- ravni što veće

  • Za upit "ravni što veće" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 2.490 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (prosječna površina)
    • barem 360 m2
    • 440 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RAVNI, 990.000 €, 200,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Moderna vila s vanjskim grijanim bazenom i 4 spavaće sobe nalazi se u okolici Labina, u mjestu Ravni koja je udaljena od mora 800 metara. Stambena površina vile iznosi 200m2 raspoređenih na prizemlje i prvi kat sa koje se prostire pogled koji oduzima dah. U prizemlju vile nalazi se....

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 31.000 €, 3214,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište 3.200 m² ? Trebovec, Ivanić-Grad Na prodaju građevinsko zemljište površine 3.200 m² (64 m × 50 m) smješteno u mirnom okruženju u mjestu Trebovec, svega 1 km od centra naselja i nepunih 10 minuta vožnje do Ivanić-Grada. Zemljište ima izravan pristup javnoj cesti....

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 199.000 €, 2100,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Labinska rivijera, prodajemo građevinski teren površine 2.100 m2, s prekrasnim panoramskim pogledom na more. Zemljište je pravokutnog oblika. Ishodovana građevinska dozvola za gradnju vile s bazenom. Prijavljenja gradnja Za više informacija i ogled nekretnine kontaktirajte broj tel.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ravni što veće'
13.760 €
125.000 €
170.000 €
  Zemljište, RAVNI, 19.600 €, 1960,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija LIRIO LUCAS predstavlja iznimno atraktivno poljoprivredno zemljište za prodaju na vrhunskoj lokaciji-uz morsku obalu u mjestu Ravni, svega 12 km od Labina. Parcela se nalazi u drugom redu od mora te je u neposrednoj blizini plaže Ravni- jedne od najposjećenijih plaža na ovom....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 466.000 € na 380.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, RAVNI, 380.000 €, 1555,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 466.000 €
23.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija LIRIO LUCAS predstavlja atraktivno građevinsko zemljište površine 1555m2 u mjestu Ravni, 12km od Labina. Parcela se nalazi svega 300 metara od plaže Ravni i ima prekrasan pogled na more. Do zemljišta je izveden pristupni put. Na parceli je provedena osnovna infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 292.000 €, 1111,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je parcela s važećom i pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju objekta prema odobrenom projektu. Uz parcelu dolaze vizualni prikazi vanjskog izgleda objekta te izrađeni unutarnji tlocrti, što omogućuje brzi početak gradnje. Parcela se nalazi u mirnom naselju s razvijenom....

 
 
 
 
+45%

Promjena cijene sa 147.800 € na 215.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, RAVNI, 215.000 €, 1020,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 147.800 €
24.04.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.remax-plus.info

ISTRA, RAVNI - OKOLICA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE SA PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE Na prodaju građevinsko zemljište površine 1020 m². Smješteno je u mirnom okruženju i okruženo bujnim zelenilom koje osigurava potpunu privatnost i ugodnu atmosferu. Parcela se odlikuje prekrasnim, otvorenim....

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 156.000 €, 840,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zeleno okruženje Rapca i pitoreskno zaleđe poziva na avanturu, istraživanje i rekreaciju tijekom cijele godine. Nedaleko Rapca i Labina u malom naselju blizu mora, prodaje se zemljšte sa impresivnim pogledom. Lokacija zemljišta je idealna, garantira neometan panoramski pogled na more.....

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 18.350 €, 734,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište ukupne površine 734m2 nalazi se u malom mjestu Ravni. Zemljište je pravilnog oblika s fantastičnim pogledom na more. Ravni je poznata surferska destinacija zbog pogodnih vjetrova, a kristalno čisto more privlači velik broj ronioca. Dok na plaži možete uživati....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 990.000 €, 450,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se kuća koja ima 6 apartmana potpuno opremljenih i s privatnim bazenom. Grijanje u svim apartmanima je putem klima uređaja. Apartmanska kuća sastoji se od prizemlja, prvog i drugog kata, svaki apartman kategoriziran je s 4 zvjezdice, 3 apartmana imaju po dvije spavaće dok....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 730.000 €, 450,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

LABIN, RAŠA, u ponudu smo dobili apartmansku kuću na odličnoj poziciji s panoramskim pogledom na more i zelenilo. Ukupno osam stambenih jedinica raspoređeno je na prizemlje i dva kata. Svaki apartman ima otvoreni prostor koji objedinjuje dnevni boravak i kuhinju te spavaću sobu s....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 990.000 €, 438,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

LABIN, RAVNI, u ponudu smo dobili apartmansku kuću s 6 apartmana. U blizini Labina, smjestila se ova impozantna apartmanska kuća iz koje se pruža panoramski pogled na Jadransko more i Kvarnerski zaljev. Ukupna površina od 438 m2, prostire se na prizemlje i dva kata na kojima se nalaze....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 990.000 €, 430,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Ravni, apartmanska kuća s bazenom i pogledom na more Kuća se sastoji od prizemlja i dva kata, ukupne površine 430 m2, dok se nalazi na parceli od 520 m2. Kuća ima šest apartmana; na svakoj etaži se nalaze po dva apartmana: ? tri apartmana su 1S+DB, s jednom kupaonom i jednim....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 1.100.000 €, 300,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVA AGENCIJE 700 M OD MORA! Kako bi bilo dobro ODMAH prošetati ovim prekrasnim apartmanima, zar ne? 3D TOUR kroz sva četiri apartmana dostupan je na linkovima ispod! Apartman 1: https://my.matterport.com/show/?m=RhkMXwVgJbU Apartman 2: https://my.matterport.com/show/?m=syUBBNspDkD....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 990.000 €, 200,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.08.2025.,

www.eurovilla.hr

U simpatičnom naselju Ravni koje je udaljeno samo nekoliko kilometara od grada Labina smjestila se ova impresivna vila ukupne stambene veličine od 200 m2 na okućnici od 496 m2.Nekretnina se odlikuje modernim dizajnom, te su u izgradnji korišteni vrhunski i kvalitetni materijali, sami....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 890.000 €, 200,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Ravni, vila s bazenom i pogledom na more Vila je ukupne površine 200 m2, a nalazi se na parceli od 520 m2. Vila se sastoji od prizemlja i kata: ? Prizemlje: kuhinja i blagovaona, tri spavaće sobe, tri kupaone i toalet, ? Kat: jedna spavaća soba, dnevni boravak, kupaona i toalet.....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 890.000 €, 200,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

LABIN, RAVNI, u ponudu smo dobili predivnu vilu s pogledom na more i na maslinik. Vila koja će osvojiti vaše srce prostire se na 200m2 ukupne površine, protežući se na prizemlje i prvi kat. Izuzetno prozračan prostor s otvorenim rasporedom i staklenim stijenama omogućuje obilje sunčeve....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 1.100.000 €, 170,00 m2 cca 6470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpozeljnjijih i najljepših lokacija istočne Istre, s neometanim panoramskim pogledom na more , otok Cres , Učku i Opatiju smjestila se ova reprezentativna moderna vila koja spaja luksuz , mir , blizinu mora i savršen pogled . Lokacija objekta nudi jedinstvenu kombinaciju....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 345.000 €, 77,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se dvoetažna kuća sa prekrasnim pogledom na more. Kuća se prostire na ukupno 77 m², raspoređenih na dvije etaže. Svaka etaža čini zasebnu stambenu jedinicu, s vlastitim ulazom i privatnošću. U suterenu se nalazi prvi apartman,ukupne površine 32 m². Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 345.000 €, 77,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantna kuća s dva odvojena apartmana u mjestu Ravni, udaljena svega 5?10 minuta hoda od mora. Svaki apartman ima vlastiti ulaz, što pruža potpunu privatnost i fleksibilnost ? savršeno za turistički najam ili dvije obitelji. Kuća ima ukupno 77 m² stambenog prostora, raspoređenih....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 345.000 €, 77,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ID KOD AGENCIJE: 300291008-411 HELENA HRVATIN Agent Mob: +385 91 1872 234 Tel: +385 52 496 062 E-mail: h.hrvatin@remax.hr www.remax-istra.com ISTRA, RAVNI, KUĆA SA PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE (prodaja).

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 345.000 €, 77,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.remax-plus.info

ISTRA, RAVNI, KUĆA SA PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE.

 
 
 
  Apartman, RAVNI, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

Apartman u Ravnima, mirno mjesto na samom moru bez masovnog turizma, bez hotela, baš po mjeri za ugodan život i odmor. Ima svijetli dnevni boravak s kuhinjom a staklena stijena odvaja vanjsku terasu sa pogledom na more. Kupaonica s walk-in tušem, dvije spavaće sobe s bračnim krevetima....

 
 
 
  Stan, RAVNI, 235.000 €, 58,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ravni, dvosobni stan sa pogledom na more Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji udaljen svega par minuta hoda do mora i prekrasnih plaža, prodaje se ovaj lijepo održavan stan. Ravni, mjesto u blizini Labina, nudi miran, jedinstven bijeg. Za razliku od življih turističkih odredišta, Ravni....

 
 
 
  Stan, RAVNI, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.05.2023.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RAVNI, 235.000 €, 57,70 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Ravni - na prodaju dvosoban stan na iznimno mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora i prekrasnih plaža. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade te ima ukupnu površinu od 57,70 m². Funkcionalan raspored uključuje dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, RAVNI, 235.000 €, 57,70 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimno mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora i prekrasnih plaža, prodaje se ugodan i potpuno uređen stan koji pruža savršen spoj privatnosti i blizine prirode. Ravni, malo mjesto u okolici Labina, poznato je po svojoj opuštenoj atmosferi,....

 
 
 
  Apartman, RAVNI, 149.000 €, 46,12 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kada dobijete na prodaju apartmn sa ocjenom 9.8 onda je jasno da se radi o turističkoj poslastici. Predivan apartman koji je u naravi jednosoban sa dnevnim boravkom proširen je za ulazni dio sa radnom kuhinjom. Lođa je zatvorena i uređen kao dodatni dio za spavanje. Terasa je vani....

 
 
 
  Apartman, RAVNI, 180.000 €, 39,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.06.2025.,

www.remax-plus.info

Samo u ponudi naše agencije! Stan u Ravnima površine 39m2 smješten na prvom katu stambene zgrade sa 4 stana, sa otvorenim pogledom na more. Apartman je u cjelosti renoviran, namješten i uređen.Sastoji se od jedne spavaće sobe, kupatila, predsoblja, te kuhinje sa dnevnim boravkom i....

 
 
 
  Stan, RAVNI, 180.000 €, 39,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2024.,