• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka lift 60 m2 najnovije do 5 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka lift 60 m2 najnovije do 5 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka lift 60 m2 najnovije do 510000 eura

  • Za upit "stan zagreb split rijeka lift 60 m2 najnovije do 510000 eura" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 4.294 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 480000 eura (malo jeftiniji)
    • 530000 eura (malo skuplji)
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • opremljen
    • 3.kat
    • ulica ivana kukuljevića
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 314.000 €, 65,68 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se predivan, svijetao 3.-sob. stan u luksuznoj novogradnji na području Rudeša, u Aninoj ulici. Radi se o stanu A2 na drugom katu zgrade koja je trenutno u fazi gradnje. Zgrada ima lift i ukupno će se sastojati....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 310.000 €, 65,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izuzetno ugodan, svijetao i funkcionalan trosoban stan površine 65 m², smješten na 1. katu kvalitetne i uredno održavane stambene zgrade s liftom, na odličnoj lokaciji u naselju Vrbani. Stan odiše toplinom i ugodnom atmosferom, a zahvaljujući južnoj orijentaciji tijekom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 307.427 €, 65,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan površine 65,41 m2 na 2. katu novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka lift 60 m2 najnovije do 510000 eura'
284.961 €
283.833 €
277.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 289.000 €, 65,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3 - soban stan površine 65 m2 na I. katu u stambenoj zgradi sa liftom na Knežiji. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dvije odvojene sobe, kuhinje sa blagovaonicom sa izlazom na loggiu, dnevnog boravka (također sa izlazom na loggiu), kupaonice te wc-a. Stan je renoviran....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 277.000 €, 61,29 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se ugodan 3-soban stan površine 61,29 m², smješten na 3. katu stambene zgrade s liftom na traženoj lokaciji na Srednjacima. Stan ima vrlo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 62,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

PRODAJA STANA ? ZAGREB, SREDNJACI, TREŠNJEVKA JUG Prodaje se funkcionalan i ugodan trosoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Srednjaci, idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam. Stan se nalazi na 3. katu stambene zgrade s liftom, a ukupna površina stana iznosi cca....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDUJE PRI PRODAJI ORGINAL TROSOBNOG STANA KVADRATURE 63 M2U NASELJU SREDNJACI I ULICI SREDNJACI NA 3 KATU OD 8 S LIFTOM ZA 270000 .GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU , BALKON NEMA ,ORIJENTACIJE JE ISTOK-SJEVER , U KUPAONI JE KADA, STAN JE POTPUNO NAMJEŠTEN, I IMA....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Zagreb, Srednjaci ? funkcionalan trosobni stan 63 m², potpuno namješten, odlična lokacijaNa prodaju je funkcionalan i ugodan trosobni stan površine 63 m² na trećem katu zgrade s liftom, smješten u jednom od najtraženijih zagrebačkih naselja ? Srednjaci (Trešnjevka jug).Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 260.000 €, 55,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novouređen i funkcionalan stan površine 55 m², smješten na 1. katu stambene zgrade s liftom. Stan je uredan, održavan i prodaje se potpuno namješteen, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Nalazi se na Trgu Stjepana Konzula. Stan se sastoji od: * ulaznog hodnika * kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 59,34 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Održavan, komforan dvosoban stan u zgradi liftom, građene 2008. g., koja se nalazi u neposrednoj blizini javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja. Nalazi se na 6. katu (od ukupno 8) i odlične je jugozapadne orijentacije, radi čega je pun dnevnog svjetla i ima lijep pogled na grad.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 260.000 €, 57,40 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Lanište / Jarunščica ? 2-sobni stan 50 m² + garažno mjesto 15 m2 ? pogled na Arenu ? kompletno namješten ? bez agencijske provizije! Prodaje se dvosobni stan površine 50 m² na odličnoj lokaciji Jarunščica ? Lanište, s lijepim pogledom na Arenu Zagreb. Stan se nalazi u blizini svih....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 259.000 €, 65,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renoviran stan smješten u samom srcu Rijeka, svega minutu hoda od Korza, što ga čini idealnim izborom za ugodan gradski život ili kao izvrsnu investiciju za turistički i dugoročni najam. Stan ukupne površine 64,70 m² nalazi se na 2. katu uredne zgrade s ukupno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 258.000 €, 62,27 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Stan Špansko, trg Ivana Kukuljevića. II kat, lift, toplana, na radijatorima su postavljeni razdjeljnici topline. Stan se sastoji od: hodnik, kuhinja, dnevni boravak s blagovaonicom, kupaonica, ostava, loggia, dvije spavaće sobe i spremišta. U neposredenoj blizini nalaze se dvije osnovne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 245.000 €, 61,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosobni stan na Ferenščici. Nalazi se na prvom katu armirano betonske zgrade s liftom, a sastoji se od dnevnog boravka(dio je pregrađen da bi se dobila dodatna spavaća soba), kuhinje, blagovaonice, spavaće sobe, kupaonice, gostinjskog toaleta, loggie i hodnika. Stanu također....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 239.000 €, 57,30 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 57,3 m² s balkonom od cca 6 m² na Volovčici. Stan se sastoji od namještene kuhinje, 2 spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka (potencijalno s blagavaonom, ovisi o potrebema i namještanju stana), namještene kupaonice te balkona s prekrasnim pogledom prema....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3 - soban stan površine 61 m2 na V. katu u stambenoj zgradi sa liftom na Trešnjevci (Srednjaci) na vrhunskoj mikrolokaciji. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dvije odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka , kuhinje sa blagovaonicom, kupaonice sa wc-om i loggie (iz boravka....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 227.000 €, 63,09 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao i prostran stan dvosoban stan ukupne neto površine 63,09 m², smješten na 3. katu uredne i mirne stambene zgrade u Cvjetnom naselju. Površina stana iznosi 63,09 m² Kat: 3./nema lift Stan se sastoji od: Spavaće sobe I dnevnog boravka 2 balkona orjentirana na istok....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 224.990 €, 62,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Lokacija: Jankomir, Samoborska cesta 155 Kvadratura: 62,10m2 + PM 12,5m2 Kat: 3. Kat od 3 nema lift. Prodaje se trosoban stan na Samoborskoj cesti. Grijanje je centralno. Stan je kompletno renoviran i useljiv. Zgrada ima uporabnu dozvolu, moguća je kupnja kreditom banke. Vlasništvo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 222.000 €, 63,18 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan na Knežiji ukupne površine 63,18 m², smješten na 6. katu uredno održavane zgrade s liftom iz 1971. godine. Zahvaljujući južnoj i sjevernoj orijentaciji, stan je ugodan i prozračan tijekom cijelog dana, a raspored pruža odličnu osnovu za moderno uređenje prema vlastitim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 219.000 €, 56,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj funkcionalan stan u Dugavama. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU, 360 virtualnu šetnju i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. Isključivo u našoj ponudi. Prodajemo ugodan dvosoban stan površine 56 m2....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me