pala cijena održavan Najnovije - GoHome
  • pala cijena održavan Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cijena održavan Najnovije

  • Za upit "pala cijena održavan najnovije" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 4.030 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 590.000 € na 555.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MALINSKA, 555.000 €, 111,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 590.000 €
23.05.2026 - 555.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi Mediator nekretnina pronađite prekrasan, prostran stan u Malinskoj, prvi red do mora! Stan / apartman se nalazi na prvom katu, a ima 113 m2, sastoji se od četiri spavaće sobe, dvije kupaonice, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, te dvije terase s kojih....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 580.000 € na 535.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POREČ, 535.000 €, 155,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 580.000 €
23.05.2026 - 535.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

PRILIKA!POGLED MORE! U ponudi moderna, kvalitetno građena obiteljska kuća s bazenom, smještena u mirnom i uređenom naselju svega nekoliko minuta vožnje od Poreča (4,5 km od centra grada). Kuća je modernog arhitektonskog zdanja, sa funkionalnim rasporedom, ukupne površine 155 m2, koji....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 325.000 €, 94,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 335.000 €
23.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja, stan, Zagreb, Trešnjevka, dvoetažni, 94 m2, lođa Na 1. ETAŽI smješteni su dnevni boravak s blagovaonom i kuhinjom, lođa, hodnik, spavaća soba, kupaonica s WC-om i zasebni WC-a, te stubište za 2.ETAŽU u potkrovlju na kojoj se nalazi veliki otvorene prostor funkcionalno podijeljen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cijena održavan najnovije'
290.000 €
550.000 €
395.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 249.000 € na 239.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Kozala, 239.000 €, 87,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 249.000 €
23.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Kozala- u ponudi imamo uredan i prostran stan na atraktivnoj lokaciji na Kozali ukupne površine 87m2. Stan se sastoji od tri spavaće sobe ,dnevnog boravka,kuhinje,kupaonice i tri balkona iz spavaćih soba i dnevnog boravka s kojeg se pruža prekrasan pogled na more.Stan je održavan....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 250.000 € na 240.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VELIKA GORICA, Centar, 240.000 €, 76,51 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.01.2026 - 250.000 €
23.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan u samom centru Velike Gorice ukupne površine 76,51 m2. Svega par minuta hoda od osnovne škole, vrtića, škole stranih jezika za djecu, trgovine te ljekarne. Dječje igralište i zelenilo odmah pored zgrade! Zgrada je 2020. godine prošla kroz energetsku obnovu stoga izgleda iznimno....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 250.000 € na 240.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VELIKA GORICA, 240.000 €, 73,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 250.000 €
23.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 73 m², smješten na visokom prizemlju uredne i energetski obnovljene zgrade (2019.) na izuzetno mirnoj i ugodnoj lokaciji okruženoj zelenilom. Zahvaljujući odličnoj mikrolokaciji i kvalitetnoj obnovi zgrade, nekretnina predstavlja idealan....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 415.000 € na 395.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Visoka, 395.000 €, 103,27 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 439.595 €
07.03.2026 - 415.000 €
23.05.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE PROSTRAN I UREDAN STAN S TERASOM I VRTOM ? VISOKA Na prodaju je prostran, iznimno uredan i pažljivo održavan stan smješten u atraktivnom splitskom naselju Visoka, ukupne stambene površine 103 m². Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade, no do ulaza se dolazi stepeništem,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 395.000 € na 385.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 385.000 €, 86,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 409.900 €
16.05.2026 - 395.000 €
23.05.2026 - 385.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, STAN, ZAGREB, VRAPČE, 86m2 noviji 4-soban stan, vrt, kod placa i vrtića na jako mirnoj lokaciji. Stan ima 69m2 zatvorenog prostora: hodnik, 3 sobe, dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu, 2 kupaonice s 2 wc-a (tuš i kada). U ukupno navedenu kvadraturu su uračunati po koeficijentu:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me