• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka lift 70 m2 zadnjih 7 dana - GoHome
  • stan zagreb split rijeka lift 70 m2 zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka lift 70 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka lift 70 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 4.242 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • suteren
    • tržnica
    • opremljen
    • 5.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Utrina, 278.000 €, 67,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina Vam iz ponude izdvaja stan u novozagrebačkom naselju Travno. Odličnog tlocrta u čijem rasporedu imamo ulazni hodnik, open space dnevni boravak u sklopu kojeg je blagovaonica sa kuhinjom i lođom sa predivnim pogledom, dvije spavaće sobe, kupaonica, toalet.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 334.330 €, 67,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Črnomerec, trosoban stan s loggiom 67 m2 u sklopu novogradnje od 187. stanova, s KONE liftom, na izvrsnoj lokaciji.Stan se nalazi na 6. katu i sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice s izlazom na loggiu veličine 4,79 m2 (3,59 m2), dvije....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 258.000 €, 74,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se komforan i funkcionalan trosoban stan na Škurinju površine 74 m², smješten u urednoj zgradi s liftom, u mirnom okruženju nadomak svih važnih sadržaja. Stan ima odličan raspored i sastoji se od: -prostranog hodnika -kuhinje s blagovaonicom južne orijentacije -dnevnog boravka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka lift 70 m2 zadnjih 7 dana'
307.427 €
307.427 €
320.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.000 €, 70,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2 - soban stan površine 70 m2 (55 m2 + terasa 39 m2 + spremište 4 m2) na IV. katu u stambenoj zgradi sa liftom na Trešnjevci (Voltino). Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa blagovaonicom (izlaz na terasu), kuhinje, ostave, odvojene spavaće sobe te kupaonice.....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Sućidar, 420.000 €, 71,00 m2 cca 5920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Posredujemo pri prodaji lijepog stana na Kmanu, položenog na sedmom katu stambene zgrade s liftom. Sastoji se od hodnika, predsoblja, dvije spavaće sobe, kupatila, gostinjskog wc-a, kuhinje s trpezarijom, i dnevnog boravka s izlazom na lođu. Stan je kompletno temeljito renoviran,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 225.000 €, 68,53 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan površine 68,53 m², smješten u zagrebačkom naselju Gajnice, u Peruanskoj ulici, na 5. katu stambene zgrade s liftom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji s kompletnim sadržajima potrebnima za svakodnevni život, a zahvaljujući dobrom rasporedu i dvama balkonima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 375.000 €, 72,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, CVJETNO NASELJE, Veslačka ulica, 72 m², 3-soban. Prekrasan, novouređen trosoban stan (penthouse) površine 72 m², smješten na 6. katu kvalitetne zgrade iz 2003. godine s liftom. Otvoreni pogled na zapad (boravak, spavaća) i sjever (kuhinja i manja spavaća ili radna soba).....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 244.458 €, 72,97 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SVETA KLARA - LUKORANSKA ULICA Moderan trosoban stan 62.75 m² u visokom prizemlju s vrtom novogradnja- useljenje 12/2026. Na prodaju je stan oznake C3 koji se nalazi u prizemlju zgrade C (ukupno 14 stanova).Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, otvorenog prostora koji objedinjuje kuhinju,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 310.000 €, 67,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj prekrasan stan - prodaja - nalazi se na lokaciji Rijeka, Srdoči. Prekrasan, svijetli i ugodni, moderni, stan u novogradnji s liftom, s lijepim pogledom na more. Stan na Srdočima je na trećem katu, a sastoji se od dvije spavaće sobe s bračnim krevetom i velikim garderobnim ormarima,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 360.000 €, 73,22 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao trosoban stan površine 73,22 m² u mirnom i traženom zagrebačkom naselju Prečko. Stan se nalazi na 8. katu uredno održavane stambene zgrade (2018.g) s liftom te pruža ugodan i praktičan životni prostor za obitelj ili investiciju. Stan se sastoji od:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 360.000 €, 73,22 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se namješten trosobni stan na 8. od 8 katova zgrade s liftom građene 2018. godine. Stan se sastoji od: Dnevni boravak Kuhinja Loggia Dvije spavaće sobe Kupaonica + Vanjsko parkirno mjesto + Opcija kupovine garaže. Grijanje : toplinska stanica u zgradi Prečko , trosobni stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 66 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan ukupne površine 66 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena cca. 1986. godine, ima ukupno pet katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 66,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, SREDNJACI, 66 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 66 m2 na osmom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena je 1975. godine, ima ukupno 21. kat, a nalazi se u ulici braće Domany. Stan se sastoji od open-space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 314.000 €, 65,68 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se predivan, svijetao 3.-sob. stan u luksuznoj novogradnji na području Rudeša, u Aninoj ulici. Radi se o stanu A2 na drugom katu zgrade koja je trenutno u fazi gradnje. Zgrada ima lift i ukupno će se sastojati....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUGAVE, 65 m2, 3-SOBAN Prodaje se 3-soban stan ukupne površine 65 m2 koji se nalazi na petom katu stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1984. godine i ima ukupno šest katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 310.000 €, 65,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izuzetno ugodan, svijetao i funkcionalan trosoban stan površine 65 m², smješten na 1. katu kvalitetne i uredno održavane stambene zgrade s liftom, na odličnoj lokaciji u naselju Vrbani. Stan odiše toplinom i ugodnom atmosferom, a zahvaljujući južnoj orijentaciji tijekom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 259.000 €, 65,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renoviran stan smješten u samom srcu Rijeka, svega minutu hoda od Korza, što ga čini idealnim izborom za ugodan gradski život ili kao izvrsnu investiciju za turistički i dugoročni najam. Stan ukupne površine 64,70 m² nalazi se na 2. katu uredne zgrade s ukupno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 289.000 €, 65,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3 - soban stan površine 65 m2 na I. katu u stambenoj zgradi sa liftom na Knežiji. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dvije odvojene sobe, kuhinje sa blagovaonicom sa izlazom na loggiu, dnevnog boravka (također sa izlazom na loggiu), kupaonice te wc-a. Stan je renoviran....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 255.000 €, 64,70 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom centru Rijeke, svega nekoliko koraka od Korza, smješten je potpuno renoviran stan koji predstavlja savršen spoj moderne udobnosti, atraktivne lokacije i funkcionalnog životnog prostora. Ova nekretnina idealan je izbor za sve koji žele živjeti u centru grada, ali i za investitore....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 262.000 €, 64,70 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi agencije TRUST nekretnine nalazi se moderno uređen i potpuno renoviran stan smješten u samom centru Rijeka, svega minutu hoda od Korza. Stan ukupne površine 64,70 m² uz dodatna dva balkona pruža savršen spoj gradske lokacije, funkcionalnosti i suvremenog uređenja, što ga....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 222.000 €, 63,18 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan na Knežiji ukupne površine 63,18 m², smješten na 6. katu uredno održavane zgrade s liftom iz 1971. godine. Zahvaljujući južnoj i sjevernoj orijentaciji, stan je ugodan i prozračan tijekom cijelog dana, a raspored pruža odličnu osnovu za moderno uređenje prema vlastitim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 227.000 €, 63,09 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao i prostran stan dvosoban stan ukupne neto površine 63,09 m², smješten na 3. katu uredne i mirne stambene zgrade u Cvjetnom naselju. Površina stana iznosi 63,09 m² Kat: 3./nema lift Stan se sastoji od: Spavaće sobe I dnevnog boravka 2 balkona orjentirana na istok....