• GoHome Professional
stan šibenik što manje opremljen - GoHome
  • stan šibenik što manje opremljen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje opremljen

  • Za upit "stan šibenik što manje opremljen" pronađeno 275 nekretnina - prosječna cijena 3.631 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 50 nekretnina za upit stan šibenik što manje opremljen pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • nekorišten
    • novouređen
    • balkon
    • prvi red do mora
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 140,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prostrani dvoetažni stan smješten na prvom i drugom katu moderne stambene zgrade u mirnom okruženju u Brodarici, nedaleko od Šibenika. Novogradnja iz 2025. godine ukupne površine 140 m² pruža idealan spoj komfora, suvremene opreme i pogleda na more i prirodu. Stan se....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 507.500 €, 142,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađeni luksuzni stanovi tipa condo u blizini lijepe mirne uvale nedaleko od Šibenika. Jedna zgrada ima dva odvojena dvoetažna stana sa vrtom, bazenom sa terasom, svaki stan je površine 210 m2. Druga zgrada ima tri odvojena dvoetažna apartmana s privatnom terasom i zajedničkim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 623.920 €, 142,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan penthouse smješten u stambenoj zgradi u Vodicama, koji se ističe velikim vanjskim površinama, funkcionalnim rasporedom i kvalitetnom opremom. Nekretnina je osmišljena za udoban i miran boravak, s naglaskom na privatnost i boravak na otvorenom. Raspored Stan ima....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 465.000 €, 142,42 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE LUKSUZNAN I KOMFORAN NOVOUREĐENI STAN U PRIZEMLJU MANJEG STAMBENOG OBJEKTA SA PET STANOVA UDALJEN CCA 300 METARA OD GLAVNE PLAŽE. STAN IMA SVOJE DVORIŠTE CCA 75M, DVA PARKIRNA MJESTA S MOGUĆNOSĆU SMJEŠTAJA I TREĆEG VOZILA NA PARCELI. PROTEŽE SE NA 270 M² KORISNE POVRŠINE....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 790.000 €, 145,00 m2 cca 5450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se penthouse D1, smješten na 3. katu suvremene stambene zgrade u Primoštenu. Ukupna obračunska površina apartmana iznosi 145,87 m², a nekretnina se ističe visokim standardom gradnje te bogatom i pažljivo biranom opremom, što je čini idealnim izborom za cjelogodišnje stanovanje,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 525.816 €, 148,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan stan S1 smješten u prizemlju stambene zgrade u Vodicama, koji se izdvaja velikim privatnim vrtom, funkcionalnim rasporedom i kvalitetnom opremom. Nekretnina je idealna za obiteljsko stanovanje, ali i za one koji traže komfor stana uz prednosti kuće. Raspored....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 606.936 €, 150,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je penthouse smješten na drugom katu moderne stambene zgrade s prostranom krovnom terasom i impresivnim panoramskim pogledom na more i vodičku rivu. Nekretnina se ističe funkcionalnošću, kvalitetnom opremom i lokacijom koja omogućuje svakodnevni boravak uz more, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 580.000 €, 150,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus nekretnine, agencija za nekretnine nudi vam na prodaju stan: LOKACIJA Stan se nalazi na I katu zgrade u centru Šibenika, na samoj Šibenskoj rivi s predivnim pogledom na Šibenski kanal. U neposrednoj blizini je podzemna garaža na Poljani, mnogo restorana, kafića, raznih trgovina,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 475.000 €, 157,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni penthouse u Šibeniku s krovnom terasom i jacuzzijem Na mirnoj, a opet centralnoj lokaciji u Šibeniku, smjestio se moderan penthouse koji spaja luksuz, udobnost i mediteranski šarm. Nalazi se na drugom, ujedno i posljednjem katu nove zgrade s liftom, čime je osigurana privatnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 628.000 €, 158,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Opis Moderno opremljen apartman u Žaboriću, samo 150 metara od plaže. Ovaj penthouse nalazi se u novoizgrađenom stambenom objektu koji broji ukupno 5 apartmana, smještenom na atraktivnoj lokaciji 10 km od Šibenika. S4 (157.97 m2) - 607.000,00 Stan S4 se nalazi na 2. katu zgrade i....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 455.000 € na 569.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 569.000 €, 165,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 455.000 €
12.04.2026 - 569.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Žaborić, novogradnja, prodaja dvosoban apartman 118 m2 + terasa 47 m2, parking Žaborić, prekrasan penthouse sa panoramskim pogledom na more i obližnje otoke! Stan se sastoji od kuhinje i dnevnog dijela (69,30 m2) na koje se nadovezuje prostrana terasa od 47,40 m2 sa prekrasnim panoramskim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 166,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderno opremljen dvoetažni stan na 1. i 2. katu novoizgrađenog stambenog objekta u Crnici. Nalazi se u stambenom objektu koji broji ukupno 4 stambene jedinice, smješten na atraktivnoj lokaciji 1.4 km od centra Šibenika. S3 (166.34 m2) - 470.000,00 € Stan S3 proteže se na dvije etaže....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 540.000 €, 168,08 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzni triplex s bazenom i pogledom na more Prodaje se stambena jedinica S1 u luksuznom triplexu u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more, privatnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 680.000 €, 170,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan dvoetažni stan S8 na atraktivnoj lokaciji u Srimi kraj Vodica, s predivnim pogledom na more i izvanrednom krovnom terasom. Stan se nalazi na drugom katu novogradnje ukupne korisne površine 170 m² i sastoji se od tri spavaće sobe, tri kupaonice, dodatnog WC-a,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 708.200 €, 177,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzan penthouse stan u novogradnji, smješten na drugom katu zgrade s ukupno šest stambenih jedinica, u mirnom i poželjnom dijelu Biograda na Moru. Stan će biti završen 2025. godine. Ukupna površina nekretnine iznosi impresivnih 177 m², od čega je 107 m² stambenog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 751.452 €, 192,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzan dvoetažni stan SJ7 smješten na drugom katu moderne zgrade u Srimi, nedaleko od Vodica, ukupne korisne površine 104,76 m². Stan se nalazi samo 50 m od mora s pogledom na more, a radi se o novogradnji koja će biti završena 2025. godine. Stan se sastoji od tri....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 635.000 €, 193,67 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Triplex s krovnom terasom, bazenom i top pogledom Prodaje se stambena jedinica S2 u luksuznom triplexu u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more, privatnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 433.000 €, 197,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prekrasnom ambijentu stare gradskog jezgra, duž čarobne šetnice Starog pazara, samo nekoliko koraka od Kazališta i Poljane, dostupna su dva sunčana stana u istoj zgradi: Stan na drugom katu, površine 66,80m2, s tri sobe, kuhinjom, kupaonicom i WC-om, nedavno renoviran i potpuno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 635.000 €, 204,04 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? LUX TRIPLEX - krovna terasa, bazen i pogled na more Prodaje se stambena jedinica S3 u luksuznom triplexu u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more, privatnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 217,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo potpuno namještenu dizajniranu kamenu vilu u Zatonu Šibenskom, prvi red uz more. Na prodaju je luksuzna kamena vila, potpuno namještena antikvitetima koji su sakupljani tijekom godina. Vila se sastoji od: Open space kuhinje i blagovaonice te dnevnog boravka u prizemlju.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 217,90 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? DUPLEX s bazenom, krovnom terasom i pogledom na more Prodaje se stambena jedinica S1 u luksuznom DUPLEXU u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more i kvaliteta....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 224,73 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? LUX DUPLEX s bazenom, krovnom terasom i top pogledom Prodaje se stambena jedinica S2 u luksuznom DUPLEXU u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more i kvaliteta....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 1.090.000 €, 250,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je iznimno luksuzan apartman smješten na zadnjem katu stambene zgrade u Sukošanu, ukupne površine 249 m², koji se ističe vrhunskom prostornom organizacijom, visokim standardom opreme i spektakularnim panoramskim pogledom na Jadransko more. Ova nekretnina predstavlja savršenu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 253-275 (od ukupno 276)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com