• GoHome Professional
obiteljska kuća 210 m2 porasla cijena - GoHome
  • obiteljska kuća 210 m2 porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 210 m2 porasla cijena

  • Za upit "obiteljska kuća 210 m2 porasla cijena" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 2.703 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 590.000 € na 620.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VODICE, 620.000 €, 217,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 590.000 €
15.04.2026 - 620.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u Vodicama nalazi se novoizgrađena obiteljska kuća s 217m² korisne površine, sagrađena na parceli od 512 m². Kuća se sastoji od dvije zasebne stambene jedinice, svaka sa svojim zasebnim ulazom. U prizemlju je smješten komforan trosobni stan koji se sastoji od hodnika,....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 549.990 € na 639.990 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VODICE, 639.990 €, 220,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 549.990 €
29.04.2026 - 639.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća s tri apartmana u turistički atraktivnom naselju BristakBlata, smještena svega 200 metara od mora i 800 metara od centra mjesta. Nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, odmor ili kao investiciju za turistički najam. U prizemlju se nalaze dva apartmana,....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 342.500 € na 384.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, JELENJE, 384.000 €, 200,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 342.500 €
06.05.2026 - 384.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je samostojeća obiteljska kuća od 200m2 s dvije garaže i velikom okućnicom veličine 1.086m2. Kuća je razvedena na dvije etaže, prizemlje i 1. kat. Prizemlje veličine 100m2 je za uređenje, a na 1. katu se nalazi useljiv stan s dvije spavaće sobe, verandom, kuhinjom, blagovaonicom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 210 m2 porasla cijena'
495.000 €
1.150.000 €
480.000 €
 
+18%

Promjena cijene sa 575.000 € na 678.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LOBORIKA, 678.000 €, 204,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 575.000 €
11.05.2026 - 678.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

LOBORIKA, OKOLICA, u ponudi imamo kuću u izgradnji s bazenom. Nalazi se na kraju mirnog naselja. Lokacija je idealna za obiteljski život ili investicija u svrhu turističkog najma. Kuća ima neto površinu od 204,30m² te je raspoređena na prizemlje i kat. Prizemlje (101,20m2) se sastoji....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 488.000 € na 527.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LIŽNJAN, 527.000 €, 195,15 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.06.2025 - 488.000 €
26.03.2026 - 527.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Na prodaju je dvojna kuća smještena u mirnom dijelu Šišana, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Kuća se prostire na dvije etaže - prizemlje i kat - te ukupno ima 195,15 m2 netto stambene površine, dok cijela parcela iznosi 305 m2. Unutar kuće....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 1.150.000 € na 1.300.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIOGRAD NA MORU, 1.300.000 €, 210,00 m2 cca 6190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.11.2025 - 1.150.000 €
28.04.2026 - 1.300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je prekrasna obiteljska vila u Biogradu na Moru, pažljivo izgrađena za vlastitu obitelj, koristeći najkvalitetnije materijale i iznimnu pažnju u svakom detalju. Idealna je za obitelj koja traži prostran i udoban dom u blizini mora. Kuća je redovito održavana, uključujući....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 325.000 € na 331.100 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SAMOBOR, 331.100 €, 210,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.01.2026 - 327.600 €
26.02.2026 - 327.700 €
07.03.2026 - 325.000 €
15.03.2026 - 331.100 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepa i održavana obiteljska kuća u Samoboru, naselje Perivoj. Kuća je odmah useljiva, nalazi se u mirnoj ulici u blizini svih značajnih sadržaja kao što su dječji vrtić, trgovine, škole. Do strogog centra Samobora je max. 10 min autom, a do autoceste - izlaz Bobovica,....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 320.000 € na 340.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SAMOBOR, 340.000 €, 210,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 320.000 €
27.03.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća smještena u mirnom i ugodnom dijelu Samobora, idealna za obiteljski život. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji okruženoj zelenilom i prirodom, koja pruža visoku razinu mira, tišine i privatnosti, a istovremeno osigurava dobru povezanost s centrom Samobora....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 450.000 € na 467.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BAKAR, 467.000 €, 205,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 450.000 €
08.03.2026 - 467.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJEMO OBITELJSKU, DVOJNU KUĆU SA BAZENOM, PRILAGOĐENU ZA IZNAJMLJIVANJE TURISTIMA. PRODAJE SE NAMJEŠTENA. IMA 3 PARKIRNA MJESTA, OKO 1.000m2 OKUĆNICE (VRT, VOĆNJAK) . UDALJENA JE 10 MIN. AUTOM DO MORA. STANOVI IMAJU IZLAZ NA TERASE SA KOJIH SE PRUŽA OTVOREN POGLED NA MORE. ......

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 200.000 € na 220.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, TENJA, 220.000 €, 216,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.01.2026 - 200.000 €
10.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVA TENJA, urbani dio osječkog prigradskog naselja - izuzetno tražena lokacija za ugodan obiteljski život. Prodaje se obiteljska kuća površine oko 200 m2 na lijepo uređenom placu koji je površine 518 m2, a osim kuće na placu je i pomoćni objekt koji se sastoji od garaže, ljetne kuhinje....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 395.000 € na 410.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ROVINJSKO SELO, 410.000 €, 217,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.09.2025 - 395.000 €
23.05.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja lijepu samostojeću obiteljsku kuću sa dvije stambene jedinice i posebnim apartmanom u dvorištu. Kuća se nalazi na lijepoj okućnici veličine cca 1100m2. U prizemlju se nalazi stan površine 68m2, s openspace konceptom kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
 
+26%

Promjena cijene sa 199.000 € na 250.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Brezovica, 250.000 €, 200,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 199.000 €
19.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća u Brezovici, Zeleni brijeg 9, u naselju Zadvorsko, sa zemljištem, površina čestice 2189 m2. Za kuću ishođeno je rješenje o izvedenom stanju. Vrlo dobra lokacija, pristup sa ulice je omogućen i parkiranje u dvorištu je moguće. Kuća je izgrađena u komunalno....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 299.000 € na 350.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, GRIŽANE, 350.000 €, 220,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 299.000 €
11.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

GRIŽANE, u ponudi imamo obiteljsku kuću na mirnoj lokaciji nedaleko Crikvenice. Prizemlje kuće čine prostrano dvorište, veliki vinski podrum s prostorom za druženje te kupaonica i toalet. Na katu je ulaz u stambeni dio kuće koji u naravi čini dvoetažni stan povezan unutarnjim stepenicama.....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 343.000 € na 381.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, JELENJE, 381.000 €, 200,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 343.000 €
15.03.2026 - 381.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova samostojeća obiteljska kuća predstavlja odličnu priliku za obitelj koja traži prostrano i udobno mjesto za život. S ukupnom površinom od 200 m², kuća se sastoji od dvije etaže, pri čemu prizemlje od 100 m² nudi mogućnost prilagodbe prema vlastitim željama i potrebama. Na prvom....

 
 
 
 
+34%

Promjena cijene sa 447.000 € na 599.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, RAB, 599.000 €, 199,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 447.000 €
10.05.2026 - 599.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na predivnom otoku Rabu, u mirnom i prirodnom okruženju, smještena je kuća na tri etaže koja pruža savršenu priliku za obiteljski život ili investiciju u turizam. Kuća nudi mogućnost uređenja četiri potpuno odvojena apartmana, čime bi svaki kat postao zasebna cjelina, idealna za turistički....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 488.000 € na 527.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LIŽNJAN, 527.000 €, 195,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 488.000 €
04.04.2026 - 527.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA ŠIŠAN - Moderna dvojnica smještena u mirnome dijelu naselja, sa sveukupno 2 stambene jedinice i pomoćnim objektom. Predstavljamo obiteljsku kuću smještenu u mirnom naselju poznatome kao Šišan, riječ je o dvojnoj obnovljenoj kući, koja se nalazi smještena nedaleko od centra mjesta,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 510.000 € na 527.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LIŽNJAN, 527.000 €, 195,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 510.000 €
04.04.2026 - 527.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U Šišanu nedaleko od Pule nalazi se ova lijepa vezana obiteljska kuća koja se sastoji od prizemlja i kata jednakog tlocrta. Na svakom katu nalaze se tri spavaće sobe, dva kupatila,veliki dnevni boravak s blagovaonom i kuhinjom, ostava i spremište gdje se nalazi toplinska pumpa. U....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 310.000 € na 330.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Podsused, 330.000 €, 227,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 310.000 €
15.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, G.Stenjevec, samostojeća kuća s bazenom, vrtom i pomoćnom zgradom, 2 min vožnje do centra Podsuseda i Aleje Bologne. Obiteljska kuća, na velikoj povišenoj parceli s održavanim vrtom, voćnjakom i vinogradom, s predivnim pogledom na Rijeku Savu i samoborsko gorje. Posebnost....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 250.000 € na 280.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LEPOGLAVA, 280.000 €, 227,71 m2 cca 1230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 250.000 €
22.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća smještena u mirnom predjelu Žarovnice, u blizini Lepoglave, nudi idiličan život okružen prirodom i predivnim pogledom na planine. Obiteljska kuća izgrađena je 2000.godine, dok je renovirana 2018.godine. Na ukupnoj površini od 227 m² - netto korisne površine 163 m²,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 395.000 € na 414.590 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SVETA NEDELJA, 414.590 €, 190,09 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 395.000 €
15.04.2026 - 414.590 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Sky nekretnine predstavlja obiteljsku kuću u nizu s vrtom i 2 parkirna mjesta na mirnoj lokaciji u Svetoj Nedjelji ? Kerestinec. U obiteljskom i uređenom naselju Kerestinec,smješetnog svega 15 minuta od centra Zagreba i 2 min od Svete Nedjelje smjestila se ova moderna i kvalitetna....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 380.000 € na 395.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SVETA NEDELJA, 395.000 €, 190,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 380.000 €
13.03.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Agencija Sky nekretnine predstavlja obiteljsku kuću u nizu s vrtom i 2 parkirna mjesta na mirnoj lokaciji u Svetoj Nedjelji Kerestinec. U obiteljskom i uređenom naselju Kerestinec,smješetnog svega 15 minuta od centra Zagreba i 2 min od Svete Nedjelje smjestila se ova moderna i kvalitetna....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 550.000 € na 620.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VIŠKOVO, 620.000 €, 230,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 550.000 €
08.05.2026 - 620.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

VIŠKOVO, u ponudu smo dobili obiteljsku kuću na odličnoj lokaciji. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i visokog potkrovlja. Katovi su povezani vanjskim stepenicama. U prizemlju se nalazi spremište i jednosobni stan površine 40m2 koji se sastoji od spavaće sobe, kuhinje s dnevnim boravkom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu