- poslovni prostor jazine

  • Za upit "poslovni prostor jazine" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.203 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2180 m2
    • do 2720 m2
    • 2720 m2 (prosječna površina)
    • barem 2720 m2
    • 3260 m2
  •  Po cijeni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosječna cijena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZADAR, Jazine, 5.000.000 €, 5182,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Poslovna zgrada, Zadar-Centar, Zadar, 5182m2 PRODAJA, ZADAR, POSLOVNA ZGRADA S POMOĆNIM OBJEKTOM Prodaje se poslovna zgrada s pomoćnim objektom ukupne tlocrtne površine 5.182 m2 na parceli ukupne površine 10.843 m2. Sama parcela s objektima se nalazi z K2 zoni - poslovna....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 87,00 m2 cca 5750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovni prostor u prizemlju zgrade na frekventnoj lokaciji u uvali Jazine. Sastoji se od ugostiteljskog objekta 46,43 m2, skladišnog prostora 35,56 m2 i sanitarnog čvora 5,26 m2, ukupno 87,25 m2. Ispred prostora se može staviti još par stolova. Pogodan za restoran, fast....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Jazine, 441.490 €, 260,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

POSLOVNI PROSTOR 260 m² ? MOGUĆA PODJELA NA 3 CJELINE, ZADAR CENTAR Prodaje se poslovni prostor površine 259,70 m² na 1. katu poslovne zgrade City Galleria, Polačišće ul., Zadar. Prostor ima funkcionalan i fleksibilan tlocrt koji omogućuje podjelu na tri samostalne poslovne cjeline,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Jazine, 6.000.000 €, 14861,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Benkovačka cesta, Zgrada, 6.000.000,00 EUR POSLOVNI KOMPLEKS ZADAR - IZVRSNA LOKACIJA! Poslovni kompleks smješten je u najfrekventnijoj komercijalnoj zoni u Zadru, neposrednoj blizini trgovačkih centara Kaufland, SuperKonzum i Lidl, Kompleks se prostire na ukupnoj površini od 14.861,00....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč