• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka drvarnica što manje 80 m2 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka drvarnica što manje 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka drvarnica što manje 80 m2 Najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka drvarnica što manje 80 m2 najnovije" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.747 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 1 nekretnina za upit stan zagreb split rijeka drvarnica što manje 80 m2 Najnovije pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • okućnica
    • balkon
    • park
    • 4.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Škurinje, 279.000 €, 75,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

REMAX centar nekretnina nudi u prodaju 3-soban stan od 76m2. Stan se nalazi u održavanoj stambenoj zgradi sa novom fasadom i krovom iz 2022.g. Smješten je na traženoj lokaciji, u naselju sa svim sadržajima u neposrednoj blizini. Idealna katnost, jugozapadna orijentacija dnevnih prostora....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U prodaji je stan od 73 m2 stambene površine smješten u visokom potkrovlju stambene zgrade. OPIS STANA: Ulazno predsoblje kuhinja sa blagovanom+ ostava dnevni boravak 2 spavaće sobe radna soba kupaona drvarnica Stan je vrlo dobro osvjetljen prirodnom svjetlošću, južne je orijentacije,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Manor predstavlja adaptiran i funkcionalan 3S+DB stan smješten na odličnoj gradskoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup svim važnim sadržajima potrebnima za kvalitetan i dinamičan gradski život. Stan ukupne površine 75,39 m nalazi se na 2. katu uredne i održavane stambene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka drvarnica što manje 80 m2 najnovije'
Na upit
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Manor predstavlja etažu kuće smještenu u samom centru Srdoča, u naravi 2S+DB stan s dvije garaže i velikom drvarnicom. Ukupna površina nekretnine iznosi 116 m, a sastoji se od stambenog dijela te pripadajućih dodatnih prostora. * Površina i pripadci: - stambeni prostor 75 m - dvije....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Table, 390.000 €, 81,93 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U mirnom gradskom predjelu Table, na četvrtom katu bez lifta, uredno održavane zgrade sa samo 9 stanova, prodaje se ovaj izuzetno sunčan i prostran stan. Zbog svoje pozicije na zadnjoj etaži, stan pruža maksimalnu privatnost i mir, bez buke iz susjednih stanova. Stan je orijentiran....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me