• GoHome Professional
stan šibenik do 420000 eura - GoHome
  • stan šibenik do 420000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik do 420000 eura

  • Za upit "stan šibenik do 420000 eura" pronađeno 2 221 nekretnina - prosječna cijena 3.505 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 78,48 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan A2 smješten je u mirnom i ugodnom dijelu naselja Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika. Nalazi se u prizemlju moderne zgrade s ukupno 9 stambenih jedinica koja je trenutno u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji udaljenoj svega 150 metara od mora i uređene plaže. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 86,62 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan stan u Brodarici ? 130 m od mora Na mirnoj i traženoj lokaciji u Brodarica, svega nekoliko minuta hoda od mora i plaže (130 m), prodaje se moderan stan na drugom katu kvalitetne novogradnje koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 71,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderan 3- sobni stan u Šibeniku površine 71 m2. Stan se nalazi blizu stare gradske jezgre. Prednost je izuzetna lokacija. Šibenik je šarmantni grad na jadranskoj obali koji očarava....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 77,22 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na pristupačnoj lokaciji u Brodarici, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora, u ponudi je moderan stan u novogradnji koji predstavlja izvrsnu priliku za život ili investiciju. Riječ je o projektu koji je trenutno u fazi izgradnje, s planiranim završetkom krajem 2026. godine.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 82,14 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? Stan s privatnim vrtom i garažom, 270 m od mora Jutarnja kava u vlastitom dvorištu, svega nekoliko minuta hoda od mora ? upravo to nudi ovaj stan u Brodarici, jednoj od najtraženijih lokacija šibenskog područja. Rijetka kombinacija privatnog vrta, garaže i blizine....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 78,48 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Brodarica ? moderan dvosoban stan s vrtom, 130 m od mora Na prodaju je atraktivan apartman A2 u kvalitetnoj novogradnji na izvrsnoj lokaciji u Brodarici, udaljen svega 130 metara od mora i plaže. Apartman se nalazi u prizemlju moderne manje stambene zgrade te nudi odličan spoj komfora,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 76,84 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? Stan u novogradnji s garažom, 270 m od mora Na trenutno najtraženijoj šibenskoj lokaciji ? Brodarici ? na samo 270m od mora i u blizini svih sadržaja potrebnih za život nalazi se novi projekt savršen kako za obiteljski život, tako i za investiciju. Projekt se....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju dvosoban stan s vrtom u novogradnji stambene površine 67,63m2, odnosno neto korisne površine 84,4m2, na Brodarici. Ovaj stan dio je manje zgrade u novogradnji koja broji ukupno 4 stana. Smješten u prizemlju zgrade, stan je funkcionalno raspoređen a sastoji se....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 71,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U Šibeniku prodaje se renoviran dvosobni stan ukupne površine 71 m² u strogom centru grada. Renoviranjem dobiven je ugodan, moderan stan u centru Šibenika. Nalazi se preko puta Starog pazara i šibenske stare gradske jezgre, 250 metara od plaže. U stanu su dvije velike spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvosoban stan veličine 63.49 m2 u prizemlju zgrade u Grebaštici. Smješten je u prizemlju zgrade koja je u izgradnji, te se sastoji od dvije spavaće sobe, svaka 10.20 m2, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom što čini 22.51 m2, hodnikom, kupaonicom i WC- om. Stanu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 67,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Obiteljska oaza u prizemlju s privatnim dvorištem, 300 m od mora ? Brodarica Kaiser Immobilien s ponosom izdvaja iz svoje ponude Stan S1, smješten u prizemlju moderne novogradnje u Brodarici, Šibenik. Ovaj stan nudi rijetku kombinaciju prostranog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Šibenik, kompletno renoviran stan u staroj gradskoj jezgri s pogledom na more. Sastoji se od kuhinje i blagavaone, dnevnog boravka, dvije sobe i kupatila. .

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK, BRODARICA ? Dvosoban stan na 2. katu (S6) Na prodaju je dvosoban stan oznake S6, smješten na drugom katu moderne novogradnje u Brodarici. Ukupna obračunska površina iznosi 79,37 m². Stan je projektiran za ugodan i dugoročan boravak te predstavlja odličan izbor za obiteljski....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 280.000 €, 146,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK ? U samom središtu grada, nadomak mora i s otvorenim pogledom na more i tvrđavu sv. Mihovila, u ponudi su dva etažirana stana s odvojenim ulazima, ukupne površine 146 m², uz pripadajućih 30 m² okućnice. Nekretnine se nalaze u prizemlju manje zgrade i predstavljaju izuzetnu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 48,00 m2 cca 5830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivan stan smješten u prvom redu do mora u prekrasnom mjestu Tisno. Stan se nalazi u prizemlju novije stambene zgrade te ima ukupnu površinu od 48.5 m². Sastoji se od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka povezanih u jednu funkcionalnu cjelinu, jedne spavaće sobe,....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 330.000 € na 280.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 330.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na drugom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dodatnog WC-a, dvije spavaće sobe te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada i jedno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 56,56 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na trenutno najtraženijoj lokaciji u šibenskom području ? Brodarici ? svega 270 m od mora i u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja, nalazi se ekskluzivni novi projekt idealan za obiteljski život ili pametnu investiciju. Projekt čine dvije manje zgrade s ukupno samo 8 stanova....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje novi stan S2 smješten na prvom katu zgrade, ukupne površine 87 m², osmišljen kao ugodan i funkcionalan prostor za obiteljski život ili cjelogodišnje stanovanje uz more. RASPORED Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Brodarici, jednom od najpoželjnijih i najljepših turističkih mjesta u okolici Šibenika, smjestila se ova ekskluzivna zgrada vrhunske gradnje i modernog dizajna. Nalazi se u sklopu kompleksa Bellevue 11 koji sadrži deset luksuznih vila i jednu zgradu. Lokacija je idealna kako za....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan u novogradnji s vrtom, Grebaštica, 70 m2 Atraktivan stan smjestio se u prizemlju zgrade koja je trenutno u izgradnji u mirnom naselju u Grebaštici. Stan se prostire na površini od 70 m i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, toaleta,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 66,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 285.000 €
30.03.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je funkcionalan dvosoban stan površine 66.51 m², smješten na drugom katu stambene zgrade u Žaboriću. Raspored stana obuhvaća ulazni prostor, kupaonicu, dvije spavaće sobe te otvoreni dnevni dio koji povezuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak. Iz dnevnog prostora izlazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvosoban stan S6 na prvom katu moderne novogradnje u Brodarici, ukupne obračunske površine 79,37 m². Stan je projektiran za ugodan i dugoročan boravak te predstavlja odličan izbor za obiteljski život, odmor ili pouzdanu investiciju. Stambena površina iznosi 69,73 m²,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 300.000 € na 280.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 78,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 300.000 €
20.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, samo 130 metara od mora, smješten je ovaj prostrani trosobni stan u prizemlju moderne zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom koji ima izlaz na terasu i vlastiti....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 74,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju dvosoban stan u novogradnji stambene površine 63,72m2, odnosno neto korisne površine 74,12m2, na Brodarici. Ovaj stan dio je manje zgrade u novogradnji koja broji ukupno 4 stana. Smješten na prvom katu zgrade, stan je funkcionalno raspoređen a sastoji se od:....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 310.000 € na 280.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 87,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 310.000 €
09.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U Brodarici se prodaje novi stan S2 smješten na prvom katu zgrade, ukupne površine 87 m², osmišljen kao ugodan i funkcionalan prostor za obiteljski život ili cjelogodišnje stanovanje uz more. RASPOREDStan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 76,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, BRODARICA Stan u novogradnji s garažom, 270 m od mora Na trenutno najtraženijoj šibenskoj lokaciji Brodarici na samo 270m od mora i u blizini svih sadržaja potrebnih za život nalazi se novi projekt savršen kako za obiteljski život, tako i za investiciju. Projekt se sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Centar, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 295.000 €
15.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Šibeniku, u strogom centru grada, smješten u prizemlju kamene kuće. Ukupna površina stana iznosi 86m2, a koncipiran je kao dva zasebna stana-studio apartmana. Zadnja renovacija je bila 2019. godine, a elektroinstalacije i vodovodne instalacije renovirane su 2014.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Elegantan dvosobni stan s dva parkirna mjesta, 300 m od plaže ? Brodarica, Šibenik U neposrednoj blizini tirkiznog mora i uređenih plaža Brodarice, Kaiser Immobilien nudi na prodaju moderan stan smješten na prvom katu nove, intimne zgrade sa svega četiri....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 280.000 €, 90,50 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasan stan u manjoj stambenoj zgradi sa ukupno samo četiri stana - savršen izbor za one koji žele mir, privatnost i osjećaj doma, a ne samo kvadrate. Smješten u mirnom i uređenom dijelu Šubićevca, ovaj stan (oznaka S2) nalazi se na prvom katu i oduševljava svojom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 81,13 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!