• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka 70 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • stan zagreb split rijeka 70 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka 70 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka 70 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 287 nekretnina - prosječna cijena 3.900 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SPLIT, Lokve, 300.000 €, 64,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Preuređen i funkcionalan stan površine 65 m² smješten na 5. katu stambene zgrade bez lifta. Odličnog rasporeda i ugodne orijentacije sjever ? jug, stan pruža puno prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Sastoji se od ulaznog predsoblja, moderne kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 203.000 €, 64,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je vrlo uredan i dobro održavan stan smješten u suterenu kvalitetne zgrade, savršen za one koji traže praktično rješenje blizu centra grada ili žele ulagati u nekretninu s izvrsnim potencijalom najma. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije sobe, hodnika i kupaonice,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, CENTAR Luksuzno renoviran stan s dva balkona, 1 min od Korza U samom srcu grada, svega minutu hoda od Korza, prodaje se vrhunski uređen i potpuno renoviran stan ukupne površine 64,70 m koji predstavlja idealan spoj moderne funkcionalnosti i prestižne lokacije. Riječ je o nekretnini....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderno opremljen trosobni stan ukupne stambene površine 64 m², smješten na drugom katu novogradnje iz kraja 2024. godine u zagrebačkom naselju Blato. Blato je mirno i uređeno naselje u zapadnom dijelu Zagreba, s dobrom prometnom povezanošću i svim potrebnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 263.000 €, 64,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno renoviran stan smješten u samom srcu grada Rijeke, svega minutu hoda od Korza, što ga čini idealnim izborom za urbani način života ili kao investiciju za najam. Stan se sastoji od: ? spavaće sobe ? dnevnog boravka i kuhinje u open space konceptu ? kupaonice ?....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 301.000 €, 76,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite prekrasan trosobni klasični stan u srcu Bulevarda, najpoželjnije lokacija grada Rijeke. Stan se nalazi u prizemlju starije, ali vrlo kvalitetno građene zgrade koja je dodatno obnovljena, uključujući novu fasadu i krov. Temeljita adaptacija stana....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 349.000 €, 76,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji četverosobnog stan površine 76 m2 na trećem katu dobro održavane zgrade, sagrađene 1996. godine. Stan je adaptiran 2022. godine i sastoji se od 3 spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s ostavom, blagovaonice i dnevne sobe u jednom prostoru. Sljeme stropa je visoko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasno uređen i potpuno namješten dvosoban(može se preurediti u trosoban) penthouse površine 64m2 smješten na vrhu stambene zgrade u Susedgradskoj ulici na Trešnjevci. Stan se nalazi na zadnjem katu zgrade s ukupno 17 katova i pruža visoku razinu komfora, privatnosti i otvoren....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Banderovo, 240.000 €, 76,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Rijeka, Banderovo - Posredujemo u prodaji prostarnog stana od 77 m², u prizemlju. Osim izuzetne lokacije, na granici Banderova i Potoka, nekretnini dodatni potencijal daju visoki stropovi i odličan raspored prostorija. 77m2 raspoređeno je funkcionalno što budućim vlasnicima daje mogućnost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Folnegovićevo, 219.500 €, 64,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, FOLNEGOVIĆEVO NASELJE, 64 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 64 m2 na prvom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1960-ih te ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice s wc-om....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran četverosobni stan na 8. katu uredne i održavane zgrade s liftom, na atraktivnoj lokaciji Belveder, svega 15 minuta lagane šetnje od Korza. Osnovne karakteristike: - Lokacija: Belveder, Rijeka - Površina: 75,77 m2 - Kat: 8 / ukupno 12 - Broj soba: 4 (tri spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novouređen stan na 1. katu stambene kuće, s lijepim pogledom na grad. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, spavaće sobe, kupaonice i balkona. Orijentiran je na jug i sjever. U potpunosti je adaptiran te opremljen PVC stolarijom, klimom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 350.000 €, 64,00 m2 cca 5470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Jarun, dvososban stan u visokom prizemlju dobro očuvane i održavane zgrade s zasebnim ulazom, površine 63,17m.Sastoji se od: ulaznog hodnika, predprostora, spavaće sobe, kupaonice, open space dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonicom te loggie.Stan je renoviran, kompletno uređen vrhunskim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

CENTAR, prodajemo renoviran stan (nova stolarija, novi knauf nove instalacije struje i vode). Stan se nalazi na 4. katu stambene zgrade austro-ugarske gradnje. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice i dvije sobe, a u vlasništvu je i spremište na katu do stana.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan, potpuno uređen i funkcionalan stan u mirnom dijelu Travnog, ukupne stambene površine 46 m², kojem pripada i velika terasa od čak 18 m², djelomično natkrivena ? idealna za jutarnju kavu, druženja ili opuštanje nakon posla. Stan se sastoji od: - ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 443.178 €, 76,00 m2 cca 5830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNO! SAMO U DOGMI - NOVOGRADNJA, ILICA U ponudi je projekt novogradnje smješten na izuzetno traženoj i sve rjeđe dostupnoj mikrolokaciji zapadnog dijela grada, U mirnom i uređenom dijelu Ilice, u neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovina, javnog prijevoza i svih ključnih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zapruđe, 275.000 €, 64,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prilika! Prodaje se stan u novogradnji na odličnoj mikrolokaciji u Zagrebu, u potpunosti namješten. Stan je u dnevnom najmu tijekom cijele godine i predstavlja vrlo isplativu investiciju (vlasnik daje uvid u poslovanje). U neposrednoj su blizini svi potrebni sadržaji (trgovački centar,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u Travnom, na adresi Božidara Magovca. Unutarnja stambena površina iznosi 64 m², dok je lođa izvan te kvadrature (uračunato u konačnu cijenu). Stan se nalazi na 8. katu zgrade s 3 lifta. Riječ je o stanu koji je uredno održavan, opremljen s 2 klima uređaja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Folnegovićevo, 219.500 €, 63,80 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Sky nekretnine predstavlja trosoban stan na izvrsnoj lokaciji, u ulici Augusta Cilića, Folnegovićevo naselje. Stan se nalazi na prvom katu zgrade izgrađene 1960. godine. Njegova površina iznosi 63,80 m2, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 225.000 €, 63,79 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban dvoetažan stan stan na adresi Rogićeva ulica 35 u naselju Kajzerica, u Zagrebu. Stan je ukupne površine 63,79 m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja, jedne spavaće i jedne radne sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone, kupaone, balkona, stubišta koje vodi na....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vukomerec, 310.000 €, 76,22 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan ? Kolarova ulica, Peščenica - Žitnjak - Vukomerec Površina: 76,22 m2 Kat: 17, zgrada s dva dizala Godina izgradnje: 1966. Adaptacija stana: 2020. Adaptacija zgrade: 2022. (video nadzor, uređena fasada, instalacije) Stan se sastoji od: - ulaznog prostora - kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 390.000 €, 76,23 m2 cca 5120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Charlesa Darwina/Planinska Posredujemo u prodaji 3-sobnog stana u modernoj i vrhunski izgrađenoj zgradi s ukupno 11 stanova na frekventnoj lokaciji, samo minutu hoda od VMD kompleksa u ulici Charlesa Darwina. Zgrada je napravljena prema najvišim standardima gradnje: -armirani beton....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Gripe, 300.000 €, 63,58 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Split- Gripe komforan dvosoban stan od 64 m2 s pogledom na grad i more te s ostavom u podrumu zgrade.Komforan stan u stambenoj zgradi na petom katu južne orijentacije s lođom na jugu i krasnim pogledom na grad i more. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Bulevard, 290.000 €, 76,50 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan stan u prizemlju renovirane ville. Zgrada ima vrlo kvalitetnu gradnju, a stan je prilagođen modernim standardima ? nova električna instalacija, vodovodne instalacije, betonska ploča i prekrasan hrastov parket, Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 205.000 €, 63,45 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao, komforan stan na traženoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice ukupne površine 57,07m2. Stanu pripada spremište u podrumu od 18m2 koji se sastoji od sanitarnog čvora te velike prostorije. Stan i spremište....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 275.000 €, 63,42 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka, Drenovačka, prodaje se lijep dvosoban stan površine 63,42m2 Stan se sastoji od hodnika, prekrasne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, prekrasan balkon, ispred zgrade se nalazi javni parking ali moguće je i kupiti garažu. Namještaj u stanu je stariji,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 210.000 €, 76,60 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo stan u centru Rijeke s pogledom na kazalište. Stan je trosoban klasičan i nalazi se na 2. katu te mu pripada drvarnica. Vrlo zanimljiv za investiciju ili uredski prostor. Stan je za adaptaciju, ali ima veliki potencijal. Za sve informacije i/ili razgled nekretnine slobodno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 200.000 €, 76,60 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 76.60 m2 u centru grada. Stan se sastoji od tri sobe od kojih jedna može biti u funkciji dnevnog boravka, kuhinje sa blagavaonom,kupaone, toleta, spremišta i hodnika. Kupaona i kuhinja su renovirane. Nalazi se u blizini Korza, tržnice, Rive i svih drugih bitnih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 222.000 €, 63,18 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan na Knežiji ukupne površine 63,18 m², smješten na 6. katu uredno održavane zgrade s liftom iz 1971. godine. Zahvaljujući južnoj i sjevernoj orijentaciji, stan je ugodan i prozračan tijekom cijelog dana, a raspored pruža odličnu osnovu za moderno uređenje prema vlastitim....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Visoka, 347.160 €, 63,12 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan S4 dio je projekta Altura Residences, novog stambenog projekta smještenog u splitskom kvartu Visoka koji donosi suvremen koncept stanovanja i visoku razinu kvalitete izvedbe. Smješten u prizemlju zgrade Z1 ovaj dvosobni stan neto površine 63,12 m² s terasom i kućnim vrtom predstavlja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 63,11 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Voltino, stan s lođom, lift Trosobni stan s lođom nalazi se na četvrtom katu zgrade koja ima ukupno osam katova. Stan se sastojji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s izlazom na lođu, kuhinje s blagovaonicom (izlaz na istu lođu), dvije spavaće sobe, kupaonice i odvojenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 227.000 €, 63,09 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao i prostran stan dvosoban stan ukupne neto površine 63,09 m², smješten na 3. katu uredne i mirne stambene zgrade u Cvjetnom naselju. Površina stana iznosi 63,09 m² Kat: 3./nema lift Stan se sastoji od: Spavaće sobe I dnevnog boravka 2 balkona orjentirana na istok....