• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka drvarnica što manje 80 m2 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka drvarnica što manje 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka drvarnica što manje 80 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka drvarnica što manje 80 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 3.561 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Krimeja, 301.000 €, 76,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite prekrasan trosobni klasični stan u srcu Bulevarda, najpoželjnije lokacija grada Rijeke. Stan se nalazi u prizemlju starije, ali vrlo kvalitetno građene zgrade koja je dodatno obnovljena, uključujući novu fasadu i krov. Temeljita adaptacija stana....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U prodaji je stan od 73 m2 stambene površine smješten u visokom potkrovlju stambene zgrade. OPIS STANA: Ulazno predsoblje kuhinja sa blagovanom+ ostava dnevni boravak 2 spavaće sobe radna soba kupaona drvarnica Stan je vrlo dobro osvjetljen prirodnom svjetlošću, južne je orijentacije,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Marčeljeva Draga, 299.000 €, 74,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzni 2-sobni stan s dnevnim boravkom ? Marceljeva Draga, Rijeka Lokacija: Marceljeva Draga, Rijeka Površina: na upit Kat: 2. kat Zgrada: Manja stambena zgrada Namještenost: Prodaje se namješten (osim namještaja u hodniku) Grijanje/hlađenje: Etažno plinsko grijanje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka drvarnica što manje 80 m2 zadnjih 14 dana'
285.000 €
369.000 €
197.000 €
  Stan, RIJEKA, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja adaptiran i funkcionalan 3S+DB stan smješten na odličnoj gradskoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup svim važnim sadržajima potrebnima za kvalitetan i dinamičan gradski život. Stan ukupne površine 75,39 m² nalazi se na 2. katu uredne i održavane stambene....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 259.000 €, 75,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen trosoban stan na mirnoj i zelenoj lokaciji u Mikulićima, u ulici Balde Glavića, idealan za obiteljski život ili miran svakodnevni bijeg od gradske gužve, a opet na svega nekoliko minuta vožnje od Črnomerca i centra grada. Mikulići su poznati po ugodnom rezidencijalnom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja etažu kuće smještenu u samom centru Srdoča, u naravi 2S+DB stan s dvije garaže i velikom drvarnicom. Ukupna površina nekretnine iznosi 116 m², a sastoji se od stambenog dijela te pripadajućih dodatnih prostora. * Površina i pripadci: - stambeni prostor 75 m² - dvije....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Manor predstavlja etažu kuće smještenu u samom centru Srdoča, u naravi 2S+DB stan s dvije garaže i velikom drvarnicom. Ukupna površina nekretnine iznosi 116 m, a sastoji se od stambenog dijela te pripadajućih dodatnih prostora. * Površina i pripadci: - stambeni prostor 75 m - dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosobni stan površine 75.01 m u mirnom i zelenom dijelu Mikulića, s prostranom terasom i dodatnim pomoćnim objektom. Stan se prema vlasničkom listu vodi kao suteren/podrum, no zbog konfiguracije terena u Mikulićima u stvarnosti ima izlaz direktno na dvorište u razini prizemlja,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 320.000 €, 75,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Centar Srdoča - Etaža 2S + DB, 116m2 Prodaje se etaža u centru Srdoča na izvanrednoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja. Površina samog stana iznosi 75m2 kojem pripadaju dvije garaže površine 25m2, drvarnica 12m2, jedno manje spremište i okućnica u suvlasništvu. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 279.000 €, 75,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

REMAX centar nekretnina nudi u prodaju 3-soban stan od 76m2. Stan se nalazi u održavanoj stambenoj zgradi sa novom fasadom i krovom iz 2022.g. Smješten je na traženoj lokaciji, u naselju sa svim sadržajima u neposrednoj blizini. Idealna katnost, jugozapadna orijentacija dnevnih prostora....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran četverosobni stan na 8. katu uredne i održavane zgrade s liftom, na atraktivnoj lokaciji Belveder, svega 15 minuta lagane šetnje od Korza. Osnovne karakteristike: - Lokacija: Belveder, Rijeka - Površina: 75,77 m2 - Kat: 8 / ukupno 12 - Broj soba: 4 (tri spavaće....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 210.000 €, 76,60 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo stan u centru Rijeke s pogledom na kazalište. Stan je trosoban klasičan i nalazi se na 2. katu te mu pripada drvarnica. Vrlo zanimljiv za investiciju ili uredski prostor. Stan je za adaptaciju, ali ima veliki potencijal. Za sve informacije i/ili razgled nekretnine slobodno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 300.000 €, 78,13 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi samom centru Rijeke, u održavanoj stambenoj zgradi iz 1906. godine, prodaje se prostran trosoban stan ukupne površine 78,13 m². Nalazi se na drugom katu i zadržava autentičan šarm starogradskih nekretnina. Sastoji se od tri sobe, hodnika, kuhinje, ostave, kupaonice te prostrane....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Gripe, 329.600 €, 80,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na sudskoj e-Dražbi preko Financijske agencije zaključkom Općinskog suda u Splitu. U centru Splita, komforan stan na VI. (šestom) katu (nije zadnji), lift u zgradi, orijentacije sjever - jug, sa prekrasnim otvorenim pogledom na more i otoke, označen brojem 12, u površini....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 284.000 €, 81,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite stan u centru Rijeke! Stan ukupne površine 81,31 m² sastoji se od ulaznog hodnika, dvije prostrane sobe, kuhinje sa smočnicom, vešeraja i kupaonice. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i velikoj kvadraturi, nekretnina pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 285.000 €, 81,31 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i potpuno adaptiran stan na Brajdi, ukupne površine 81.31m2. Nekretnina nakon renovacije još nije useljena te predstavlja izvrsnu priliku za ugodan obiteljski život, poslovni prostor ili investiciju. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i atraktivnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Table, 390.000 €, 81,93 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U mirnom gradskom predjelu Table, na četvrtom katu bez lifta, uredno održavane zgrade sa samo 9 stanova, prodaje se ovaj izuzetno sunčan i prostran stan. Zbog svoje pozicije na zadnjoj etaži, stan pruža maksimalnu privatnost i mir, bez buke iz susjednih stanova. Stan je orijentiran....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 220.000 €, 82,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

