• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka 80 m2 porasla cijena Zadn - GoHome
  • stan zagreb split rijeka 80 m2 porasla cijena Zadn - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka 80 m2 porasla cijena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka 80 m2 porasla cijena zadnjih 7 dana" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.564 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 3.kat
    • parking
    • renoviran
    • komforan
    • park
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 271.857 € na 276.741 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 276.741 €, 78,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 273.989 €
10.04.2026 - 271.857 €
17.05.2026 - 276.741 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 242.800 € na 263.655 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 83,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 263.655 €
26.04.2026 - 242.800 €
20.05.2026 - 263.655 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.indomio.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju.Četverosoban....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 242.800 € na 263.655 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 242.800 €
22.05.2026 - 263.655 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan četverosoban stan u rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S13, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka 80 m2 porasla cijena zadnjih 7 dana'
236.250 €
236.250 €
347.424 €
 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 237.195 €
29.04.2026 - 218.000 €
20.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju.Trosoban stan....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 217.500 €
23.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S9 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 236.250 €
29.04.2026 - 217.500 €
20.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 319.120 € na 351.032 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sloboština, 351.032 €, 79,78 m2 cca 4400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.10.2025 - 309.760 €
16.12.2025 - 319.120 €
22.05.2026 - 351.032 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan S57 obračunske površine 79,78 m2 u Oreškovićevoj ulici 20A u projektu u izgradnji s ukupno 86 stanova na 5. katu, orijentiran prema zapadu, a koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om,....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 322.440 € na 403.050 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 403.050 €, 80,61 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.09.2025 - 322.440 €
13.09.2025 - 359.160 €
14.09.2025 - 322.440 €
03.12.2025 - 346.623 €
14.02.2026 - 338.562 €
11.03.2026 - 330.501 €
13.03.2026 - 322.440 €
17.05.2026 - 403.050 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Mogućnost zamjene za zemljište u Zagrebu ili na obali. Zagreb, Rudeš 4-soban stan 80,61 m² u novogradnji, useljenje 04/2027 Na prodaju je 4-sobni stan površine 80,61 m² u kvalitetnoj novogradnji na lokaciji Rudeška cesta 57, u mirnom i urbanom dijelu grada, blizina škole, vrtića,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 315.840 € na 331.632 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sloboština, 331.632 €, 78,96 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.09.2025 - 295.000 €
01.10.2025 - 300.656 €
08.10.2025 - 316.480 €
16.12.2025 - 300.000 €
25.03.2026 - 315.840 €
22.05.2026 - 331.632 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan S20 obračunske površine 78,96 m2 u Oreškovićevoj ulici 20A u projektu u izgradnji s ukupno 86 stanova na 3. katu, orijentiran prema jugozapadu, a koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 300.000 € na 315.840 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sloboština, 315.840 €, 78,96 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.09.2025 - 301.112 €
01.10.2025 - 306.736 €
16.12.2025 - 300.000 €
22.05.2026 - 315.840 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan A8 obračunske površine 78,96 m2 u Oreškovićevoj ulici 20A u projektu u izgradnji s ukupno 86 stanova na 1. katu, orijentiran prema jugozapadu, a koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spremišta, izbe, dvije spavaće....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 330.498 € na 346.236 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sloboština, 346.236 €, 78,69 m2 cca 4400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.09.2025 - 294.272 €
08.10.2025 - 309.760 €
17.10.2025 - 325.248 €
16.12.2025 - 330.498 €
22.05.2026 - 346.236 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan S43 obračunske površine 78,69 m2 u Oreškovićevoj ulici 20A u projektu u izgradnji s ukupno 86 stanova na 4. katu, orijentiran prema zapadu, a koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 385.000 € na 400.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SPLIT, Kman, 400.000 €, 78,50 m2 cca 5100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 385.000 €
22.05.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji potpuno renoviranog stana smještenog u stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji na Kmanu. Detalji nekretnine: - Površina: 78,50 m² - Tri prostrane spavaće sobe - Moderna i potpuno opremljena kuhinja s blagovaonicom - Komforan dnevni boravak - Glavna kupaonica....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 385.000 € na 436.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Centar, 436.000 €, 82,00 m2 cca 5320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 385.000 €
17.05.2026 - 436.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja komforan stan ukupne površine 82 m2 smješten u strogom centru grada. Stan se nalazi svega desetak metara od samog Korza. U naravi, stan je podijeljen na dvije stambene jedinice - dva apartmana koji dijele zajednički ulazni hodnik površine 4 m2. Oba su apartmana opremljena....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 299.034 € na 313.310 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 313.310 €, 82,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 286.911 €
10.04.2026 - 299.034 €
17.05.2026 - 313.310 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 330.000 € na 340.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.04.2026 - 330.000 €
08.04.2026 - 350.000 €
11.04.2026 - 330.000 €
22.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA ? TROSOBAN STAN 83 m2 | DUBRAVA ? DANKOVEČKA ULICA U ponudi je kvalitetan i funkcionalan trosoban stan površine 83 m2, smješten na 8. katu stambene zgrade novije gradnje (2000-e godine) s liftom, u mirnom dijelu Dubrave ? Dankovečka ulica, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 336.640 € na 378.720 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 378.720 €, 84,00 m2 cca 4510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 336.640 €
17.05.2026 - 378.720 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Zagreb - Donja Dubrava, prodaje se četverosobni stan od 84,16 m2 na drugom katu stambene zgrade sa ukupno dvadeset stanova u izgradnji, planirani završetak kraj 2027. godine. . Sastoji se od: tri spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, dva hodnika, garderobe, dvije kupaonice....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 218.000 €
22.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S8, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 217.500 €
22.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S15, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 218.000 €
22.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-8 smješten na 1. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 284.544 € na 300.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 300.000 €, 75,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.08.2025 - 269.568 €
20.12.2025 - 284.544 €
18.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan dvosobni stan oznake D102 u prizemlju novogradnje u Remetincu, idealan za obiteljski život, parove koji planiraju budućnost, ali i za sve koji žele pametno investirati u nekretninu u jednom od najperspektivnijih zagrebačkih kvartova. Stan se nalazi....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 270.729 € na 275.576 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 275.576 €, 74,48 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 259.753 €
11.04.2026 - 270.729 €
18.05.2026 - 275.576 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 278.894 € na 284.444 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 284.444 €, 86,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 300.658 €
10.04.2026 - 278.894 €
17.05.2026 - 284.444 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 155.000 € na 160.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Podmurvice, 160.000 €, 74,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 179.000 €
21.02.2026 - 169.000 €
08.04.2026 - 155.000 €
22.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan na traženoj lokaciji na Podmurvicama, smješten u prizemlju zgrade starije gradnje. Stan se u naravi prostire na prostranih 74 m2 korisne površine, dok je u vlasničkom listu upisano 54 m2. ?Unutrašnjost stana prošla je temeljitu rekonstrukciju s potpuno zamijenjenim....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 210.000 € na 227.115 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,10 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 227.115 €
28.04.2026 - 210.000 €
19.05.2026 - 227.115 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 210.000 € na 227.115 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,10 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.05.2026 - 210.000 €
22.05.2026 - 227.115 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-18 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!