• GoHome Professional
stan šibenik do 420000 eura za adaptaciju - GoHome
  • stan šibenik do 420000 eura za adaptaciju - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik do 420000 eura za adaptaciju

  • Za upit "stan šibenik do 420000 eura za adaptaciju" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 2.473 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • prizemlje
    • 5.kat
    • roh-bau
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 380.000 €, 137,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan novouređen moderan stan na dvije etaže smješten u mirnom kvartu Buale u Šibeniku, bruto površine 137m2. Ova nekretnina nudi idealan dom za obitelj, pružajući savršenu ravnotežu između gradskog života i privatnosti. Na prvoj etaži nalazi se prostrano predsoblje....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 388.000 € na 368.600 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 368.600 €, 97,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 388.000 €
01.05.2026 - 368.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, Prodaje se uređeni i namješteni četverosobni stan u u obiteljskoj kući sa još tri stana, ETAŽIRANO!! Sastoji od 3 spavaće sobe, open space kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, prostrane kupaonice i dodatnog WC ? a. Stan je kompletno kvalitetno uređen; postavljene su nove....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 280.000 €, 146,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK ? U samom središtu grada, nadomak mora i s otvorenim pogledom na more i tvrđavu sv. Mihovila, u ponudi su dva etažirana stana s odvojenim ulazima, ukupne površine 146 m², uz pripadajućih 30 m² okućnice. Nekretnine se nalaze u prizemlju manje zgrade i predstavljaju izuzetnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik do 420000 eura za adaptaciju'
280.000 €
280.000 €
250.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 103,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan za potpunu renovaciju na atraktivnoj lokaciji u centru starog grada. Stan se nalazi na prvom katu barokne palače te ima površinu od 103 m2. Sastoji se od hodnika, 4 prostorije, predprostora i wc-a. Stan posjeduje dva ulaza, te budućem vlasniku pruža više mogućnosti uređenja.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 77,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju komforan stan u samom centru Šibenika na 2.katu stambene zgrade, ukupne površine 77 m2. Stan se sastoji od hodnika, wc-a, kuhinje s ostavom, dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka i balkona s pogledom na more. Dnevne prostorije su južne orijentacije s....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 173,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? VANJSKI | DVA STANA S VRTOM I TERASOM ? IZVRSNA INVESTICIJSKA PRILIKA Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u centru Šibenika ? predio Vanjski, u neposrednoj blizini gradske tržnice i svih važnih sadržaja, prodaju se dva stana s velikim potencijalom za adaptaciju i investiciju.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

U kamenoj kući iz 15. stoljeća, u prvom redu do mora, smješten je stan koji spaja autentičnost i jedinstvenu lokaciju kakva se rijetko nalazi na tržištu. Nekretnina se proteže kroz tri etaže stambenog dijela. Na trećem katu nalazi se open concept kuhinja s dnevnim boravkom, ispunjena....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 238.000 € na 226.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 238.000 €
06.05.2026 - 226.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je potpuno adaptiran i funkcionalno uređen 2,5-sobni stan površine 62 m2, smješten na prvom katu uredne i održavane zgrade u Šibeniku, kvart Križ. Riječ je o lokaciji koja savršeno spaja mir i privatnost s neposrednom blizinom svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.690 € na 210.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 225.690 €
15.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan stan površine 75,23 m², smješten u prizemlju manje stambene zgrade u mirnom i ugodnom šibenskom kvartu Meterize.Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, svijetlog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, ostave, kupaonice s WC-om, hodnika, balkona....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 207.800 € na 199.990 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 199.990 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 219.000 €
27.02.2026 - 207.800 €
26.04.2026 - 199.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najatraktivnijih i mirnijih lokacija u gradu Šibeniku, prodaje se namješten stan, idealan za obiteljski život, ali i kao investicija za dugoročni ili turistički najam. Stan je adaptiran 2022.g. i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka s francuskim balkonom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 199.500 €, 129,59 m2 cca 1540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, CENTAR - Stan za potpunu adaptaciju s velikim potencijalom PRILIKA SNIŽENA CIJENA!!! Stan se nalazi u centru grada u stambenoj zgradi na trećem katu. Stan je podijeljen na dvije etaže ukupne površine 129,59m2. Jedna etaža je površine 79,48m2, a galerija 36m2. Potrebna je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 83,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ? Moderno renoviran jednosoban stan s dvorištem, 120 m od mora ? Brodarica (Šibenik) 83,74 m² ukupne korisne površine | Vlastiti ulaz i dvorište | Kompletna adaptacija | Lokacija blizu svih sadržaja Prodaje se privatno predivno uređen jednosoban stan/apartman u prizemlju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 60,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u samom centru Šibenika, ukupne površine 60 m2, raspoređen na dvije etaže. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, idealnoj za život ili kao investicija za turistički najam. Unutarnje stepenice vode na prvu etažu gdje se nalazi kuhinja povezana s dnevnim boravkom te....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.500 € na 190.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Centar, 190.000 €, 66,80 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 199.500 €
25.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prekrasan stan u samom centru Šibenika, smješten u staroj gradskoj jezgri, samo nekoliko koraka od Kazališta i Poljane. Ovaj lijepo uređen stan, ukupne stambene površine 66,80 m², nalazi se na drugom katu zgrade bez lifta. Sastoji se od kuhinje i blagovaonice povezane s....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 186.000 €, 50,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.10.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivan stan u visokom potkrovlju stambene zgrade udaljene svega 100 metara od mora. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj kući iz 2005. godine, a posljednja adaptacija izvršena je 2022. godine. Prodaje se sa garažom 19m2 i kompletno namješteno. Ukupna neto površina....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, Šubićevac dvosoban stan 60 m U mirnom i traženom dijelu Šibenika, kvart Šubićevac, smješten je dvosoban stan na šestom katu stambene zgrade, ukupne površine 60,54 m. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, ostave, kupaonice, predsoblja, lođe i balkona, što pruža funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 180.000 €, 60,54 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Šubićevac ? dvosoban stan 60 m² Šibenik, Šubićevac ? dvosoban stan 60 m² U mirnom i traženom dijelu Šibenika, kvart Šubićevac, smješten je dvosoban stan na šestom katu stambene zgrade, ukupne površine 60,54 m². Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, ostave, kupaonice, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 179.000 €, 71,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.08.2025.,

