• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka što jeftinije 3.kat Najno - GoHome
  • stan zagreb split rijeka što jeftinije 3.kat Najno - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka što jeftinije 3.kat Najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka što jeftinije 3.kat najnovije" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 4.185 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 224.990 €, 62,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Lokacija: Jankomir, Samoborska cesta 155 Kvadratura: 62,10m2 + PM 12,5m2 Kat: 3. Kat od 3 nema lift. Prodaje se trosoban stan na Samoborskoj cesti. Grijanje je centralno. Stan je kompletno renoviran i useljiv. Zgrada ima uporabnu dozvolu, moguća je kupnja kreditom banke. Vlasništvo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 105.000 €, 28,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 1-soban stan na 3.katu zgrade od 3 kata. Stan je svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. Postavljena je PVC stolarija s roletama. Smješten je u Filipovićevoj ulici nasuprot osnovne škole, a u blizini je vrtića, trgovine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 182.000 €, 54,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Zagreb, Samoborska cesta, prodaje se lijepi dvosobni stan zatvorene površine 51 m2 nate trećem katu dobro održavane zgrade bez lifta na dobroj lokaciji.Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonskim dijelom, spavaće sobe, radne sobe, kupaonice i natkrivenog balkona....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka što jeftinije 3.kat najnovije'
320.000 €
250.000 €
252.000 €
  Stan, ZAGREB, Trnje, 210.000 €, 56,04 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2soban stan , VRBANIĆEVA ULICA 56M2 Vrbanićeva ulica na iznimno atraktivnoj lokaciji prodaje 2 soban stan smješten na trećem katu uredne i dobro održavane stambene zgrade s ukupno četiri kata. Ova nekretnina ističe se svojom izvrsnom pozicijom, budući da se nalazi na svega....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDJUE PRI PRODAJI 2 SOBNOG STANJA NOVIJE GRADNJE OD 46 M2 NA 3 KATU ZGRADE OD 3 KATA, IZNAD STANA SE NALAZI KOSI KROV, A NE RAVNI. NALAZI SE U NAŠIČKOJ ULICI,GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU, IMA VELIKU NATRIVENU TERASU. ORIJENTACIJEJE I - Z, TE ŠUPU KOJA SE....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Molim agencije da me ne zovu! Podajem trosoban stan od 52 m² na trećem katu(nema lift) peterokatnice na Knežiji. Zgrada je izgrađena 1970. godine, a stan je u procesu adaptacije. Zavrsetak radova 15.6.2026.(sve novo instalacije,stolarija,sanitarije ,podovi, vrata,keramika itd) Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 269.000 €, 62,40 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

2-SOBNI STAN 62,40 m2 U NOVOGRADNJI ? ŠPANSKO, ENERGETSKI A+ ? POTPUNO NAMJEŠTEN! Prodaje se moderni 2-sobni stan površine 62,40 m2 na 3. katu novoizgrađene stambene zgrade (2024.) s dizalom u srcu Španskog (Stenjevec, Vilima Korajca). Savršen za mladi par ili investiciju ? potpuno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDUJE PRI PRODAJI ORGINAL TROSOBNOG STANA KVADRATURE 63 M2U NASELJU SREDNJACI I ULICI SREDNJACI NA 3 KATU OD 8 S LIFTOM ZA 270000 .GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU , BALKON NEMA ,ORIJENTACIJE JE ISTOK-SJEVER , U KUPAONI JE KADA, STAN JE POTPUNO NAMJEŠTEN, I IMA....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Zagreb, Srednjaci ? funkcionalan trosobni stan 63 m², potpuno namješten, odlična lokacijaNa prodaju je funkcionalan i ugodan trosobni stan površine 63 m² na trećem katu zgrade s liftom, smješten u jednom od najtraženijih zagrebačkih naselja ? Srednjaci (Trešnjevka jug).Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji atraktivnog četverosobnog stana površine 82,92 m2, smještenog na trećem katu zgrade s liftom, izgrađene 2011. godine, orijentacije sjever- jug. Sastoji se od: prostrane dnevne sobe povezane s blagovaonicom kuhinje s izlazom na balkon tri spavaće sobe dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 349.000 €, 76,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji četverosobnog stan površine 76 m2 na trećem katu dobro održavane zgrade, sagrađene 1996. godine. Stan je adaptiran 2022. godine i sastoji se od 3 spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s ostavom, blagovaonice i dnevne sobe u jednom prostoru. Sljeme stropa je visoko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 357.000 €, 79,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Voltino, Zagrebačka cesta, moderan trosoban stan s lođom na 3.katu zgrade novije gradnje (2009), NKP 79,42m2 Sastoji se od: ulaznog hodnika s ugradbenim ormarom, dnevnog boravka otvorenog kocepta s kompletno opremljenom kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na lođu površine 9,62m2,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 395.000 €, 105,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Palmotićevoj ulici. Nalazi se na trećem katu zgrade bez lifta u kojoj su treći i četvrti kat izgrađeni 1972. godine. Zelena naljepnica, armirano betonska gradnja rekonstruiranog dijela zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, kuhinje s izbom, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Žnjan, 445.000 €, 91,20 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj lokaciji splitskog Žnjana, prvi red uz more, prodajemo lijepi dvosobni stan smješten na trećem katu manje stambene zgrade bez lifta. Stambena površina stana iznosi 91,20 m2 ( po obračunskom koeficijentu NKP 86,93 m2), a sastoji se od ulaznog dijela, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 650.000 €, 153,90 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

MI NUDIMO ONO ŠTO DRUGE AGENCIJE NEMAJU !!! PRODAMO LUKSUZNI DVOETAŽNI STAN, CENTAR RIJEKE, NOVOGRADNJA (2006.) ? 153,90 m² (TERASA 25 m²) Ako ste sanjali o stanu u kojem će vam kava na terasi, sunce s juga i pogled na krovove Rijeke biti svakodnevnica ? dočekali ste priliku. Riječ....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr