga pronašli. U samom centru Gajnica prodaje se svijetao i izuzetno funkcionalan stan od 65 m², smješten na idealnom 5. katu uredne zgrade s liftom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 234.000 € na 226.200 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 234.000 €
20.05.2026 - 226.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-6 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 249.000 €, 62,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 256.000 €
18.04.2026 - 240.000 €
25.04.2026 - 255.000 €
14.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj funkcionalan stan na Trešnjevci. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU, 360 virtualnu šetnju i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA! Prodajemo trosoban stan od 52 m2 navedene površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka lift barem 60 m2 zadnjih 14 dana pala cijena'
180.000 €
180.000 €
278.000 €
 
-2%

Promjena cijene sa 279.990 € na 274.990 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 274.990 €, 63,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 299.990 €
26.04.2026 - 289.990 €
10.05.2026 - 279.990 €
13.05.2026 - 274.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 63 m u Zagrebu, Sopot. Stan se nalazi na 16. katu od ukupno 16 katova u zgradi s liftom, što pruža otvoren pogled i obilje prirodnog svjetla. Sastoji se od: dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika te loggie. Grijanje je na....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 330.000 € na 320.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 320.000 €, 67,39 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 330.000 €
15.05.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAGREB | DONJI GRAD | 67,80 m² + 35 m2 terasa Svaka niža cijena na ostalim oglasima vrijedi i kod nas! Prodaje se stan na vrhunskoj lokaciji u Donjem gradu, u blizini džamije. Stan ne gleda na prometnu cestu sa tramvajem, stan gleda na dvorišnu stranu i nalazi se u mirnijoj ulici.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 289.999 € na 284.999 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 284.999 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 289.999 €
11.05.2026 - 284.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i potpuno adaptiran stan površine 74 m² u mirnom dijelu Gornje Dubrave, naselje Klaka. Stan se nalazi na četvrtom katu stambene zgrade od ukupno pet katova. Zgrada trenutno nema lift, no u tijeku su završni dogovori stanara oko njegove ugradnje. Tlocrtno je....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 399.000 € na 349.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Žitnjak, 349.000 €, 75,00 m2 cca 4650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 399.000 €
11.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Borovje, prekrasan trosoban stan, luksuzno namjesten, povrsine 75 m2 na drugom katu odlicno odrzavane zgrade s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika s ugradbenim ormarima, open space dnevnog boravka s kuhinjom po mjeri i blagovaonicom, spavace sobe, djecje sobe, kupaonice....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.000 € na 189.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Podmurvice, 189.000 €, 57,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 199.000 €
15.05.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Luvano Homes vam predstavlja ovaj funkcionalan stan površine 57 m², smješten na 1. katu uredne stambene zgrade s liftom. Stan odlikuje južna orijentacija koja osigurava obilje sunca i topline tijekom cijelog dana, uz djelomičan pogled na more. Ključne prednosti i raspored:....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 399.000 € na 365.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Remete, 365.000 €, 81,00 m2 cca 4510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 399.000 €
17.05.2026 - 365.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID:15980 Zagreb, Remete Fantastičan trosobni stan ukupne obračunske površine 81 m² smješten je na prvom katu manje stambene zgrade izgrađene 2012. godine. Stan zatvorene površine 71 m² sastoji se od ulaznog prostora, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, izbe, dodatnog....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 235.000 € na 229.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dugave, 229.000 €, 56,23 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 260.000 €
08.04.2026 - 235.000 €
16.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana ? Zagreb, Dugave Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan u zagrebačkom naselju Dugave, smješten na 6. katu zgrade s liftom, ukupne površine 56,23 m². Stan se odlikuje lijepim, otvorenim pogledom te odličnim rasporedom prostorija. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 365.000 € na 340.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 340.000 €, 86,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 365.000 €
22.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Donja Dubrava, trosoban stan na 8.katu zgrade s liftom, unutrašnje površine 82,86 m².Sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka i blagovaone s izlazom na loggiu, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice i toaleta.Loggia se prostire se uzduž cijele sjeverne strane stana....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 367.000 € na 359.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 375.000 €
16.05.2026 - 367.000 €
18.05.2026 - 359.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 71,38 m2, spremište 4 m2 + garažno mjesto 12,8 m2, vrt 23,78, sve zajedno (obračunski) 85,66 m2. Nalazi se na 2. etaži zgrade (ukupno 4 etaže) sa 8 stanova, liftom, garažnim mjestima i zajedničkim dvorištem. Sastoji se od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagavaonice-dnevnog....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 420.000 € na 399.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 399.000 €, 89,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 420.000 €
15.05.2026 - 399.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, KNEŽIJA, 89 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 89 m2, na 1. katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 2002. godine, ima ukupno osam katova, te se nalazi na Horvaćanskoj cesti, Knežija. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, 2....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 440.000 € na 420.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 420.000 €, 100,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 440.000 €
10.05.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

PREKRASAN PENTHOUSE S VELIKOM TERASOM I POGLEDOM NA ZAGREB ? GAJNICE (GAJNIČKI VIDIKOVAC) Prodaje se izuzetno svijetao i prostran četverosoban penthouse stan smješten na zadnjem katu manje urbane vile u mirnom dijelu Gajnica. Ova nekretnina idealna je za one koji traže kombinaciju....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 320.000 € na 310.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Zamet, 310.000 €, 106,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 320.000 €
10.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji na Krnjevu, u zgradi s liftom, prodaje se prostran stan 106 m2, odličnog rasporeda. Stan se sastoji od tri sobe, kuhinje, dnevnog boravka, dvije kupaonice, dodatnog WC-a, dva balkona i 2 ostave. Orijentacija stana je jugsjever, što osigurava puno svjetla tijekom....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 570.000 € na 530.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 530.000 €, 117,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 620.000 €
28.04.2026 - 580.000 €
11.05.2026 - 570.000 €
15.05.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrhunski, moderno uređen stan na traženoj i mirnoj lokaciji Jelenovac, u neposrednoj blizini Vinogradska bolnica. Stan se prodaje potpuno namješten, s kvalitetnim namještajem izrađenim po mjeri i svim pripadajućim kućanskim aparatima, što omogućuje budućem vlasniku useljenje....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 490.000 € na 460.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 460.000 €, 123,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 490.000 €
18.05.2026 - 460.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan s velikim potencijalom u Bauerovoj ulici od 123m2 + spremište, nalazi se na trećem katu, održavane zgrade s liftom. Lokacija Izuzetno atraktivna i funkcionalna: u neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škole, restorani, javni prijevoz te sam centar grada. Zgrada i konstrukcija....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 550.000 € na 490.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 490.000 €, 140,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 560.000 €
08.04.2026 - 550.000 €
18.05.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 4-soban stan površine 140 m2 u prizemlju zgrade s liftom u podsljemenskoj zoni. Sastoji se od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, ostavom, 3 spavaće sobe, garderobe, toaleta za goste i 2 kupaonice. Lokacija je blizu svih sadržaja, okružena zelenilom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me