• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka lift 70 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome
  • stan zagreb split rijeka lift 70 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka lift 70 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka lift 70 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 4.078 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • drvarnica
    • adaptiran
    • namješten
    • 4.kat
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 334.330 €, 67,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Črnomerec, trosoban stan s loggiom 67 m2 u sklopu novogradnje od 187. stanova, s KONE liftom, na izvrsnoj lokaciji.Stan se nalazi na 6. katu i sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice s izlazom na loggiu veličine 4,79 m2 (3,59 m2), dvije....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 185.000 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je trosobni stan na Krimeji, ukupne površine 70m². Stan se nalazi u zgradi s novijom fasadom i liftom te pruža odličnu priliku za uređenje prema vlastitim željama i potrebama, budući da je u izvornom stanju. Sastoji se od tri prostrane sobe, od kojih se jedna trenutno koristi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 309.000 €, 70,11 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

***Sve informacije na broj: 098 225 010*** Stan za prodaju - Volovčica Odlična prilika za ugodan obiteljski život na traženoj i izvrsno povezanoj lokaciji. Smješten na 1. katu uredne stambene zgrade s liftom, stan pruža funkcionalan raspored, obilje prirodnog svjetla i ugodan prostor....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka lift 70 m2 zadnjih 7 dana'
307.427 €
278.000 €
310.000 €
  Stan, ZAGREB, Podsused, 225.000 €, 68,53 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan površine 68,53 m², smješten u zagrebačkom naselju Gajnice, u Peruanskoj ulici, na 5. katu stambene zgrade s liftom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji s kompletnim sadržajima potrebnima za svakodnevni život, a zahvaljujući dobrom rasporedu i dvama balkonima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 375.000 €, 72,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, CVJETNO NASELJE, Veslačka ulica, 72 m², 3-soban. Prekrasan, novouređen trosoban stan (penthouse) površine 72 m², smješten na 6. katu kvalitetne zgrade iz 2003. godine s liftom. Otvoreni pogled na zapad (boravak, spavaća) i sjever (kuhinja i manja spavaća ili radna soba).....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 285.000 €, 68,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan veličine 68m2 + 4,43m2 spremište, na petom katu zgrade s liftom iz 1997. godine u Miramarskoj ulici. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, toaleta, kuhinje, ostave, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, balkona i spremišta u podrumu zgrade. Kompletno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 66 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan ukupne površine 66 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena cca. 1986. godine, ima ukupno pet katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, GAJNICE, 66 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 66 m2 na petom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1980. godine i ima ukupno 9 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagavaonice, spavaće sobe, kupaonice, hodnika i zatvorene loggie.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 66,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, SREDNJACI, 66 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 66 m2 na osmom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena je 1975. godine, ima ukupno 21. kat, a nalazi se u ulici braće Domany. Stan se sastoji od open-space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 258.000 €, 74,68 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan i funkcionalan trosoban stan na Škurinju površine 74 m², smješten u urednoj zgradi s liftom, u mirnom okruženju nadomak svih važnih sadržaja. Stan ima odličan raspored i sastoji se od: -prostranog hodnika -kuhinje s blagovaonicom južne orijentacije -dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUGAVE, 65 m2, 3-SOBAN Prodaje se 3-soban stan ukupne površine 65 m2 koji se nalazi na petom katu stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1984. godine i ima ukupno šest katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 262.000 €, 64,70 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi agencije TRUST nekretnine nalazi se moderno uređen i potpuno renoviran stan smješten u samom centru Rijeka, svega minutu hoda od Korza. Stan ukupne površine 64,70 m² uz dodatna dva balkona pruža savršen spoj gradske lokacije, funkcionalnosti i suvremenog uređenja, što ga....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 255.000 €, 64,70 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom centru Rijeke, svega nekoliko koraka od Korza, smješten je potpuno renoviran stan koji predstavlja savršen spoj moderne udobnosti, atraktivne lokacije i funkcionalnog životnog prostora. Ova nekretnina idealan je izbor za sve koji žele živjeti u centru grada, ali i za investitore....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 330.000 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB (Kruge), 76 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 76 m2 na četvrtom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1974. godine, ima ukupno osam katova te se nalazi u naselju Kruge. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me