• GoHome Professional
petrčane zadnjih 14 dana - GoHome
  • petrčane zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - petrčane zadnjih 14 dana

  • Za upit "petrčane zadnjih 14 dana" pronađeno 42 nekretnina - prosječna cijena 3.533 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PETRČANE, 339.000 €, 81,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Petrčanima, neposrednoj blizini povijesnog grada Zadra, na prodaju je ovaj luksuzan 3-soban stan od 81m2, smješten na 1. katu Novogradnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka spojenog staklenim stijenama sa balkonom, kuhinje i blagovaonice, ostave, 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 299.000 €, 72,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Petrčanima, neposrednoj blizini povijesnog grada Zadra, na prodaju je ovaj luksuzan 2-soban stan od 72m2, smješten na 1. katu Novogradnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka spojenog staklenim stijenama sa balkonom, kuhinje i blagovaonice, ostave, 1 spavaće....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 515.000 €, 658,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

**Građevinsko zemljište u trećem redu do mora ? atraktivna prilika za ulaganje** Petrčane, Zadar .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'petrčane zadnjih 14 dana'
759.000 €
759.000 €
280.000 €
  Kuća, PETRČANE, 550.000 €, 240,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

HR Na prodaju je atraktivna samostojeća kuća u neposrednoj blizini Zadra, u Kožinu, s prekrasnim pogledom na more. Kuća se sastoji od tri kata, tlocrtne površine 155 m2, i izgrađena je između 1985. i 1990. godine. U visokom prizemlju su smještene dnevna soba s blagovaonicom i izlazom....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 502.060 €, 97,00 m2 cca 5180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Punta skala, novogradnja, objekt sa ukupno četiri stambene jedinice 2. red od mora. Jedinstvena lokacija, idealna za odmor i opuštanje, svega nekoliko kilometara od grada Zadra, te blizine zračne luke Zemunik (10km). Na prodaju je stan oznake S2 koji se nalazi se na 1. katu na sjeverozapadnom....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 340.000 €, 97,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Dvosoban stan s vrtom, dvorištem i 3 parkirna mjesta, Petrčane, Zadar .

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 299.000 €, 74,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Petrčanima, neposrednoj blizini povijesnog grada Zadra, na prodaju je ovaj luksuzan 3-soban stan od 74m2, smješten na 1. katu Novogradnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka spojenog staklenim stijenama sa balkonom, kuhinje i blagovaonice, ostave, 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 679.000 €, 179,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Petrčanima, neposrednoj blizini povijesnog grada Zadra, na prodaju je ovaj luksuzan stan od 179m2 sa bazenom i garažnim parkirnim mjestom, smješten u prizemlju Novogradnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka spojenog staklenim stijenama sa terasom od....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 390.000 €, 113,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Ponuda atraktivnih apartmana u novogradnji u Petrčanima! Udaljenost od mora i prvih plaža iznosi samo 80 metara, dok je centar mjesta udaljen tek 180 metara. Prodaje se dvoetažni apartman s krovnom terasom, smješten na prvom i drugom katu stambene zgrade. Prvi kat obuhvaća ulaz, spavaću....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 490.000 €, 110,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U najtraženijem dijelu Petrčana, u ekskluzivnoj zoni Punta Radman, smješten je ovaj moderan trosobni penthouse koji objedinjuje privatnost manje zgrade, neposrednu blizinu mora i vrhunsku investicijsku sigurnost. Udaljenost od plaže iznosi svega 80 metara, što ovu nekretninu svrstava....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 450.000 €, 105,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U najtraženijem dijelu Petrčana, u ekskluzivnoj zoni Punta Radman, smješten je ovaj moderan trosobni stan koji objedinjuje privatnost manje zgrade, neposrednu blizinu mora i vrhunsku investicijsku sigurnost. Udaljenost od plaže iznosi svega 80 metara, što ovu nekretninu svrstava među....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 339.000 €, 83,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Petrčanima, neposrednoj blizini povijesnog grada Zadra, na prodaju je ovaj luksuzan 3-soban stan od 83m2, smješten na 1. katu Novogradnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka spojenog staklenim stijenama sa balkonom, kuhinje i blagovaonice, ostave, 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 679.000 €, 158,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Petrčanima, neposrednoj blizini povijesnog grada Zadra, na prodaju je ovaj luksuzan stan od 158m2 sa bazenom i garažnim parkirnim mjestom, smješten u prizemlju Novogradnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka spojenog staklenim stijenama sa terasom od....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 550.000 €, 658,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Petrčane, nadomak povijesnog Zadra, smjestilo se izvanredno građevinsko zemljište od 658 m2, rijetka prilika na tržištu. Ova ekskluzivna parcela, udaljena svega 20 metara od mora, nudi savršen spoj mira, privatnosti i neposredne blizine obale. Pozicionirano u mirnom dijelu naselja,....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 1.050.000 €, 265,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzan penthouse s velikom krovnom terasom na kojoj se nalazi bazen, samo 100 m od mora, s prekrasnim otvorenim pogledom na more. Nalazi se na drugom katu iznimno kvalitetne zgrade s ukupno četiri stana, a sastoji se od dnevnog boravka s open space kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 420.000 €, 150,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prostrani stan smješten u atraktivnom dijelu Petrčana, samo 60 metara od mora! Ovaj izuzetni stan nudi spektakularan panoramski pogled na Zadarski kanal, more i otoke, te osigurava savršen spoj udobnosti i prestižne lokacije. Savršeni spoj klasičnog i modernog uređenja!....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 120,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE-dvoetažan stan 120m2, s okućnicom od 176 m2, namješten. Dvoetažan stan površine 120 m2 smješten na 2 etaže, suteren i prizemlje povezano unutarnjim stubištem. Svaka etaža ima odvojen ulaz tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg stubišta) pretvoriti....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 490.000 €, 109,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U jednom od najprestižnijih dijelova Petrčana, u mirnoj i izuzetno cijenjenoj zoni Punta Radman, smješten je ovaj ekskluzivni penthouse koji objedinjuje vrhunsku kvalitetu novogradnje, privatnost manje rezidencijalne zgrade i iznimnu blizinu mora, udaljen svega 80 metara od uređene....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 238.400 €, 74,50 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE ? prodaju se dvosobni i jednosobni stanovi u kompleksu modernih novogradnji, od mora udaljeni 650 m! Na mirnoj lokaciji u Petrčanima, u blizini Kraljevskih vinograda, nalazi se ovaj projekt moderne novogradnje. Kompleks se sastoji od pet moderno dizajniranih zgrada, pri čemu....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 505.000 €, 96,55 m2 cca 5230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Dvosoban stan (S2) s velikim balkonom i krovnom terasom, Petrčane U slikovitom dalmatinskom mjestu Petrčane, nedaleko od Zadra, smjestio se ovaj predivan, nov i moderan dvosoban stan. Smješten na prvom katu urbane vile, na njenom sjeverozapadnom dijelu,....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 559.300 €, 658,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u 2. redu do mora u Petrčanima. Sa zemljišta se pruža prekrasan pogled na more. Površina zemljišta je 658 m2. Zemljište je relativno pravokutnog oblika. Dužina zemljišta je oko 30 m, dok je širina oko 19 m. Priključci struje i vode nalaze se u neposrednoj....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 3.600.000 €, 4318,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište ukupne površine 4318 m², podijeljeno na više parcela površina od 572 do 745 m². Nalazi se na mirnoj lokaciji u Petrčanima, u neposrednoj blizini mora i atraktivnih plaža. Udaljeno je svega 250 m od mora, dok udaljenost od centra mjesta iznosi 380....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 390.000 €, 112,44 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE - luksuzni dvoetažni penthouse B3 s panoramskim pogledom na cijeli Zadarski kanal, neto korisne površine 112 m2. Smješten je na mirnoj lokaciji udaljenoj samo 50 m od mora. Prva etaža stana se sastoji od ulaznog hodnika s kojim se dalje nastavlja u veliku spavaću sobu koja....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 416.000 €, 79,99 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderan dvosoban stan (S3) s velikim balkonom i dva parking mjesta, Petrčane U slikovitom dalmatinskom mjestu Petrčane, nedaleko od Zadra, smjestio se ovaj predivan, nov i moderan dvosoban stan. Smješten na prvom katu urbane vile, na njenom jugoistočnom....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 395.000 €, 100,38 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE - Troetažni stan B3 u novogradnji Prodaje se troetažni stan u novogradnji u naselju Petrčane pokraj Zadra. Stan površine 100.38 m2 se sastoji od prirodno osvjetljenjog dnevnog boravka i kuhinje, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, balkona površine 4.36 m2 i krovne terase površine....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 530.000 €, 101,48 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Luksuzni stan u prizemlju (S1) s velikim vrtom i privatnim bazenom, Petrčane U slikovitom dalmatinskom mjestu Petrčane, nedaleko od Zadra, smjestio se ovaj jedinstveni, luksuzno opremljen stan u prizemlju moderne urbane vile. S prostranim privatnim vrtom,....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 920.000 €, 227,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan stan s vrtom i terasom s bazenom, samo 100 m od mora, s prekrasnim otvorenim pogledom na more. Nalazi se u prizemlju iznimno kvalitetne zgrade s ukupno četiri stana, a sastoji se od dnevnog boravka s open space kuhinjom i blagovaonicom, četiri prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 425.000 €, 150,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Planirana je gradnja nove stambene zgrade, pravokutnog oblika, a sastoji se od prizemlja i dva kata. Sa sjeveroistočne strane smješteno je šest vanjskih parkirnih mjesta, dok su pješački i kolni pristup smješteni sa jugozapadne strane. Na svakoj etaži smještena je po jedna stambena....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 395.000 €, 99,84 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE - Troetažni stan B4 u novogradnji Prodaje se troetažni stan u novogradnji u naselju Petrčane pokraj Zadra. Stan površine 99.84 m2 se sastoji od prirodno osvjetljenjog dnevnog boravka i kuhinje, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, balkona površine 4.36 m2 i krovne terase površine....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 365.000 € na 355.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PETRČANE, 355.000 €, 138,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 365.000 €
20.05.2026 - 355.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

U srcu Petrčana, u blizini mora i samog centra mjesta, smjestila se nekretnina koja spaja iznimnu lokaciju, prostranost i rijetko viđen potencijal. Apartman u visokom prizemlju ukupne prodajne površine 138 m², koji osvaja već na prvi pogled. Njegov adut je impresivna terasa od čak....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 390.000 €, 113,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 280.000 €, 120,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 332.000 €, 122,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s dva potpuno opremljena i kategorizirana apartmana rađena po mjeri, koji uspješno posluju već dugi niz godina. Kuća je kompletno renovirana 2022. godine, terase nude pogled na more, pripadaju joj 2 parkirna mjesta i 54 m2 okućnice s ostavom. Cijena: 332 000€ Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 395.000 €, 104,55 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Petrčane, Zgrada oznake 4 , S4 - 2. kat, Penthouse 104,55 m² - cijena na upit Na jednoj od najprestižnijih mikrolokacija zadarskog područja, u neposrednoj blizini Kraljevskih vinograda i svega nekoliko minuta od uređenih plaža i kristalno čistog mora, smješten je prostrani stan oznake....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 379.000 €, 90,76 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

ZADAR, PETRČANE ? Prostran dvosoban stan s vrtom i dva parking mjesta U jednom od najpoželjnijih dijelova okolice Zadra, u mirnom naselju Punta Radman u Petrčanima, prodaje se moderan i prostran dvosoban stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade sa samo tri stambene jedinice.....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 420.000 €, 106,30 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE - PENTHOUSE S4 2. KAT S KROVNOM TERASOM Zgrada je smještena u mirnom dijelu naselja oko 200m od mora. Stan S4 nalazi se na drugom katu, sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice i toaleta. Iz dnevnog boravka se izlazi....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 550.000 €, 114,82 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Petrčane su slikovito primorsko mjesto smješteno sjeverozapadno od Zadra, poznato po kristalno čistom moru, mirnom okruženju i autentičnom mediteranskom ugođaju. Ova lokacija nudi savršen balans između privatnosti i turističke atraktivnosti, s prekrasnim plažama, šetnicama i bogatom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 36)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com