SRDOČI, u ponudi izdvajamo komforan obiteljski stan površine 82 m², smješten na prvom katu u kvalitetnoj zgradi. Stan se nalazi na izvrsnoj mikro-lokaciji, u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja ? škole, vrtića, trgovina, javnog prijevoza i brze ceste ? što ga čini idealnim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 285.000 €, 82,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, CENTAR, 2S+DB Potpuno novo-adaptiran stan u samom centru Rijeke, 82 m2, spreman za useljenje (nitko nije uselio nakon kompletnog renoviranja). Pogodan za stanovanje ili kao poslovni prostor. Postoji mogućnost i pretvaranja stana u dva manja za turistički najam kao i postavljanje....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Potok, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran 3-sobni stan u samom srcu naselja Potok ? 82 m2 U atraktivnom dijelu naselja Potok, na 4. katu kvalitetno održavane zgrade s dizalom, nudi se prostrani i svijetli 3-sobni stan površine 82 m2. Smješten u samom centru naselja, stan omogućuje brz pristup svim važnim....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 284.000 € na 277.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Centar, 277.000 €, 82,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 284.000 €
18.05.2026 - 277.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno novoadaptiran stan površine 82 m² koji predstavlja savršen spoj modernog uređenja, funkcionalnosti i izvrsne lokacije. Nalazi se na prvom katu uredne zgrade te je spreman za useljenje, a posebna prednost je što nakon kompletne renovacije u stanu još nitko nije boravio.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA-SRDOČI Prodajemo prekrasan stan na drugome katu novogradnje. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom, hodnika, balkona, kupaonice s sanitarnim čvorom te sanitarnog čvora posebno. Stanu pripada i garaža u prizemlju zgrade te drvarnica. Grijanje u stanu je....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 84,81 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijep i ugodan stan površine 84.81m2, rasporedom 3S+DB. Stan je izuzetno svijetao i prozračan, ima pripadajuću lođu i pogled na more. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka s izlazom na lođu, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, zasebnog toaleta, ostave i hodnika.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 309.000 €, 85,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, CENTAR, u ponudi imamo dvosoban stan s dnevnim boravkom površine 85m2. Nalazi se u blizini svih važnih sadržaja, trgovina, škola, javnog prijevoza i kulturnih znamenitosti što ga čini zanimljivim i kao mjesto za stanovanje ili investicija u turizmu odnosno dugoročni najam.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 85,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

RIJEKA,ŠKURINJE-trosoban stan prostran od 85m2 Na traženoj lokaciji stan od 85m2 3S+DB na četvrtom katu uredne stambene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika dnevnog boravka s kuhinjom u zajedničkom prostoru,tri spavaće sobe , kupaone, wc -a, ostave. Stan je funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 85,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, ŠKURINJE - uređeni 3S + DB s pogledom na more Na prodaju je kvalitetno uređen stan 3S+DB površine 85 m², smješten na lokaciji koja nudi odličnu povezanost i blizinu svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 298.000 €, 86,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i svijetao dvoetažni stan površine 86 m², smješten u mirnom i uređenom dijelu Srdoča. Lokacija je izuzetno pogodna za obiteljski život, s blizinom svih važnih sadržaja poput škola, vrtića, trgovina i javnog prijevoza. Stan se proteže na dvije etaže. Donja etaža....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 310.000 € na 298.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 298.000 €, 86,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 310.000 €
22.05.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan od 86 m2, smješten u mirnom i uređenom dijelu Srdoča. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život s blizinom svih potrebnih sadržaja. U cijeni kompletan namještaj.Klasično grijanje-struja. Raspored prostorija: Donja....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan površine 86 m2 u mirnom i uređenom dijelu Srdoča, idealnom za obiteljski život. Nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje (2004.), okruženoj zelenilom i blizinom svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 240.000 €, 87,57 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran trosoban stan površine 87 m2, smješten na desetom katu stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda, pun prirodnog svjetla i nudi odličan potencijal za obiteljski život ili investiciju. Stan se sastoji od: Tri spavaće sobe i dnevnog boravka Kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com