• GoHome Professional
stan šibenik do 420000 eura Najnovije - GoHome
  • stan šibenik do 420000 eura Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik do 420000 eura Najnovije

  • Za upit "stan šibenik do 420000 eura najnovije" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.661 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 365.000 €, 106,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju su stanovi u novoizgrađenom apartmanskom naselju u Grebaštici. Naselje se sastoji od 6 zgrada, svaka ima po pet stanova koji se prostiru na prizemlje, prvi i drugi kat. Većina stanova ima pogled na more. Grebaštica je manje naselje smješteno između Šibenika i Primoštena,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 290.000 €, 87,50 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Brodarica, NOVOGRADNJA, prekrasan dvosoban stan na drugom katu zgrade, neto korisne površine 87,5 m². Stanu pripadaju dva parkirna mjesta, jedno natkriveno a drugo otvoreno. Zatvoreni stambeni prostor iznosi 58,91 m².Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom s blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 340.000 €, 65,00 m2 cca 5230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.broker.hr

Stan S2 smješten je na 1. katu moderne novogradnje te predstavlja odličan spoj funkcionalnosti, udobnosti i suvremenog dizajna. Ova stambena jedinica idealna je za obiteljski život, ali i kao investicija za odmor ili turistički najam. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik do 420000 eura najnovije'
350.000 €
280.000 €
225.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 40,00 m2 cca 6880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.broker.hr

Apartman A1 smješten je u prizemlju moderne novogradnje te predstavlja odličan izbor za odmor, turistički najam ili ugodan boravak tijekom cijele godine. Funkcionalan raspored prostora pruža udobnost i praktičnost u svakodnevnom životu. Apartman se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 79,50 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Brodarica, NOVOGRADNJA, prekrasan dvosoban stan na prvom katu zgrade, površine 79,5 m². Stanu pripadaju dva parkirna mjesta, jedno natkriveno a drugo otvoreno. Zatvoreni stambeni prostor iznosi 61,16 m².Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom s blagovaonicom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 71,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

.::: Prekrasan dvosoban stan u centru Šibenika :::. U stambenoj zgradi u centru Šibenika nalazi sestanna petom i ujedno zadnjem katu. Stan je površine71m2i sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje, komfornog dnevnog boravka sa blagovaonicom, kuhinje, tedvije spavaće sobe. Kuhinja i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 62,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan dvosoban stan u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Šibenika Njivicama. Stan oznake S3 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno šest stanova te predstavlja odličan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnog rasporeda i odlične lokacije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 214.064 €, 62,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA Prodaje se stan u Brodarici na mirnoj lokaciji blizu plaže. STAN S1 Sastoji se od predvorja, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe, natkrivene terase. Stan se nalazi u mirnoj i rezidencijalnoj zoni, kvalitetna novogradnja i moderna izvedba. Klima....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je lijep i potpuno namješten stan površine 55m2, smješten na 11. katu stambene zgrade s liftom u kvartu Baldekin - Šibenik. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice s dnevnim boravkom. Zahvaljujući visokom katu, stan ima puno dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je uređen stan smješten u prizemlju kuće s ukupno tri stambene jedinice. Stan je etažiran i pruža ugodan osjećaj privatnosti. Sastoji se od ulaznog dijela, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe te kupaonice. Iz blagovaonice i vrta pruža se pogled zvonik....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 170.000 €, 42,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Kompletno novoadaptiran stan od 42m2 sa svim novim i nekorištenim namještajem I aparatima u kalelargi na 1.katu stambene zgrade Blizina poljane,pvc stolarija sa griljama i komaricama,kauč na razvlačenje,ormar po mjeri sa puno skladišnog prostora,odvojena prostorija sa veš mašinom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 139.000 €, 44,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Varošu, smješten na 3. katu obiteljske kuće, u visokom potkrovlju. Stan ima dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, spavaću sobu, kupaonicu i terasu s otvorenim pogledom na Šibenski kanal. Na terasi se nalazi i mali roštilj. Stan je svijetao i ugodan za....