• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka barem 100 m2 što veće Zad - GoHome
  • stan zagreb split rijeka barem 100 m2 što veće Zad - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka barem 100 m2 što veće Zadnjih 14 dana ilica

  • Za upit "stan zagreb split rijeka barem 100 m2 što veće zadnjih 14 dana ilica" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.606 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • vrt
    • adsl
    • terasa
    • dvorište
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 888.500 €, 161,00 m2 cca 5520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran građanski stan ukupne neto površine 161,56 m², smješten na 1. katu od ukupno 4 kata reprezentativne povijesne zgrade Stoger Kolmar na Ilici. Riječ je o nekretnini iznimnog potencijala koja se nalazi u zgradi koja ima status kulturnog dobra Republike Hrvatske, što....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 430.000 €, 138,70 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Prostran i adaptiran trosoban stan u potkrovlju, Vodovodna ulica ? 138m2 Tražite savršen životni prostor u srcu Zagreba? Ovaj potpuno renovirani stan na 2. katu (zadnji kat) impresivne površine 138 m2 nudi spoj udobnosti, svjetlosti i prestižne lokacije ? svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Britanski Trg, 475.000 €, 125,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Gospodski stan nadomak Britanca ? spoj šarma centra i suvremenog komfora Na jednoj od poželjnijih lokacija u Zagrebu, u Ilici nadomak Britanskog trga, nalazi se ovaj elegantno uređen i potpuno adaptiran stan površine 125 m², smješten na drugom katu uredne zgrade. Stan je temeljito....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka barem 100 m2 što veće zadnjih 14 dana ilica'
300.000 €
510.000 €
368.025 €
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 335.000 €, 107,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

* INFORMACIJE DIREKTNO na 0911824555 * Bijenik, svijetao dvoetažni 4-sobni stan iznad Svetog Duha, smješten na 2. katu manje stambene zgrade iz 2005. godine. Stan ima 124 m² tlocrtne površine te pripadajuće spremište u podrumu. Ukupno obračunski 107 m2. Donja etaža sastoji se od otvorenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 520.000 €, 105,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

KOMFORAN 3-SOBAN STAN S TERASOM, GARAŽOM I OTVORENIM POGLEDOM NA VRHOVCU Prodaje se prostran i iznimno svijetao 3-soban stan s otvorenim zapadnim pogledom, okružen zelenilom, u manjoj i uredno održavanoj urbanoj vili s ukupno 5 stanova. Smješten je na 1. katu s ulične strane, odnosno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 359.990 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran stan površine 101 m² smješten na visokom prizemlju zgrade od ukupno 4 kata, izgrađene 1960. godine. Stan se sastoji od: tri velike sobe, kuhinje, hodnika, kupaonice i odvojenog WC-a. Grijanje je etažno plinsko, a stan ima odvojena brojila. Parking je osiguran unutar....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 349.000 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran troiposobni stan površine 101m2 sa mogućnošću parkiranja jedog ili više automobila u dvorištu. Stan se nalazi u prizemlju dvorišne zgrade u Ilici, u neposrednoj blizini Trga Franje Tuđmana, na izvrsnoj mikrolokaciji, u blizini svih sadržaja, a budući da se zgrada....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 360.000 €, 100,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PROSTRAN GRAĐANSKI STAN U ILICI | 100 m² | TOP LOKACIJA NADOMAK TUĐMANCA U samom srcu zapadnog dijela centra Zagreba, na izuzetno traženoj lokaciji u Ilici, svega nekoliko minuta lagane šetnje od Trg dr. Franje Tuđmana, smjestio se ovaj prostran i funkcionalan građanski stan površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 300.000 €, 97,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prostran i funkcionalan četverosoban stan površine 96,53 m² smješten je na 1. katu etažiranog stambenog objekta s ukupno četiri stana, na mirnoj i zelenoj lokaciji u zagrebačkom naselju Vrapče, u neposrednoj blizini Vrapčanske ceste i svega nekoliko minuta od Ilice. Stan odiše ugodnom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 300.000 €, 96,53 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PROSTRAN I ADAPTIRAN 4-SOBAN STAN 97m2 S TERASOM I PARKINGOM ? MIRNA LOKACIJA NADOMAK ILICE Na prodaju je prostran i funkcionalan četverosoban stan površine 96,53 m² smješten na 1. katu etažiranog stambenog objekta s ukupno četiri stana, na izuzetno mirnoj i zelenoj lokaciji u blizini....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com