• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka barem 100 m2 što veće naj - GoHome
  • stan zagreb split rijeka barem 100 m2 što veće naj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka barem 100 m2 što veće najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka barem 100 m2 što veće najnovije" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.745 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • za adaptaciju
    • lođa
    • dvorište
    • tržnica
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Pećine, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

PEĆINE ? RIJEKA | SUNČAN STAN S POGLEDOM NA MORE I ZELENILO, 200 m OD MORA Na prodaju stan na jednoj od najpoželjnijih riječkih lokacija ? Pećinama, svega 200 metara od mora. Smješten u gospodskom ulazu, stan se ističe izvrsnim rasporedom i puno prirodnog svjetla, dnevni boravak i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 349.000 €, 137,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja prostran 4S KL stan površine 137 m² smješten na 2.katu uredne i održavane stambene zgrade u samom centru Rijeke, na odličnoj i iznimno traženoj lokaciji. * Riječ je o funkcionalno raspoređenom stambenom prostoru koji se sastoji od: - 4 sobe - kuhinje - kupaonice....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Meje, 900.000 €, 135,00 m2 cca 6670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Split, na prodaju je cijela treća etaža zgrade s liftom u neposrednoj blizini povijesne jezgre. Nekretnina se u naravi sastoji od dva stana sa zasebnim ulazima, ukupne zatvorene površine 125 m2 te tri balkona površine 20 m2 ( ukupno obračunski 135 m2 ).Veća stambena jedinica (cca....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka barem 100 m2 što veće najnovije'
350.000 €
585.000 €
395.000 €
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 395.000 €, 132,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se prekrasan 4 soban stan s terasom. Nalazi se na 1. katu manje stambene zgrade. Izrazito svijetao zbog svoje orijentacije. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, a opremljen je klima uređajem, protuprovalnim vratima te PVC stolarijom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 485.000 €, 123,37 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se peterosoban stan na drugom (zadnjem) katu manje stambene zgrade s ukupno pet stanova-gradnja 2010. godine, Miroševec. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka, hodnika, toaleta, kupaonice s kadom te četiri sobe, površine 123.37m2 te dvije terase površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 395.000 €, 122,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prestižnoj i mirnoj lokaciji Bijenika prodaje se prostran i funkcionalan četverosoban stan površine od 122m2, na prvome katu manje stambene zgrade s etažiranom garažom od 11m2 te pripadajuća dva vanjska parkirna mjesta. Stan se prostire cijelom etažom te vlasnicima pruža osjećaj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 278.000 €, 116,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U Petrovoj ulici u potkrovlju kvalitetne trokatnice prodaje se stan veličine 116 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s manjom terasom, blagovaonice, kuhinje, četiri spavaće sobe, kupaonice s toaletom i dodatnog toaleta, predsoblja te spremišta i garderobe. U stanu postoji....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Spinut, 585.000 €, 111,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

SPINUT, LIJEP TROSOBAN NA DVIJE ETAŽE Komforan i vrlo lijep trosoban stan na dvije etaže, ukupne površine 110,70m2 položen na prvom katu stambene zgrade, orijentiran istok-zapad. Na donjoj etaži nalazi se ulazni prostor s ugradbenim ormarom, kuhinja s blagovaonicom na istoku, zaseban....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Studentski Grad, 399.000 €, 108,16 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: JELENA SMUĐ, mob: 092 5019991 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** PROSTRAN OBITELJSKI STAN S VELIKIM POTENCIJALOM ? DUBRAVA, STUDENTSKI GRAD Prodaje se prostran peterosobni obiteljski stan površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 106,32 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM ? IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 420.000 €, 103,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosoban stan u potkrovlju manje stambene zgrade na Trešnjevci, Sokolgradska ulica. Stan površine 103m2 prostire se preko cjele etaže, a sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka s izlazom na loggiu, tri spavaće sobe te dvije kupaonice. Orijentacija....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji u srcu Trešnjevke prodaje se prostran i funkcionalan 4-soban penthouse površine 103 m², smješten na posljednjem katu manje i kvalitetno građene stambene zgrade. Stan je jedini na etaži, što pruža dodatni osjećaj privatnosti i mira. Stan zauzima cijelu etažu zgrade....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Rudeš, 305.000 €, 102,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Prodaje se 5-soban stan na drugom katu od ukupno tri kata zgrade bez lifta. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Rudešu. .

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 165.000 €, 98,87 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Trust Nekretnine iz ponude izdvajaju prostran stan od 99 m² (112 m² s kosinama), smješten u potkrovlju (4. kat) zgrade s ukupno 8 stanova i 6 poslovnih prostora u prizemlju. Nekretnina je prepuna prirodnog svjetla i predstavlja vrhunski potencijal za kupce koji traže prostor u strogom....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Visoka, 350.000 €, 98,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Na lokaciji u splitskom kvartu Visoka, smješten je prostran trosoban stan ukupne površine 98 m², položen na drugom katu manje stambene zgrade. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnog rasporeda, mirnog okruženja i velikog potencijala za uređenje prema vlastitim željama.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 295.000 €, 96,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja 3S+DB stan smješten u centru grada, ukupne površine 96 m2. Stan se nalazi na 1. katu uredne i održavane zgrade, a sastoji se od: - tri spavaće sobe - dnevnog boravka - kuhinje - blagovaonice - kupaonice Nalazi se na odličnoj poziciji izoliran od gradske buke. Grijanje....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 298.000 €, 96,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U samom centru Rijeke prodaje se elegantan i prostran stan od 96 m². Sastoji se od tri izuzetno komforne sobe, prostranog hodnika, moderno uređene kupaonice, zasebnog WC-a te sunčanog open-space dnevnog boravka spojenog s kuhinjom i blagovaonicom. Stan je u potpunosti opremljen i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 190.000 €, 95,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja prostran i svijetao stan površine cca 95 m² smješten u potkrovlju (2. kat) obiteljske kuće u mirnoj slijepoj ulici u naselju Ivanja Reka. Nekretnina pruža ugodan obiteljski život u tihom okruženju, uz odličnu povezanost i svu potrebnu infrastrukturu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 490.000 €, 90,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se stan veličine 57m2 (zatvoreni prostor) + 90m2 velika terasa na četvrtom katu zgrade s liftom iz 2020. godine. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, terase i ostave. Također mu pripada garažno parkirno mjesto u....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 455.000 €, 90,00 m2 cca 5060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jedinstvena nekretnina u pješačkoj zoni Tkalčićeve ulice. Radi se o potpuno legaliziranom dvorišnom objektu (manja kuća) u srcu pješačke zone, koji spaja mirnu oazu i najstroži centar Zagreba (nulta zona). Zbog dobrog i ujednačenog tlocrta te tri zasebna ulaza, ova nekretnine....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Bačvice, 414.000 €, 90,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prostranog stana smještenog u zgradi s liftom, na Mertojaku. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji za život s obzirom da se par koraka od zgrade nalazi nekoliko dućana, autobusna stanica, a u blizini je škola, ambulanta kao i plaža koja je udaljena svega 800m.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Martinkovac, 490.000 €, 90,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja moderan i komforan 2S+DB stan smješten u kvalitetnoj novogradnji na Martinkovcu, idealan za kupce koji traže udoban i funkcionalan životni prostor s prekrasnim pogledom na more. Stan ukupne površine 90 m² nalazi se na 5. katu moderne stambene zgrade s liftom izgrađene....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica

stan s korištenjem bazena i tenis terena