• GoHome Professional
obiteljska kuća moderan do 350000 eura Zadnjih 7 d - GoHome
  • obiteljska kuća moderan do 350000 eura Zadnjih 7 d - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća moderan do 350000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "obiteljska kuća moderan do 350000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.182 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, FAŽANA, 349.000 €, 115,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Valbandonu, svega nekoliko minuta vožnje od Fažane, plaža i mora, prodaje se cijela etaža na 1. katu manje stambene zgrade sa ukupno četiri stana. Nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, najam ili kombinaciju privatnog korištenja....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDELJA, 317.250 €, 135,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderne obiteljske kuće u nizu ? Kalinovica (Sveta Nedelja) U prodaji su 4 suvremene kuće u nizu smještene u mirnom i zelenom naselju Kalinovica, savršenom za obiteljski život. ? Lokacija: Uređeno, mirno naselje blizu svih sadržaja (škola, vrtić, trgovine, javni prijevoz) Odlična....

 
 
 
  Kuća, DUGO SELO, Centar, 300.977 €, 104,87 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Iz ponude RE/MAX Centra nekretnina izdvajamo modernu kuću u nizu ukupne površine 104,87 m², smještenu u mirnoj i ugodnoj ulici nadomak centra Dugog Sela ? idealnu za obiteljski život ili investiciju. Ova nekretnina dio je ekskluzivnog projekta: "Aleja tišine" ? suvremeni high-end....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća moderan do 350000 eura zadnjih 7 dana'
289.000 €
280.000 €
280.000 €
  Kuća, BILJE, 300.000 €, 300,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo renoviranu, održavanu i useljivu obiteljsku noviju katnicu, na mirnoj lokaciji u mjestu Bilje - Vukovarska ulica. OPIS NEKRETNINE Peterosobna moderno projektirana i kvalitetno izvedena katnica od cca 300 m2 površine, s krasnim dvorištem, kolnim ulazom (uz kuću), više parkirališnih....

 
 
 
  Kuća, DARUVAR, 289.000 €, 152,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Smještena na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji u Daruvaru, ova moderna dvoetažna kuća površine 152 m2 s prostranom okućnicom od 1.273 m2 pruža savršen spoj privatnosti, suvremenog dizajna i luksuznog wellness ugođaja. Nekretnina je idealna za miran obiteljski život, vikend bijeg....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 180.000 €, 90,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

POKUPLJE, PETRINJA - Komplet renovirana kuća s garažom Novo uređena kuća s novom unutarnjom i vanjskom stolarijom, potpuno novom kuhinjom i moderno uređenom kupaonicom. Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe i prostranog dnevnog boravka, idealnog za ugodan obiteljski život. Uz kuću....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 379.000 €, 128,71 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Vodice, moderna dvojna obiteljska kuća suvremene arhitekture i funkcionalnog rasporeda smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Nekretnina svojim budućim vlasnicima pruža privatnost, udobnost i visoku kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Kuća, ORAHOVICA, 159.000 €, 280,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderno uređena i kvalitetno renovirana kuća na odličnoj lokaciji u Orahovici, smještena u mirnom okruženju s prekrasnim pogledom na prirodu i zelenilo. Idealna za obiteljski život, odmor ili investiciju s velikim potencijalom za najam. Nekretnina se nalazi u tihom dijelu....

 
 
 
  Kuća, RUDANOVAC, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na svega 10 minuta vožnje (12 km) od jednog od najljepših prirodnih bisera Europe ? Nacionalnog parka Plitvička jezera ? smjestila se ova šarmantna kuća za odmor, idealna za opuštanje, turistički najam ili obiteljski bijeg u prirodu. Nekretnina je uređena s posebnom pažnjom kako bi....