www.njuskalo.hr

U centru starogradske jezgre Šibenika, na prvom katu stambene zgrade, prodaje se dvosobni komforni stan ukupne površine 71 m². Stan se sastoji od ulaznog hodnika, malog spremišta, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka otvorenog koncepta, hodnika, dvije spavaće sobe i kupaonice.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 182.000 € na 178.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 178.000 €, 41,63 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 182.000 €
08.05.2026 - 178.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno adaptiran i funkcionalno uređen 1,5-sobni stan površine 41,63 m2, smješten u visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u samom srcu Šibenik, svega nekoliko koraka od Poljane. Riječ je o lokaciji koja savršeno spaja mir i privatnost s neposrednom blizinom svih....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 170.000 €, 84,22 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji atraktivnog stana u centru Šibenika s predivnim pogledom na more i tvrđavu svetog Mihovila. Opis: Prostran stan u samom centru Šibenika, idealno smješten blizu mora i s prekrasnim pogledom na more i tvrđavu svetog Mihovila. Ova nekretnina nudi odličan potencijal....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 170.000 €, 84,22 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK ? U samom središtu grada, na atraktivnoj lokaciji nadomak mora, nalazi se ovaj komforan stan ukupne površine 84,22 m², s dodatnih 30 m² okućnice. Nekretnina se smjestila u visokom prizemlju manje zgrade te pruža otvoren pogled na more i tvrđavu sv. Mihovila. Stan se sastoji....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 199.500 € na 169.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 169.000 €, 129,59 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 199.500 €
21.03.2026 - 169.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani dvoetažni stan u centru grada, na samo par koraka od kazališta i poljane. Stan se nalazi na trećem katu stambene zgrade i ima ukupnu površinu od 129,59m² (prva etaža: 82m², potkrovlje: 45m²). Potrebna je potpuna renovacija. U blizini stana se nalazi sav potreban....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ODLIČNA PRILIKA!! TOP LOKACIJA!! IZVRSTAN OMJER ULOŽENOG I DOBIVENOG!! Izvrsna poslovna prililika za ulaganje i investiciju! Prodaje se kamena kuća/stan u nizu površine 64 m2. Nekretnina se nalazi u samom centru Šibenika. Potrebna je adaptacija....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 148.000 €, 46,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju jednosoban stan u starijoj zgradi u starom dijelu grada Šibenika, ukupne površine 46 m2. Stan je useljiv i funkcionalan, s dosta prozora, s pogledom na grad i tvrđavu. Sastoji se od predsoblja, zajedničkog dijela kuhinje s dnevnim boravkom, jedne komforne i osunčane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DVA STANA ZA ADAPTACIJU S VRTOM I PARKIRALIŠTEM Na prodaju su dva stana u mirnom i ugodnom kvartu Šibenika, udaljenom svega 200 metara od centra grada. Prizemlje: 60 m² Prvi kat: 80 m² Vrt: 51 m² Više parkirnih mjesta u sklopu okućnice Objekt je za adaptaciju i pruža odličan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 140.000 €, 107,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK ? DVA STANA ZA ADAPTACIJU S VRTOM I PARKIRALIŠTEM Na prodaju su dva stana u mirnom kvartu Šibenika, udaljenom svega 200 metara od centra grada. Prizemlje - poseban ulaz Prvi kat - zajednički ulaz Vrt: 51 m² Tri parkirna mjesta u sklopu okućnice Objekt je za adaptaciju i pruža....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK DVA STANA ZA ADAPTACIJU S VRTOM I PARKIRALIŠTEM Na prodaju su dva stana u mirnom i ugodnom kvartu Šibenika, udaljenom svega 200 metara od centra grada. Prizemlje: 60 m Prvi kat: 80 m Vrt: 51 m Više parkirnih mjesta u sklopu okućnice Objekt je za adaptaciju i pruža odličan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 135.000 €, 59,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan koji se nalazi u manjoj stambenoj zgradi u prizemlju. Površina stambene jedinice je 59m² te je potrebna adaptacija. Nalazi se u širem centru grada .]]> .

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, širi centar ? predio Crnica Stambeno-poslovni prostor u prizemlju, ukupne korisne površine 63,52 m². U naravi se radi o stanu površine 48,82 m², koji se sastoji od hodnika, dvije sobe, kupaonice, kuhinje i verande. Ispred je ograđeno dvorište površine 8,53 m². Poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 120.000 €, 61,80 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji stana u centru Šibenika s pogledom na more i tvrđavu svetog Mihovila. Opis: Stan u samom centru Šibenika, idealno smješten blizu mora i s pogledom na more i tvrđavu svetog Mihovila. Ova nekretnina nudi odličan potencijal za turističku investiciju ili udoban obiteljski....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 120.000 €, 61,80 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK ? U samom središtu grada, na atraktivnoj lokaciji nadomak mora, nalazi se ovaj stan ukupne površine 61,80 m² s pripadajućih 30 m² okućnice. Smješten je u suterenu manje zgrade te pruža pogled na more i tvrđavu sv. Mihovila. Stan se sastoji od hodnika (3,77 m²), kupaonice (6,35....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 98.000 €, 47,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u staroj kamenoj kući u Šibeniku s otvorenim pogledom na more i Kanal sv. Ante. Smješten je na uzvisini na pješačkoj udaljenosti od mora. U stanu je potrebna adaptacija, krov je kompletno obnovljen. Stambena površina stana iznosi 65 m2, a iz svakog kuta pruža se pogled....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 80.000 € na 90.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 90.000 €, 43,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 80.000 €
29.04.2026 - 90.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Zaton kod Šibenika ? centar mjesta, 90 m od mora / rive Kamena kuća na tri etaže (prizemlje + 1. kat + 2. kat) s ukupno 43 m² stambene površine, smještena u mirnoj, maloj slijepoj ulici u samom centru Zatona. U prizemlju se nalazi kuhinja sa zasebnim ulazom te kupaonica, također sa....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr