• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka što jeftinije suteren Zad - GoHome
  • stan zagreb split rijeka što jeftinije suteren Zad - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka što jeftinije suteren Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka što jeftinije suteren zadnjih 7 dana" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.338 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Zrinjevac, 159.000 €, 30,00 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan apartman od cca 30 m2 smješten je u suterenu uredne stambene zgrade u samom centru Zagreba. Lokacija je izuzetno atraktivna, svega nekoliko minuta hoda od Trga bana Josipa Jelačića, što ovu nekretninu čini idealnom za turistički najam ili dugoročnu investiciju. Apartman je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 62.000 €, 20,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Garsonjera u suterenu, kompletno uredjena ima svoje električno i vodovodno brojilo, opremljeno sa novim namjestajem i kuhinjom po mjeri , prodaja isključivo za gotovinu! Ilica 202, Garsonjera 20m (prodaja).

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 72.000 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 24 m2, 1-soban Prodaje se jednosoban stan površine 24 m2 u suterenu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1960. godine, ima ukupno 3 kata te se nalazi u blizini doma sportova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice i predsoblja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka što jeftinije suteren zadnjih 7 dana'
219.000 €
219.000 €
125.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 72.000 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Molimo zvati na mob: 098 18 38 174 PRILIKA !! Stan za investiciju!! U PAPIRIMA je stan upisan kao suteren - podrum, U STVARNOSTI JE RAZIZEMLJE (prizemlje) sa dvorišne strane zgrade, što se vidi po slikama i prozorima u sobi! Prodajemo jednosobni stan na Trešnjevci, 24 m2, u suterenu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Centar, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvosobni stan u suterenu zgrade od 4 kata.Sastoji se od:hodnikadnevnog boravka sa blagovaonomkuhinjespavaće sobekupaoniceGrijanje: etažno plinskoKlima uređaj: DaStan je kompletno obnovljen i prodaje se namješten.Upisano je 23,14m2 a realno je 50m2 te nije moguće kupiti....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 139.000 €, 53,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Rijeka, Škurinje - prodaja stana od 53m2! Prodaje se funkcionalan i svijetao stan površine 53 m u riječkom naselju Škurinje, smješten u potkrovlju uredne stambene zgrade koja je renovirana prije dvije godine postavljeni su novi krov i fasada. Stan ima urednu dokumentaciju, bez tereta,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 139.000 €, 53,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rijeka, Škurinje - prodaja stana od 53m2! Prodaje se funkcionalan i svijetao stan površine 53 m² u riječkom naselju Škurinje, smješten u potkrovlju uredne stambene zgrade koja je renovirana prije dvije godine ? postavljeni su novi krov i fasada. Stan ima urednu dokumentaciju, bez....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 144.000 €, 52,71 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

REM/AX Centar nekretnina iz ponude izdvaja stan na Škurinjama, smješten na četvrtom katu (potkrovlje) zgrade kojoj su 2024. godine kompletno obnovljeni krov i fasada. Raspored i unutrašnjost: Dnevni dio: Hodnik vodi u otvoreni prostor koji objedinjuje kuhinju i dnevni boravak. Spavaći....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 144.000 €, 52,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se stan na Škurinjama smješten na četvrtom katu (podkrovlje) uredne i održavane zgrade koja je prije dvije godine renovirana ? obnovljeni su krov i fasada. Vlasništvo i dokumentacija su uredni, bez tereta. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje povezane s dnevnim boravkom u jednoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 157.500 €, 45,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, RAVNICE, 45 m2, 2-SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 45 m2 u suterenu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1994. godine i ima ukupno pet katova. Stan se sastoji se od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s wc-om....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 180.000 €, 69,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan za potpunu adaptaciju na odličnoj lokaciji na Trešnjevci. Stan se nalazi u visokom prizemlju i suterenu zgrade iz 2009. godine. Prizemlje se sastoji od ulazne prostorije, kupaonice s WC-om te dnevnog boravka i kuhinje. Suteren se sastoji od dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 185.000 €, 43,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se lijep 1soban stan u suterenu zgrade u centru grada. Odlično je pozicioniran, u blizini tramvajske stanice, škole, vrtića, fakulteta, te svih drugh bitnih sadržaja. Kvalitetna zgrada, bez oštećenja u potresu (zelena naljepnica).....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 78m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 78m2 u suterenu zgrade. Zgrada ima ukupno 2 kata i nalazi u ulici Andrije Hebranga. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, spavaće sobe, hodnika, kupaonice i stubišta. U neposrednoj....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 241.500 € na 200.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 200.000 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Trešnjevka, Zvonigradska, 3s, 69m2 STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m2 u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 241.500 € na 207.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 207.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m2 u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na prodaju je izuzetno ugodan i potpuno adaptiran stan na Škurinju, smješten u odlično održavanoj zgradi s novom fasadom i novim krovom. Idealna nekretnina za one koji traže gotov stan bez dodatnih ulaganja, bilo za stanovanje ili kao investiciju. Stan je kompletno adaptiran 2022.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 53,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Molim agencije da me ne kontaktiraju. Prodajem stan u zgradi u nizu u blizini Parka Stara Trešnjevka. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka iz kojeg se ulazi u walk-in ormar, velike spavaće sobe, kupaonice, zahoda i kuhinje s izlazom na balkon. U kuhinji,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 250.000 €, 86,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosobni stan u prizemlju kuće izgrađene 1991. godine, smještene u ulici Ive Serdara. Stan je renoviran 2015 godine i uredno je održavan. Površine je 86m2 dok u naravi ima 99m2. Zbog konfiguracije terena dio stana nalazi se u ukopanom dijelu kuće. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 279.000 €, 115,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 4 sobni stan ,115m2,(Donji grad) Jukićeva Stan je na odličnoj lokaciji,u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Nalazi se u blizini nekoliko fakulteta,studentske menze i pogodan je za iznajmjivanje studentima Kompletno je renoviran 2018 g. Sastoji se od: - kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 280.000 €, 72,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji stana u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Kvatriću. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi sa zajedničkim dvorištem na korištenje, što pruža dodatnu praktičnost i ugodan boravak. Stan ukupne neto površine 72,10 m2 sastoji se od: - ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 310.000 €, 67,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj prekrasan stan - prodaja - nalazi se na lokaciji Rijeka, Srdoči. Prekrasan, svijetli i ugodni, moderni, stan u novogradnji s liftom, s lijepim pogledom na more. Stan na Srdočima je na trećem katu, a sastoji se od dvije spavaće sobe s bračnim krevetom i velikim garderobnim ormarima,....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!