• GoHome Professional
obiteljska kuća Zadnjih 14 dana - GoHome
  • obiteljska kuća Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća Zadnjih 14 dana

  • Za upit "obiteljska kuća zadnjih 14 dana" pronađeno 732 nekretnina - prosječna cijena 2.502 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 210 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VODICE, 225.000 €, 73,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

VODICE ATRAKTIVAN STAN, 150 m OD PLAŽE Na prodaju je potpuno renoviran stan u kući koja je smještena u mirnoj slijepoj ulici u Vodicama, savršen za ugodan obiteljski život, ali i kao sigurna investicija u turistički najam. Ukupne netto korisne površine 100,90 m (obračunato po koeficijentu)....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 110.000 € na 105.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KLOŠTAR PODRAVSKI, 105.000 €, 133,00 m2 cca 790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 110.000 €
22.05.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana i useljiva obiteljska kuća, prizemnica sa potkrovnim prostorijama, stambene površine 133 m2, u Kloštru Podravskom, sa uređenom okućnicom, sveukupne površine posjeda 705 m2. ? Kuća je građena 1982. godine. Obiteljsku kuću čine podrum, prizemlje i stambeno potkrovlje.....

 
 
 
  Kuća, NOVALJA, 790.000 €, 100,00 m2 cca 7900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

NOVO U PONUDI!! Moderna luksuzna vila s bazenom u Novalji blizina mora i plaža Na prodaju je novoizgrađena luksuzna vila smještena u mirnom dijelu Novalje, u Ulici Maže, svega nekoliko minuta hoda od poznatih plaža Vrtić i Lokunje. Ova elegantna nekretnina idealna je za obiteljski....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 589-591 (od ukupno 602)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more