• GoHome Professional
stan šibenik što manje 90 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • stan šibenik što manje 90 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje 90 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan šibenik što manje 90 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.116 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na prodaju je uređen stan smješten u prizemlju kuće s ukupno tri stambene jedinice. Stan je etažiran i pruža ugodan osjećaj privatnosti. Sastoji se od ulaznog dijela, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe te kupaonice. Iz blagovaonice i vrta pruža se pogled zvonik....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 350.000 €, 81,01 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Iskoristite jedinstvenu priliku i postanite vlasnikom jednog od posljednjih dostupnih stanova u ovoj modernoj novogradnji u Brodarici. Ovaj predivan penthouse na drugom katu nudi savršen spoj suvremenog dizajna, komfora i spektakularnog pogleda na Jadransko more, na lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 170.000 €, 84,22 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji atraktivnog stana u centru Šibenika s predivnim pogledom na more i tvrđavu svetog Mihovila. Opis: Prostran stan u samom centru Šibenika, idealno smješten blizu mora i s prekrasnim pogledom na more i tvrđavu svetog Mihovila. Ova nekretnina nudi odličan potencijal....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što manje 90 m2 zadnjih 14 dana'
220.000 €
308.656 €
280.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Centar, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 295.000 €
15.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Šibeniku, u strogom centru grada, smješten u prizemlju kamene kuće. Ukupna površina stana iznosi 86m2, a koncipiran je kao dva zasebna stana-studio apartmana. Zadnja renovacija je bila 2019. godine, a elektroinstalacije i vodovodne instalacije renovirane su 2014.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 86,62 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan stan u Brodarici ? 130 m od mora Na mirnoj i traženoj lokaciji u Brodarica, svega nekoliko minuta hoda od mora i plaže (130 m), prodaje se moderan stan na drugom katu kvalitetne novogradnje koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 290.000 €, 87,50 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

Brodarica, NOVOGRADNJA, prekrasan dvosoban stan na drugom katu zgrade, neto korisne površine 87,5 m². Stanu pripadaju dva parkirna mjesta, jedno natkriveno a drugo otvoreno. Zatvoreni stambeni prostor iznosi 58,91 m².Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom s blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 348.000 €, 91,70 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je višestambeni objekt u novogradnji u Brodarici. Objekt je katnosti podrum, prizemlje i dva kata. Gradi se u mirnom okruženju te je idealna prilika za miran obiteljski život ili kao prilika za turizam jer je udaljen tek nekoliko minuta od mora ( 300 metara). Konstrukcija....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 395.000 €, 91,70 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan stan na izvrsnoj lokaciji u Podsolarskom, u blizini svih važnih sadržaja za život, te nedaleko od mora. Stan se nalazi u kvalitetno izgrađenoj zgradi, opremljenoj prema zadnjim standardima kvalitete, a zgrada se nalazi u lijepo uređenom kompleksu koji je odlično....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 392.952 €, 93,56 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Stan u prizemlju, prvi red do mora, Brodarica Novogradnja, stan u prizemlju, 93,56m2 ukupne korisne površine, u zgradi ukupno 5 stambenih jedinica. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, WC-a, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom open space koncepta. Stanu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 160.000 €, 97,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE ? ETAŽIRAN STAN U PRIZEMLJU S VELIKOM TERASOM I VRTOM ? ODLIČAN POTENCIJAL ZA RENOVACIJU Prodaje se prostrani etažirani stan s velikom terasom i vrtom, smješten u prizemlju obiteljske kuće (dvojni objekt) u mirnom dijelu Donjih Ražina u Šibeniku. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 485.515 €, 98,27 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? 120m od plaže, pogled na more, velika terasa, garaža Velika natkrivena terasa s pogledom na more, svega 120 metara od plaže i nekoliko minuta hoda od centra Vodica ? format stana koji je danas među najtraženijima kod kupaca koji žele više vremena provoditi vani,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan