• GoHome Professional
stan šibenik što manje opremljen namješten - GoHome
  • stan šibenik što manje opremljen namješten - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje opremljen namješten

  • Za upit "stan šibenik što manje opremljen namješten" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 3.610 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 5 nekretnina za upit stan šibenik što manje opremljen namješten Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 165.000 €, 67,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan od 67 m² u centru Šibenika, smješten na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno 4 stana. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, hodnika i kupaonice. Podovi su kombinacija drvenih obloga i pločica, a stan je opremljen klimom. Lokacija....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 42,00 m2 cca 5360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 240.000 €
06.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno renoviran i moderno namješten stan na 9. katu stambene zgrade s liftom, smješten u Šibeniku, u naselju Baldekin. Stan je jugozapadno orijentiran te zahvaljujući visokoj poziciji nudi izvanredan, otvoren pogled i obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Prostor....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Plišac, 159.000 €, 42,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Poslovni prostor na top lokaciji u centru Šibenika, površine 42.5 m2, prizemlje, uz glavnu ulicu, zaseban ulaz, pristup automobilom. Prostor je udaljen 150 m od glavne tržnice (pijace), pošte, javnog bilježnika, općinskog suda, shopping centra City Life i trajektne luke. Potpuno uređen,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što manje opremljen namješten'
290.000 €
379.000 €
218.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 160.000 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

Tražite moderan, funkcionalan i ugodan dom u jednom od najljepših dalmatinskih gradova? Ovaj renovirani stan u Šibeniku pruža sve što vam je potrebno za kvalitetan život ili odličnu investiciju! Lokacija: Miran kvart u blizini centra Površina: 50,20 m² Raspored: 2 spavaće sobe + dnevni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 249.000 €, 54,00 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Grebaštica, atraktivan stan površine 54,60 m², smješten na drugom katu novoizgrađenog stambenog kompleksa u mirnom dijelu Grebaštice, svega 60 metara od mora. Stan se sastoji od dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe i kupaonice, a dodatnu vrijednost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je lijep i potpuno namješten stan površine 55m2, smješten na 11. katu stambene zgrade s liftom u kvartu Baldekin - Šibenik. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice s dnevnim boravkom. Zahvaljujući visokom katu, stan ima puno dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Udaljenost od plaže: samo 60 metara2. kat novogradnje2 spavaće sobe | Prostrana lođa s pogledom na more Na iznimno atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, svega 60 metara od mora, nalazi se ovaj moderan i potpuno opremljen stan ukupne neto površine 55 m². Smješten na drugom katu novogradnje,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 55,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 240.000 €
26.04.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je odličan, izrazito ugodan, apartman smješten u zgradi novije gradnje i udaljen svega 90m od plaže. Apartman se nalazi na drugom katu i ima ukupnu neto površinu od 54,60 m2, s uračunatim pripatcima. Apartman se sastoji do hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Šibenika, na izuzetno traženoj lokaciji koja pruža neposrednu blizinu svih ključnih sadržaja za ugodan svakodnevni život - trgovina, škola, restorana i kulturnih znamenitosti - smjestio se ovaj dvosobni stan koji predstavlja izvrsnu priliku kako za stanovanje, tako i....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.500 € na 190.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 199.500 €
28.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasan stan u samom centru Šibenika, smješten u staroj gradskoj jezgri, samo nekoliko koraka od Kazališta i Poljane. Ovaj lijepo uređen stan, ukupne stambene površine 66,80 m, nalazi se na drugom katu zgrade bez lifta. Sastoji se od kuhinje i blagovaonice povezane s....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.terradalmatica.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 73,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Stan s pogledom na more ? Brodarica (96,15 m2), NOVOGRADNJA Posredujemo u prodaji modernog dvosobnog stana u Brodarici, smještenog u mirnoj ulici, svega 400 metara od mora, u kvalitetnoj novogradnji iz 2023. godine. Stan se nalazi na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno šest....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 73,00 m2 cca 6160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Šibenik uhodani ugostiteljski objekt u strogom centru grada Na prodaju je uhodani ugostiteljski objekt smješten u samom centru Šibenika, na izuzetno frekventnoj lokaciji uz prometnicu. Poslovni prostor ukupne površine cca 73 m trenutno je u funkciji restorana i sastoji se od: prostora....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 275.000 €, 73,79 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan korisne površine 61,72 m2 na drugom katu zgrade izgrađene 2023. godine. Stan se sastoji od hodnika (8,08 m2), kuhinje s blagavaonicom (18,41 m2), dnevnog boravka (6,82 m2), dvije spavaće sobe (10,08 m2 i 10,83 m2), wc-a s kupaonicom (4,46 m2) i ostave (3,04....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 312.000 €, 74,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

ŠUBIĆEVAC - Prodaje se stan sa 3 spavaće sobe i terasom na izvrsnoj lokaciji! Namješten stan nalazi se na 5. katu zgrade s liftom, gradnja 2009. Odlično stanje, odmah useljiv! Stan funkcionalnog rasporeda sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje-blagovaonice-dnevnog dijela s izlazom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Stan 2s, 75m2, Meterize Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri kata. Ukupne površine 75,23 m sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, hodnika, kuhinje te blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stanu pripada i drvarnica u podrumu,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan na Meterizama Stan 2s, 75m2, Meterize Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri kata. Ukupne površine 75,23 m² sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, hodnika, kuhinje te blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 219.000 €, 81,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.indomio.hr

Troetažna kuća u novogradnji na Bilicama pokraj Šibenika, s po jednim stanom na svakoj etaži. Slobodan je penthouse stan S3 na drugom katu, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice kao jedne cjeline, tri spavaće sobe, kupaonice, hodnika te stubišta s podestom. Stanu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Zaton, u mirnom okruženju, smješten je lijepo uređen dvosobni stan s dvorištem ukupne korisne površine 82,72 m². Stan se nalazi u prizemlju manjeg objekta s ukupno tri stana. Sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe i kupaonice ukupne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju renoviran trosoban stan , stambene površine 82m2 u Dolcu. Ovaj stan smješten je na prvom katu povijesne zgrade u Dolcu, u prvom redu do mora, pa se iz stana pružaju slikoviti pogledi na more i grad . Stan je renoviran 2014. godine, prodaje se namješten , stoga....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 83,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Podsolarsko, mirno okruženje, dvosoban stan sa 83,86 m2 korisne površine. Stan je smješten u prizemlju stambene zgrade, orijentiran na jugo-zapadnu stranu. Sastoji se od hodnika, kupaonice, wc-a, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, dvije terase i dvorišta.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 278.580 €, 88,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja, trosoban apartman sa ukupno 88,36 m2 korisne površine, na 1. katu stambene zgrade koja ima ukupno 8 stambenih jedinica. Apartman je orijentiran na jugozapadnu stranu, sastoji se od hodnika, spremišta, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka u cjelini sa izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 295.000 €, 90,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2024.,

www.indomio.hr

Komforan, dvoetažan, trosoban stan ukupne površine 100 m2, smješten na prvom katu stambene kuće, unutarnjim stepenicama povezan s visokim potkrovljem. Sastoji se od kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravaka, predsoblja, tri spavaće sobe, kupaonice te dodatnog WC-a i velike terase. Na....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 348.000 €, 91,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja, samo 350 m od mora, dvosoban apartman sa ukupno 91,70m2 korisne površine, a nalazi se na 1. katu stambene zgrade koja ima ukupno 7 stambenih jedinica. Apartman je orijentiran na jugozapadnu stranu i sastoji se od kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka u cjelini, terasa....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 330.000 € na 319.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 319.000 €, 92,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 330.000 €
03.05.2026 - 319.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica ? 430 m od plaže, kompletno namješten dvosobni apartman s velikom terasom. Apartman ima 92,08 m² korisne površine i nalazi se na 2. katu novoizgrađene stambene zgrade. Orijentiran je prema jugozapadnoj strani. Sastoji se od predsoblja, dvije kupaonice, dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 375.000 €, 93,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja, 1. red od mora, dvosoban apartman sa ukupno 93,56m2 korisne površine, a nalazi se u prizemlju stambene zgrade koja ima ukupno tri etaže sa ukupno 5 stambenih jedinica, a orijentiran je na sjeverozapadnu stranu. Apartman se sastoji od kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 435.000 €, 94,59 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE - Stan u prizemlju s vrtom, terasom i 2 parking mjesta U ponudi je prostran i potpuno namješten stan SJ1 smješten u prizemlju manje stambene zgrade u Vodicama, na mirnoj i ugodnoj lokaciji, svega 400 m od mora i uređene obale. Zgrada se sastoji od ukupno 6 stanova,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 320.000 €, 97,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju: Prekrasan trosoban stan na dvije etaže u Brodarici Prodaje se kompletno namješten trosoban stan na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Brodarici, svega nekoliko minuta lagane šetnje do mora. Stan se prostire na dvije etaže ? prizemlje i kat ? ukupne stambene površine 80,93....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 388.000 € na 368.600 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 368.600 €, 108,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 388.000 €
03.05.2026 - 368.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se osunčan stan površine 97 m2 na drugom katu te na lijepoj lokaciji. Novouređen stan, s novim instalacijama , te potpuno namješten. Trosoban stan koji je savršeno raspoređen te lijepo odvaja dnevni od spavaćeg dijela. Na samom ulazu se nalazi hodnik i wc, te se u lijevom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 495.000 €, 135,28 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderno uređen i opremljen Penthouse s Pogledom na More ? Brodarica Penthouse ? 3 spavaće sobe | 2 kupaonice | terasa | pogled na more | parking U prodaji je ekskluzivan trosoban Penthouse apartman na drugom katu zgrade sa ukupno 5 stanova, smješten u mirnom obiteljskom naselju Brodarice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 465.000 €, 142,42 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE LUKSUZNAN I KOMFORAN NOVOUREĐENI STAN U PRIZEMLJU MANJEG STAMBENOG OBJEKTA SA PET STANOVA UDALJEN CCA 300 METARA OD GLAVNE PLAŽE. STAN IMA SVOJE DVORIŠTE CCA 75M, DVA PARKIRNA MJESTA S MOGUĆNOSĆU SMJEŠTAJA I TREĆEG VOZILA NA PARCELI. PROTEŽE SE NA 270 M² KORISNE POVRŠINE....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 628.000 €, 158,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Opis Moderno opremljen apartman u Žaboriću, samo 150 metara od plaže. Ovaj penthouse nalazi se u novoizgrađenom stambenom objektu koji broji ukupno 5 apartmana, smještenom na atraktivnoj lokaciji 10 km od Šibenika. S4 (157.97 m2) - 607.000,00 Stan S4 se nalazi na 2. katu zgrade i....