• GoHome Professional
stan šibenik do 420000 eura atraktivno 50 m2 - GoHome
  • stan šibenik do 420000 eura atraktivno 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik do 420000 eura atraktivno 50 m2

  • Za upit "stan šibenik do 420000 eura atraktivno 50 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.768 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan s dvorištem u novogradnji Donje Ražine, Šibenik Prodaje se moderan stan u novogradnji smješten u mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika Donje Ražine. Nalazi se unutar novog, urbanog naselja u razvoju koje nudi idealan spoj kvalitetnog stanovanja i izvrsnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

BRODARICA ? JEDNOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI S PROSTRANIM VRTOM OD 64 m² Prodaje se atraktivan stan S2 u prizemlju moderne novogradnje, ukupne obračunske površine 53,19 m², smješten na iznimno traženoj lokaciji u Brodarici, svega 400 metara od mora. Ova nekretnina nudi savršen spoj funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 175.000 €, 49,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se jednosoban stan s pogledom na more Žaborić U ponudi je jednosoban stan S3, smješten na 2. katu moderne novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica u mirnom dijelu Žaborića. Završetak gradnje planiran je za lipanj 2027. godine. Stan ima neto površinu od 47,70 m te se sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik do 420000 eura atraktivno 50 m2'
174.000 €
195.500 €
183.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 175.000 €, 50,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Stan S3 nalazi se na drugom katu moderne novogradnje u naselju Žaborić, nedaleko od Šibenik. Ukupna površina stana iznosi 49,24m2, a sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice te terase. Stanu također pripada vlastito parkirno mjesto, što....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 174.000 €, 50,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Stan A2 nalazi se u prizemlju moderne novogradnje u naselju Žaborić, nedaleko od Šibenik. Ukupna površina stana iznosi 49,50 m2, a sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice te terase. Stanu također pripada vlastito parkirno mjesto, što....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 150.000 € na 165.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 165.000 €, 50,18 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 150.000 €
25.04.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan stan s dvorištem u novogradnji ? Donje Ražine, Šibenik Prodaje se moderan stan u novogradnji smješten u mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika ? Donje Ražine. Nalazi se unutar novog, urbanog naselja u razvoju koje nudi idealan spoj kvalitetnog stanovanja i izvrsnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 167.000 €, 48,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Stan S1 nalazi se na prvom katu moderne novogradnje u naselju Žaborić, nedaleko od Šibenik. Ukupna površina stana iznosi 47,70 m2, a sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice te terase. Stanu također pripada vlastito parkirno mjesto, što....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Stan A1 nalazi se u prizemlju moderne novogradnje u naselju Žaborić, nedaleko od Šibenik. Ukupna površina stana iznosi 52,17 m2, a sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice te terase. Stanu također pripada vlastito parkirno mjesto, što....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 234.900 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, ŽABORIĆ - Apartman u novogradnji s pogledom na more Prodaje se jednosoban apartman u novogradnji, s pogledom na more u mjestu Žaborić kod Šibenika. Stan se nalazi na vrhunskoj lokaciji 130m od pješčane plaže u Žaboriću, što ga u kombinaciji sa modernom arhitekturom i pogledom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

BRODARICA JEDNOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI S PROSTRANIM VRTOM OD 64 m Prodaje se atraktivan stan S2 u prizemlju moderne novogradnje, ukupne obračunske površine 53,19 m, smješten na iznimno traženoj lokaciji u Brodarici, svega 400 metara od mora. Ova nekretnina nudi savršen spoj funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 167.000 €, 47,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se jednosoban stan s pogledom na more Žaborić U ponudi je jednosoban stan S1, smješten na 1. katu moderne novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica u mirnom dijelu Žaborića. Završetak gradnje planiran je za lipanj 2027. godine. Stan ima neto površinu od 47,70 m te se sastoji....