- remax-plus atraktivno

  • Za upit "remax-plus atraktivno" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 1.757 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 480 m2
    • do 600 m2
    • 600 m2 (prosječna površina)
    • barem 600 m2
    • 720 m2
  •  Po cijeni
    • do 24000 eura
    • do 30000 eura (prosječna cijena)
    • do 36000 eura
    • do 305 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RABAC, 975.000 €, 128,00 m2 cca 7620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

ISTRA, RABAC - KUĆA SA DVA STANA, 200 M OD MORA, EKSKLUZIVNO Rabac, zbog bijelih šljunčanih plaža, bogatog mediteranskog raslinja i kristalno čistog i bistrog mora, nazvan je biserom Kvarnera. Nekad malo ribarsko mjesto, danas je Rabac atraktivno turističko odredište koje u mreži....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 950.000 €, 452,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

ISTRA, LABIN, DVIJE ATRAKTIVNE KUĆE SA BAZENIMA U PREDGRAĐU LABINA Dvije kuće, svaka sa svojim bazenom, na parceli od 1.060m2. Netto stambena površina sa terasama iznosi 452 m2. Nalaze se u predgrađu Labina, 0,5 km udaljene od prve trgovine, škole i drugih sadržaja. Prva kuća je ukupne....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 980.000 €, 193,20 m2 cca 5070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.07.2025.,

www.remax-plus.info

ISTRA, LABIN - OKOLICA, Luksuzna vila s bazenom i teniskim terenom u mirnom okruženju Prodaje se ekskluzivna vila koja pruža potpunu privatnost i mir, smještena u uređenom i tihom naselju, na idealnoj lokaciji ? dovoljno udaljena od gradske buke, a opet u neposrednoj blizini centra....

 
 
 
  Zemljište, LABIN, 203.940 €, 1854,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.remax-plus.info

ISTRA,LABIN, OKOLICA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U ponudi je atraktivna građevinska parcela površine 1.854 m², smještena u mirnom istarskom selu u blizini Labina. Infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini, a pristupni put je osiguran i uključen u cijenu. Zahvaljujući velikoj površini,....

 
 
 
  Zemljište, LABIN, 86.000 €, 924,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.remax-plus.info

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište ? mirna lokacija blizu grada i mora Zemljište je smješteno u jednom od najtraženijih dijelova grada. Područje je iznimno atraktivno zbog blizine svih gradskih sadržaja i mora, dok sama mikrolokacija pruža mir i privatnost ? idealno okruženje....

 
 
 
  Zemljište, ŠIRINE, 3.200.000 €, 40000,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

ISTRA, LABIN, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE PRETEŽITO TRGOVAČKE NAMJENE Građevinsko zemljište površine 40 000 m2 smjestilo se u gospodarsko poslovnoj zoni. Proteže se uz glavnu cestu u neposrednoj blizini supermarketa te benzinske pumpe. Izrazito atraktivna lokacija za gradnju trgovačkog....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 200.000 €, 48,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

ISTRA, MALI KOSI KAMENA KUĆA SA POMOĆNIM OBJEKTIMA U mirnom napuštenom selu sa predivnim pogledom na more nalazi se kamena kuće u nizu tlocrtne površine 48 m2 sa dva pomoćna objekta.Okućnica se proteže ispred i iza kuća površine 4456 m2. Potrebna je kompletna obnova. Na prodaju je....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.remax-plus.info

ISTRA,LABIN, OKOLICA, STARINE ZA OBNOVU U ponudi su dvije autentične istarske starine bruto površine 65 m² i 66 m², idealne za potpunu obnovu i prenamjenu prema vlastitim željama. Nekretnine nude velik potencijal za stvaranje šarmantnog doma ili atraktivne investicije. Priključak....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 140.010 € na 130.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LABIN, 130.000 €, 2154,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 140.010 €
23.03.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.remax-plus.info

U ponudi je atraktivno zemljište smješteno u mirnom i autentičnom istarskom selu, idealno za sve koji traže privatnost i prirodno okruženje. Zemljište se nalazi na povišenoj lokaciji te pruža otvoren i prekrasan pogled na okolnu prirodu i planinu Učku. Okruženje je izuzetno tiho i....

 
 
 
  Zemljište, SLJEME, 209.000 €, 4860,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.remax-plus.info

ISTRA, LABIN ? INVESTICIJSKO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE POSLOVNO-PROIZVODNE NAMJENE, 4.860 m² Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište gospodarske ? proizvodno-poslovne namjene, ukupne površine 4.860 m², smješteno svega 2 km od centra Labin (cca 4 minute vožnje). Parcela se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, LABIN, 109.000 €, 2740,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.remax-plus.info

Atraktivno građevinsko zemljište 2.740 m² s dozvolom ? mirna lokacija Na prodaju je prostrano građevinsko zemljište površine 2.740 m² pravilnog oblika, s ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju moderne prizemnice sa suterenom. Parcela ima uređen pristupni put te se nalazi na....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 650.000 € na 620.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LABIN, 620.000 €, 150,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.06.2025 - 650.000 €
01.05.2026 - 620.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.06.2025.,

www.remax-plus.info

Atraktivna novoizgrađena vila na osami, okružena šumom i zelenilom smještena na parceli lijepe površine od 1300 m2.Stambena površina iznosi 150m2 i nudi moderno uređeni interijer sa 4 (četiri) spavaće sobe.Kuća se sastoji od prizemlja i kata, s time da se je glavni ulaz sa kata gdje....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 66.000 € na 62.500 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LABIN, 62.500 €, 900,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2024 - 66.000 €
22.05.2026 - 62.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

Građevinsko zemljište u blizini Labina površine 900 m2 pogodno za izgradnju obiteljske kuće, smješteno u mirnom i zelenom okruženju, daleko od gradske vreve, Parcela je pravilnog oblika, priključak struje i vode dovedeni su na parcelu tako da budući vlasnici mogu nesmetano graditi.....

 
 
 
  Kuća, FAŽANA, 310.000 €, 600,00 m2 cca 520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.remax-plus.info

Fažana ? atraktivno građevinsko zemljište blizu mora! Na prodaju je građevinsko zemljište na idealnoj lokaciji u Fažani, samo 400 metara od plaže i svega 3 minute hoda do trgovina, restorana i svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Parcela je ravna i pravilnog oblika, okružena....

 
 
 
  Najam, Poslovni prostor, LABIN, Na upit, 424,15 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.remax-plus.info

Poslovni prostori se nalaze u strogom centru Labina, smješten u suterenu poslovne zgrade neposredno uz glavnu prometnicu kroz donji Labin.Prostor je u funkciji, opremljen kompletnom infrastrukturom (struja, voda, klimatizacija, telefon), sanitarni čvor, ured za voditelja i spremište.....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!