• GoHome Professional
stan šibenik što manje vrt pala cijena - GoHome
  • stan šibenik što manje vrt pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje vrt pala cijena

  • Za upit "stan šibenik što manje vrt pala cijena" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.245 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-15%

Promjena cijene sa 275.000 € na 235.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 235.000 €, 67,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 275.000 €
28.02.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju Moderan stan s vrtom, 300 m od mora, Brodarica (pogled na more i otoke) Na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, samo 300 metara od mora i plaže, u tijeku je gradnja moderne zgrade s ukupno četiri stana (dva u prizemlju i dva na katu). Sa svake etaže pruža se prekrasan pogled....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 300.000 € na 280.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 78,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 300.000 €
20.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, samo 130 metara od mora, smješten je ovaj prostrani trosobni stan u prizemlju moderne zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom koji ima izlaz na terasu i vlastiti....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 300.000 € na 280.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 300.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje stan u prizemlju zgrade, koncipiran kao praktičan i ugodan dom za svakodnevno stanovanje ili boravak na moru. Riječ je o novom stanu istog standarda i koncepta kao prethodni oglas, s naglaskom na funkcionalan raspored i vanjski prostor koji dodatno povećava....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što manje vrt pala cijena'
265.000 €
300.000 €
300.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 345.000 €, 82,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 360.000 €
27.03.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u prizemlju blizu mora na Jadriji. Stan se nalazi u kući u kojoj ima ukupno 2 stana. STAN P2 u prizemlju koji se sastoji od ulaza, prostorije: kuhinje i dnevnog boravka te prostorija: sobe i kupaonice, sve ukupne površine 35,45 m2, te velika zatvorena nadstrešnica....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 99,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 390.000 €
22.03.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

BRODARICA ? NOVOGRADNJA ? APARTMAN A1 U PRIZEMLJU S VRTOM ? 300 m OD MORA Posredujemo u prodaji prostranog apartmana A1 smještenog u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade s ukupno 7 luksuznih stambenih jedinica. Raspored i površine: Apartman se sastoji od: - kuhinje, - dnevnog boravka....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 111,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 390.000 €
10.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman A1 u prizemlju, odmah useljiv! Apartman A1 smješten je u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade, a sastoji se od: kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, terase. Uz stan dolaze spremište u podrumu, 2 parkirna mjesta te vrt od 18,34....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 300.000 € na 250.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 173,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 300.000 €
06.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK VANJSKI | DVA STANA S VRTOM I TERASOM IZVRSNA INVESTICIJSKA PRILIKA Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u centru Šibenika predio Vanjski, u neposrednoj blizini gradske tržnice i svih važnih sadržaja, prodaju se dva stana s velikim potencijalom za adaptaciju i investiciju. Nekretnina....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr