• GoHome Professional
stan šibenik što manje opremljen park - GoHome
  • stan šibenik što manje opremljen park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje opremljen park

  • Za upit "stan šibenik što manje opremljen park" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.886 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 290.000 € na 280.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 129,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 290.000 €
13.04.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivan stan na drugom katu zgrade u Podsolarskom. Podsolarsko je naselje odmah uz Šibenik, na svega par minuta voženje do centra grada, te na svega nekoliko minuta hoda do prve plaže kao i hotelskog naselja Solaris (Amadria park). Stan se sastoji od kuhinje s blagovanom....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 42,62 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 240.000 €
11.04.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se potpuno renoviran i moderno namješten stan na 9. katu stambene zgrade s liftom, smješten u Šibeniku, u naselju Baldekin. Stan je jugozapadno orijentiran te zahvaljujući visokoj poziciji nudi izvanredan, otvoren pogled i obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Prostor....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

BRODARICA ? JEDNOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI S PROSTRANIM VRTOM OD 64 m² Prodaje se atraktivan stan S2 u prizemlju moderne novogradnje, ukupne obračunske površine 53,19 m², smješten na iznimno traženoj lokaciji u Brodarici, svega 400 metara od mora. Ova nekretnina nudi savršen spoj funkcionalnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što manje opremljen park'
550.000 €
280.000 €
195.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 61,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.500 € na 190.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Centar, 190.000 €, 66,80 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 199.500 €
25.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prekrasan stan u samom centru Šibenika, smješten u staroj gradskoj jezgri, samo nekoliko koraka od Kazališta i Poljane. Ovaj lijepo uređen stan, ukupne stambene površine 66,80 m², nalazi se na drugom katu zgrade bez lifta. Sastoji se od kuhinje i blagovaonice povezane s....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 71,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderan 3- sobni stan u Šibeniku površine 71 m2. Stan se nalazi blizu stare gradske jezgre. Prednost je izuzetna lokacija. Šibenik je šarmantni grad na jadranskoj obali koji očarava....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 239.000 €, 73,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Žaboriću, šarmantnom primorskom mjestu nadomak Šibenika, prodaje se moderan dvosobni stan smješten na prvom katu novogradnje u izgradnji. Stan se nalazi 150 metara od plaže te je juzne i zapadne orijentacije s pogledom na more. Zgrada je dio duplexa (zgrada A i B), s ukupno 12 stanova....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 275.000 €, 73,79 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan s pogledom na more ? Brodarica (96,15 m2), NOVOGRADNJA Posredujemo u prodaji modernog dvosobnog stana u Brodarici, smještenog u mirnoj ulici, svega 400 metara od mora, u kvalitetnoj novogradnji iz 2023. godine. Stan se nalazi na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno šest....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 275.000 €, 73,79 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan korisne površine 61,72 m2 na drugom katu zgrade izgrađene 2023. godine. Stan se sastoji od hodnika (8,08 m2), kuhinje s blagavaonicom (18,41 m2), dnevnog boravka (6,82 m2), dvije spavaće sobe (10,08 m2 i 10,83 m2), wc-a s kupaonicom (4,46 m2) i ostave (3,04....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 79,37 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

BRODARICA ? DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI S DVA PARKIRNA MJESTA, IDEALAN ZA STANOVANJE Prodaje se atraktivan dvosoban stan S5 smješten na prvom katu moderne novogradnje na Brodarici, ukupne obračunske površine 79,37 m², osmišljen za kvalitetan i dugoročan život uz more. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 285.000 €, 79,37 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

BRODARICA ? DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI S DVA PARKIRNA MJESTA, IDEALAN ZA STANOVANJE Prodaje se atraktivan dvosoban stan S6 smješten na prvom katu moderne novogradnje na Brodarici, ukupne obračunske površine 79,37 m², osmišljen za kvalitetan i dugoročan život uz more. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 79,37 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

BRODARICA ? DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI S DVA PARKIRNA MJESTA Prodaje se atraktivan dvosoban stan S4 smješten na prvom katu moderne novogradnje na Brodarici, ukupne obračunske površine 79,37 m², osmišljen za kvalitetan i dugoročan život uz more. Ova nekretnina nudi savršen balans....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 219.000 €, 81,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.indomio.hr

Troetažna kuća u novogradnji na Bilicama pokraj Šibenika, s po jednim stanom na svakoj etaži. Slobodan je penthouse stan S3 na drugom katu, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice kao jedne cjeline, tri spavaće sobe, kupaonice, hodnika te stubišta s podestom. Stanu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 81,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju nudimo moderan stan u Vodicama, jednom od najatraktivnijih turističkih odredišta na hrvatskoj obali. Nalazi se na prizemlju u stambenoj zgradi drugi red do mora, na samo 50 m od mora. Prostire se na 81 m², a stambena površina iznosi 59 m² te pruža savršenu kombinaciju komfora,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 84,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 433.500 € na 467.500 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 467.500 €, 85,00 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 433.500 €
10.04.2026 - 467.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji u Brodarici, samo 40 metara od plaže, prodaje se moderan dvoetažni stan koji pruža savršenu ravnotežu između funkcionalnosti i komfora. Novogradnja sa svojih 85 m², rasporedom na dvije etaže i dvostrukim ulazom ? s prednje i stražnje strane ? nudi praktičnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 285.000 €, 90,87 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasan,svijetao stan koji odise udobnoscu .Smjesten je u mirnom dijelu grada,a u blizini se nalaze svi vazni sadrzaji -skola,vrtic,trgovine,ambulanta,javni prijevoz ,crkva ,kozmeticki i frizerski saloni i park.Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka ,miderno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 435.000 €, 94,59 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE - Stan u prizemlju s vrtom, terasom i 2 parking mjesta U ponudi je prostran i potpuno namješten stan SJ1 smješten u prizemlju manje stambene zgrade u Vodicama, na mirnoj i ugodnoj lokaciji, svega 400 m od mora i uređene obale. Zgrada se sastoji od ukupno 6 stanova,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 445.000 €, 97,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Vodicama, u drugom redu do mora, prodaje se moderan i elegantan stan površine 97 m², od čega je 79 m² stambenog prostora, dok ostatak čini natkrivena terasa od 18 m², idealna za uživanje u jutarnjoj kavi ili opuštenim večerima uz povjetarac s mora. Stan je jugoistočne orijentacije,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 128,30 m2 cca 5850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se luksuzan stan na top lokaciji udaljen 50 metara od mora i 5 min hoda do starog grada. Zgrada ima lift a stan je smješten na drugoj etaži (ukupno tri kata)i te se sastoji od tri sobe, velike kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, kupaonice i WC-a. Iz kuhinje i dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 495.000 €, 135,28 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderno uređen i opremljen Penthouse s Pogledom na More ? Brodarica Penthouse ? 3 spavaće sobe | 2 kupaonice | terasa | pogled na more | parking U prodaji je ekskluzivan trosoban Penthouse apartman na drugom katu zgrade sa ukupno 5 stanova, smješten u mirnom obiteljskom naselju Brodarice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 138,82 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se luksuzan stan na top lokaciji udaljen 50 metara od mora i 5 min hoda do starog grada. Zgrada ima lift a stan je smješten na posljednjoj etaži (treći kat)i te se sastoji od tri sobe, velike kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, galerije i dvije kupaonice. Master spavaća....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!