• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka do 290000 eura najnovije - GoHome
  • stan zagreb split rijeka do 290000 eura najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka do 290000 eura najnovije komforan

  • Za upit "stan zagreb split rijeka do 290000 eura najnovije komforan" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.239 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Škurinje, 258.000 €, 74,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se komforan i funkcionalan trosoban stan na Škurinju površine 74 m², smješten u urednoj zgradi s liftom, u mirnom okruženju nadomak svih važnih sadržaja. Stan ima odličan raspored i sastoji se od: -prostranog hodnika -kuhinje s blagovaonicom južne orijentacije -dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 59,34 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Održavan, komforan dvosoban stan u zgradi liftom, građene 2008. g., koja se nalazi u neposrednoj blizini javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja. Nalazi se na 6. katu (od ukupno 8) i odlične je jugozapadne orijentacije, radi čega je pun dnevnog svjetla i ima lijep pogled na grad.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 186.000 €, 73,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja komforan 2S+DB stan na Pećinama, smješten u prvom redu do mora, s otvorenim pogledom na jug. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade te u naravi pruža znatno više prostora od upisane kvadrature. Stan je svijetao, ugodnog rasporeda i pruža velik potencijal za obiteljski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka do 290000 eura najnovije komforan'
255.000 €
  Stan, RIJEKA, Drenova, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

RIJEKA GORNJA DRENOVA, moderan 2S+DB stan s balkonom, pogledom na zelenilo i more te 2 parkirna mjesta U ponudi je kvalitetan i komforan stan u novogradnji smještenoj na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na Gornjoj Drenovi idealnoj za obiteljski život i sve koji žele spoj privatnosti,....