• GoHome Professional
obiteljska kuća moderan do 370000 eura Zadnjih 14 - GoHome
  • obiteljska kuća moderan do 370000 eura Zadnjih 14 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća moderan do 370000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "obiteljska kuća moderan do 370000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 2.481 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Vukomerec, 296.000 €, 132,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja dvije kuće ? Peščenica Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Vukomercu, u urbanom dijelu Zagreba, prodaju se dvije samostojeće kuće izgrađene 2019. godine, smještene na uređenoj okućnici površine 225 m². Nekretnina je idealna za obiteljski život, investiciju ili kombinaciju....

 
 
 
  Kuća, DUGO SELO, 300.977 €, 104,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Iz ponude RE/MAX Centra nekretnina izdvajamo modernu kuću u nizu ukupne površine 104,87 m², smještenu u mirnoj i ugodnoj ulici nadomak centra Dugog Sela ? idealnu za obiteljski život ili investiciju. Ova nekretnina dio je ekskluzivnog projekta: "Aleja tišine" ? suvremeni high-end....

 
 
 
  Kuća, VELIKA GORICA, 350.000 €, 190,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i ugodnom naselju Jagodno (Velika Gorica), na parceli od 366 m², prodaje se izuzetno održavana obiteljska kuća površine 190 m² izgrađena 2017. godine. Kuća je građena po visokim standardima a kontinuirano je unapređivana ? krov je potpuno zamijenjen 2023., a fasada svježe....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća moderan do 370000 eura zadnjih 14 dana'
290.000 €
289.000 €
349.000 €
  Kuća, JEŽDOVEC, 350.000 €, 149,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVE KUĆE U NIZU ? RAKITJE Moderan dom u zelenilu, nadomak Zagreba Tražite mir, privatnost i kvalitetu gradnje, a da ste pritom svega nekoliko minuta od grada? Predstavljamo ekskluzivan projekt novogradnje kuća u nizu u Rakitju, idealan za obiteljski život bez kompromisa. Projekt....

 
 
 
  Kuća, JAGODNO, 350.000 €, 190,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDELJA, 350.000 €, 149,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVE KUĆE U NIZU ? RAKITJE Moderan obiteljski dom u zelenilu, samo 7 km od Zagreba Tražite kvalitetan, energetski učinkovit dom koji nudi mir kuće, ali bez odricanja od gradske povezanosti? Predstavljamo ekskluzivan projekt novogradnje kuća u nizu u Rakitju, osmišljen za ugodan i....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 335.000 €, 106,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Prekrasna obiteljska kuća u mirnom okruženju ? okolica Poreča U ponudi imamo šarmantnu, potpuno uređenu obiteljsku kuću ukupne površine 106 m², smještenu na izuzetno mirnoj lokaciji u blizini Poreča. Idealna za život ili odmor, ova nekretnina pruža savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDELJA, 317.250 €, 135,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderne obiteljske kuće u nizu ? Kalinovica (Sveta Nedelja) U prodaji su 4 suvremene kuće u nizu smještene u mirnom i zelenom naselju Kalinovica, savršenom za obiteljski život. ? Lokacija: Uređeno, mirno naselje blizu svih sadržaja (škola, vrtić, trgovine, javni prijevoz) Odlična....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 379.000 €, 128,71 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Vodice, moderna dvojna obiteljska kuća suvremene arhitekture i funkcionalnog rasporeda smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Nekretnina svojim budućim vlasnicima pruža privatnost, udobnost i visoku kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Kuća, STANIĆI, 315.000 €, 108,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom mjestu Stanići, nedaleko od Omiša, smjestila se ova kvalitetno obnovljena kuća s otvorenim pogledom na more, udaljena svega 200 metara od plaže. Nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski odmor, turistički najam ili miran život uz more. Kuća je raspoređena na više....

 
 
 
  Kuća, BILJE, 300.000 €, 300,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo renoviranu, održavanu i useljivu obiteljsku noviju katnicu, na mirnoj lokaciji u mjestu Bilje - Vukovarska ulica. OPIS NEKRETNINE Peterosobna moderno projektirana i kvalitetno izvedena katnica od cca 300 m2 površine, s krasnim dvorištem, kolnim ulazom (uz kuću), više parkirališnih....

 
 
 
  Kuća, DARUVAR, 289.000 €, 152,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Smještena na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji u Daruvaru, ova moderna dvoetažna kuća površine 152 m2 s prostranom okućnicom od 1.273 m2 pruža savršen spoj privatnosti, suvremenog dizajna i luksuznog wellness ugođaja. Nekretnina je idealna za miran obiteljski život, vikend bijeg....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 280.000 €, 189,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? kuća u roh-bau fazi s bazenom i okućnicom ? 189 m² Prodaje se samostojeća kuća u roh-bau fazi, ukupne površine 189 m², smještena na zemljištu od 350 m². Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata te nudi moderan raspored prostorija, idealan za obiteljski život....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Crvene Kuće, 280.000 €, 102,28 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se višeetažni stan/kuća u nizu koji se proteže kroz tri etaže (prizemlje, 1. i 2. kat). Smješten je u modernoj novogradnji s više stambenih jedinica na području Crvene kuće u Zadru. Lokacija je izuzetno praktična i mirna, s blizinom svih sadržaja potrebnih za ugodan obiteljski....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 279.000 €, 84,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Varaždin, Brezje, obiteljska kuća s dva odvojena stana, smještena na izvrsnoj lokaciji, na zemljištu ukupne površine 729 m².Kuća je raspoređena na dvije etaže, pri čemu je svaka uređena kao zasebna stambena jedinica, pružajući privatnost i maksimalnu iskoristivost prostora.Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 394.000 €, 80,00 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Poreč, blizina grada i mora, Nedaleko od Poreča i njegovih plaža prodaje se ova moderno izgrađena kuća. Nalazi se u slijepoj ulici mjesta, pa stoga je lokacija vrlo mirna i opuštajuća. U blizini se može naći sve potrebno za obiteljski život i zabavu. Ulaskom u dvorište kuće koje ima....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 225.000 €, 73,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

VODICE ATRAKTIVAN STAN, 150 m OD PLAŽE Na prodaju je potpuno renoviran stan u kući koja je smještena u mirnoj slijepoj ulici u Vodicama, savršen za ugodan obiteljski život, ali i kao sigurna investicija u turistički najam. Ukupne netto korisne površine 100,90 m (obračunato po koeficijentu)....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 225.000 €, 78,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

VODICE ATRAKTIVAN STAN NA PRVOM KATU - 78,33 m2 - 150 m OD PLAŽE Na prodaju je potpuno renoviran stan u kući koja je smještena u mirnoj slijepoj ulici u Vodicama, savršen za ugodan obiteljski život, ali i kao sigurna investicija u turistički najam. Nekretnina je u potpunosti obnovljena....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 400.000 €, 132,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OBITELJSKA KUĆA NOVOGRADNJA VARAŽDIN!!! Idealna za obitelji koje traže kvalitetan i udoban dom u urbanoj sredini ? predstavljamo vam modernu samostojeću kuću površine 132 m² s uređenom okućnicom od 380 m². Kuća je novogradnja, odmah useljiva, opremljena suvremenim dizalicom topline....

 
 
 
  Kuća, ČEPIN, 400.000 €, 174,21 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderna obiteljska vila s bazenom i natkrivenom terasom Na prodaju je suvremena i funkcionalno osmišljena vila ukupne površine 174,21 m², idealna za ugodan obiteljski život. Nekretnina je pažljivo projektirana kako bi zadovoljila sve potrebe moderne obitelji, uz naglasak na prostranost,....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 180.000 €, 90,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

POKUPLJE, PETRINJA - Komplet renovirana kuća s garažom Novo uređena kuća s novom unutarnjom i vanjskom stolarijom, potpuno novom kuhinjom i moderno uređenom kupaonicom. Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe i prostranog dnevnog boravka, idealnog za ugodan obiteljski život. Uz kuću....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 404.000 €, 137,07 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, ORAHOVICA, 159.000 €, 280,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderno uređena i kvalitetno renovirana kuća na odličnoj lokaciji u Orahovici, smještena u mirnom okruženju s prekrasnim pogledom na prirodu i zelenilo. Idealna za obiteljski život, odmor ili investiciju s velikim potencijalom za najam. Nekretnina se nalazi u tihom dijelu....

 
 
 
  Kuća, RUDANOVAC, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na svega 10 minuta vožnje (12 km) od jednog od najljepših prirodnih bisera Europe ? Nacionalnog parka Plitvička jezera ? smjestila se ova šarmantna kuća za odmor, idealna za opuštanje, turistički najam ili obiteljski bijeg u prirodu. Nekretnina je uređena s posebnom pažnjom kako bi....