• GoHome Professional
stan šibenik što manje opremljen balkon - GoHome
  • stan šibenik što manje opremljen balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje opremljen balkon

  • Za upit "stan šibenik što manje opremljen balkon" pronađeno 37 nekretnina - prosječna cijena 3.631 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 140,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrani dvoetažni stan smješten na prvom i drugom katu moderne stambene zgrade u mirnom okruženju u Brodarici, nedaleko od Šibenika. Novogradnja iz 2025. godine ukupne površine 140 m² pruža idealan spoj komfora, suvremene opreme i pogleda na more i prirodu. Stan se....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 156.000 €, 48,50 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE | STAN S3, ZGRADA A | MODERAN JEDNOSOBAN STAN S NATKRIVENOM TERASOM I PARKINGOM ? NOVOGRADNJA U mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika, u naselju Donje Ražine, smjestio se novi moderan stambeni projekt osmišljen s naglaskom na kvalitetu života, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 218.000 €, 52,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan i pažljivo osmišljen stan ukupne površine 54,65 m2 (izračun s koeficijentima 51,86 m2), idealan za ugodan obiteljski život ili kao pametna investicija. Zgrada je luksuzne i kvalitetne gradnje, opremljena garažnim mjestima, liftom i aluminijskom stolarijom. Već....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što manje opremljen balkon'
606.936 €
249.000 €
225.000 €
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 165.000 €, 52,18 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE | STAN S2, ZGRADA B | MODERAN JEDNOSOBAN STAN S NATKRIVENOM TERASOM I PARKINGOM ? NOVOGRADNJA U mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika, u naselju Donje Ražine, smjestio se novi moderan stambeni projekt osmišljen s naglaskom na kvalitetu života, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u prizemlju u Gornjim Ražinama . U etažiranoj kući, prodaje se stan stambene površine 45,64 . Nalazi se u prizemlju ali ulaz je sa strane privatnog dvorišta stoga je intimno i lijepo orijentirano. Gledajući sa strane ulice, stan izgleda kao da je na prvoj etaži. Sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, Baldekin Funkcionalan stan na odličnoj lokaciji s dva balkona Na jednoj od najtraženijih lokacija u Šibeniku, u naselju Baldekin, smješten je ovaj funkcionalan i ugodan stan ukupne površine 59,2 m, idealan za svakodnevni život ili kao investicija za najam. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 274.000 €, 61,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okolici Šibenika, na Brodarici , smjestio se stan koji na prvi pogled osvaja svojom elegancijom, ali i osjećajem mira koji pruža pogled na otvoreno more . Ova luksuzna zgrada, građena s posebnom pažnjom prema detaljima i kvaliteti, sastoji se....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 244.000 €, 61,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 190.000 €, 61,33 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE | STAN S2, ZGRADA D | MODERAN DVOSOBAN STAN S NATKRIVENOM TERASOM I PARKINGOM ? NOVOGRADNJA U mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika, u naselju Donje Ražine, smjestio se novi moderan stambeni projekt osmišljen s naglaskom na kvalitetu života, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 62,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderno opremljen apartman u novogradnji, smješten u mirnoj ulici u Grebaštici, svega 300 metara udaljeni od mora i plaže, te u blizini centra mjesta. Lokacija je iznimno pogodna za sve koji traže kombinaciju mira, privatnosti i blizine svih sadržaja ? bilo da se radi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 62,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

TOP PRILIKA ? novi luksuzni apartman u Grebaštici ? samo 200 m od mora Mirna lokacija ? Pogled na more ? Novogradnja ? Parkirno mjesto ? Useljenje 2025. Na prodaju je suvremeno opremljen apartman u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnoj ulici, svega 200 metara od mora i plaže,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 238.000 € na 226.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 238.000 €
06.05.2026 - 226.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je potpuno adaptiran i funkcionalno uređen 2,5-sobni stan površine 62 m2, smješten na prvom katu uredne i održavane zgrade u Šibeniku, kvart Križ. Riječ je o lokaciji koja savršeno spaja mir i privatnost s neposrednom blizinom svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 62,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan dvosoban stan u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Šibenika Njivicama. Stan oznake S3 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno šest stanova te predstavlja odličan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnog rasporeda i odlične lokacije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Šibenika, na izuzetno traženoj lokaciji koja pruža neposrednu blizinu svih ključnih sadržaja za ugodan svakodnevni život - trgovina, škola, restorana i kulturnih znamenitosti - smjestio se ovaj dvosobni stan koji predstavlja izvrsnu priliku kako za stanovanje, tako i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 195.000 €, 66,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 210.000 €, 67,96 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Šubićevac, dvosobni stan 67,96 m2 :::. Prodaje se uređen i useljiv stan površine 67,96 m2 na Šubićevcu. Stan se nalazi na 12. katu zgrade s liftom. Raspored čine hodnik, kuhinja i blagovaonica s izlazom na mali balkon, dnevni boravak s balkonom, predsoblje, kupaonica i dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Top prilika ? novi luksuzni apartman u Grebaštici, samo 200 m od mora Vrhunska lokacija ? pogled na more ? novogradnja ? parkirno mjesto ? useljivo 2025. Na prodaju je moderno opremljen apartman u novogradnji, smješten u mirnoj ulici, svega 200 metara od mora i plaže, te nadomak centra....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 71,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderan 3- sobni stan u Šibeniku površine 71 m2. Stan se nalazi blizu stare gradske jezgre. Prednost je izuzetna lokacija. Šibenik je šarmantni grad na jadranskoj obali koji očarava....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju dvosoban stan u novogradnji stambene površine 64,07m2, odnosno neto korisne površine 71,97m2, na Brodarici. Ovaj stan dio je manje zgrade u novogradnji koja broji ukupno 4 stana. Smješten na prvom katu zgrade, stan je funkcionalno raspoređen a sastoji se od:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 74,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju dvosoban stan u novogradnji stambene površine 63,72m2, odnosno neto korisne površine 74,12m2, na Brodarici. Ovaj stan dio je manje zgrade u novogradnji koja broji ukupno 4 stana. Smješten na prvom katu zgrade, stan je funkcionalno raspoređen a sastoji se od:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju prekrasan osunčan i komforan trosoban stan u stambenoj zgradi ukupne površine 74,60 m2 u Šibeniku, predio Krvavice. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka s izlazom na ostakljenu lođu i otvoreni balkon, čak 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Stan 2s, 75m2, Meterize Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri kata. Ukupne površine 75,23 m sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, hodnika, kuhinje te blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stanu pripada i drvarnica u podrumu,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan na Meterizama Stan 2s, 75m2, Meterize Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri kata. Ukupne površine 75,23 m² sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, hodnika, kuhinje te blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 219.000 €, 81,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.indomio.hr

Troetažna kuća u novogradnji na Bilicama pokraj Šibenika, s po jednim stanom na svakoj etaži. Slobodan je penthouse stan S3 na drugom katu, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice kao jedne cjeline, tri spavaće sobe, kupaonice, hodnika te stubišta s podestom. Stanu....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 275.000 € na 265.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 265.000 €, 81,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 81m2 na Meterizama u Šibeniku. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, ostave, velike lođe, dva hodnika koji odvajaju spavaći dio od dnevnog dijela. Stanu pripada drvarnica u prizemlju zgrade i zajednička sušionica rublja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 84,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 559.900 €, 88,00 m2 cca 6360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan i kvalitetno opremljen stan površine 88 m² u atraktivnom dijelu Sukošan. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu kombinaciju funkcionalnosti, suvremenog standarda i ugodne mediteranske lokacije. Raspored prostora Stan se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je stan tipa 2,5-sobni (2S+DB), površine 90 m², smješten u prizemlju u atraktivnom dijelu Šibenika. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže prostran i funkcionalan dom u mirnom okruženju, uz pogodnosti boravka u blizini prirode. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 348.000 €, 91,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju atraktivan dvosoban stan na prvom katu novogradnje u kojoj se nalazi ukupno 7 stambenih jedinica. Lokacija: Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade i orijentiran je na jugoistočnu stranu, pružajući prirodno svjetlo i ugodnu atmosferu. Zgrada se nalazi u....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 397.000 €, 99,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 456.000 €, 114,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okolici Šibenika, na Brodarici, smjestio se stan koji na prvi pogled osvaja svojom elegancijom, ali i osjećajem mira koji pruža pogled na otvoreno more. Ova luksuzna zgrada, građena s posebnom pažnjom prema detaljima i kvaliteti, sastoji se od....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 552.804 €, 117,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan S2 smješten na prvom katu stambene zgrade u Vodicama. Riječ je o apartmanu pogodnom za obiteljsko stanovanje, ali i kao kvalitetna investicija za odmor ili dugoročni najam. Raspored Stan ima ukupnu površinu od 117 m². Raspored prostora osmišljen je racionalno i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 572.000 €, 123,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja ? penthouse ukupne korisne površine 123,25 m², smješten na 2. katu. Apartman oznake S3 ima površinu od 110,45 m², a sastoji se od tri spavaće sobe (dvije imaju vlastitu kupaonicu, dok treća soba ima kupaonicu i balkon), hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 623.920 €, 142,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan penthouse smješten u stambenoj zgradi u Vodicama, koji se ističe velikim vanjskim površinama, funkcionalnim rasporedom i kvalitetnom opremom. Nekretnina je osmišljena za udoban i miran boravak, s naglaskom na privatnost i boravak na otvorenom. Raspored Stan ima....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 166,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderno opremljen dvoetažni stan na 1. i 2. katu novoizgrađenog stambenog objekta u Crnici. Nalazi se u stambenom objektu koji broji ukupno 4 stambene jedinice, smješten na atraktivnoj lokaciji 1.4 km od centra Šibenika. S3 (166.34 m2) - 470.000,00 € Stan S3 proteže se na dvije etaže....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 36)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com