• GoHome Professional
obiteljska kuća 180 m2 kvalitetan - GoHome
  • obiteljska kuća 180 m2 kvalitetan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 180 m2 kvalitetan

  • Za upit "obiteljska kuća 180 m2 kvalitetan" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 2.800 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SAMOBOR, 550.000 €, 180,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Moderna obiteljska kuća 180 m s velikom okućnicom Sveti Martin pod Okićem Opis oglasa: Prodaje se moderna i energetski učinkovita obiteljska kuća smještena u mirnom naselju Sveti Martin pod Okićem u okolici Samobora. Ova nekretnina nudi odličnu kombinaciju privatnosti, prirodnog okuženja....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 650.000 €, 179,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Atraktivna dvojnica u mirnom dijelu Crikvenice Na prodaju je izuzetno atraktivna dvojnica smještena u mirnom dijelu Crikvenice, okružena prekrasnim novogradnjama i netaknutom prirodom. Ova nekretnina idealna je za obiteljski život ili kao kuća za odmor, pružajući sve što je potrebno....

 
 
 
  Kuća, BJELOVAR, 320.000 €, 183,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrana i kvalitetno građena obiteljska kuća u mirnom dijelu Bjelovara, udaljena svega dva kilometra od centra grada. Ukupna stambena površina iznosi 183 m, dok s terasama i dodatnim prostorima kuća nudi čak oko 260 m korisne površine, što je čini idealnim domom za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 180 m2 kvalitetan'
320.000 €
320.000 €
350.000 €
  Kuća, JELENJE, 410.000 €, 180,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA ? KUĆA NA TRAŽENOJ LOKACIJI (PODHUM) S ponosom nudimo ekskluzivno ovu izuzetnu obiteljsku kuću smještenu na traženoj lokaciji u Podhumu, u mirnom i uređenom okruženju, a u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja za ugodan i kvalitetan obiteljski život. Pristup....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 550.000 €, 180,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzna prizemnica u okolici Labina, stambene površine 180 m, smještena je na zemljištu od 650 m, na izuzetno mirnoj, atraktivnoj i prirodom okruženoj lokaciji, idealnoj za kvalitetan obiteljski život, odmor ili sigurnu investiciju. Nekretnina se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 550.000 €, 180,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzna prizemnica u okolici Labina, stambene površine 180 m², smještena je na zemljištu od 650 m², na izuzetno mirnoj, atraktivnoj i prirodom okruženoj lokaciji, idealnoj za kvalitetan obiteljski život, odmor ili sigurnu investiciju. Nekretnina se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, SOLIN, 695.000 €, 180,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.broker.hr

U mirnom i atraktivnom okruženju, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini grada Split, nalazi se prostrana, kvalitetno održavana i potpuno namještena obiteljska kuća s dva odvojena trosobna stana i očaravajućim otvorenim pogledom na more i grad. Kuća je položena na zemljištu površine....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 420.000 €, 180,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 180 m2, smještena u najtraženijem kvartu u Varaždinu- neposredna blizina VI. Osnovne škole. Ova nekretnina nudi mirnu lokaciju u urbanom okruženju, čineći je izuzetno atraktivnom za obiteljski život ili investiciju. Kuća je završena 2025. godine,....

 
 
 
  Kuća, SVETI MARTIN, 550.000 €, 180,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna obiteljska kuća 180 m² s velikom okućnicom ? Sveti Martin pod Okićem Opis oglasa: Prodaje se moderna i energetski učinkovita obiteljska kuća smještena u mirnom naselju Sveti Martin pod Okićem u okolici Samobora. Ova nekretnina nudi odličnu kombinaciju privatnosti, prirodnog....

 
 
 
  Kuća, BALE, 880.000 €, 175,92 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kreativno osmišljena obiteljska katnica naslanja se izgled tradicionalne istarske kuće ali nudi svježa dizajnerska rješenja i minimalistički uređen interijer. Jednostavno koncipirana kuća sa bogato ozelenjenom okućnicom se diskretno uklapa u mirno selo nedaleko Bala, a u blizini su....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 350.000 €, 185,00 m2 cca 1890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno uređena i namještena obiteljska kuća katnica, smještena u mirnom dijelu Trnave (Donja Dubrava). Kuća je izgrađena 1965. godine, a prošla je temeljitu rekonstrukciju i renovaciju 2008. godine, te je usklađena s modernim standardima stanovanja. Unutar 185 kvadratnih....

 
 
 
  Kuća, MATULINI, 450.000 €, 175,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Dobrodošli u vašu novu oazu mira, smještenu u blizini Baderne, nedaleko od šarmantnog Poreča. Ova lijepa kuća u nizu nudi 175,15 m2 stambene površine na parceli od 200 m2, pružajući dovoljno prostora za udoban obiteljski život, ali i opuštena druženja s prijateljima. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, BADERNA, 450.000 €, 175,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 680.000 €, 186,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, CRNO, 560.000 €, 190,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien stavlja na tržište: Zadar- Ekskluzivna samostojeća obiteljska kuća s garažom i uređenom okućnicom U ponudi je elegantna i potpuno namještena obiteljska kuća, stambene površine 190 m2, sa okućnicom ukupne površine 420 m2, smještena u mirnom i iznimno traženom dijelu....

 
 
 
  Kuća, NOVALJA, 1.062.500 €, 190,00 m2 cca 5590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji moderne kuće s bazenom ? Jakišnica, otok Pag (40 m od mora). Prodaje se atraktivna i moderno opremljena kuća u Jakišnici na otoku Pagu, smještena svega 40 metara od mora. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za miran obiteljski život, ali i kao investicija....

 
 
 
  Kuća, KRK, 760.000 €, 170,00 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća villa s bazenom i pogledom na more! Nekretnine Krk Na prodaju nudimo samostojeću kuću smještenu u mirnoj okolici Krka, idealnu za obiteljski život ili kao investiciju za odmor. Ova prekrasna nekretnina prostire se na 170 m2 i nalazi se na parceli površine 513 m2. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 170,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Varaždin, Hallers, prostrana obiteljska kuća u mirnom i ugodnom dijelu grada na parceli površine 458 m2.U prizemlju kuće se nalazi ulazni hodnik, kupaonica te prostrana kuhinja povezana s blagovaonicom i dnevnim boravkom koji imaju izlaz na natkrivenu terasu ? savršeno mjesto za opuštanje....

 
 
 
  Kuća, ZABOK, 239.000 €, 170,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu Zaboka, nadomak svih važnih sadržaja, prodaje se vrlo zanimljiv i potpuno adaptiran dvoetažni stan u novouređenoj kući, idealan za obiteljski život, ali i kao izvrsna dugoročna investicija s mogućnošću parcijalnog iznajmljivanja. Ono što ovu nekretninu izdvaja na tržištu....

 
 
 
  Kuća, STARIGRAD, 379.000 €, 190,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Predivna kuća s tri odvojena stana smještena u Starigadu, nudi izniman spoj prostornosti i mediteranskog ugođaja i pruža dovoljno prostora za udoban obiteljski život ili atraktivnu investicijsku priliku. Okućnica je idealna za opuštanje na otvorenom i ljetna druženja. Kuća je smještena....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Crvene Kuće, 560.000 €, 190,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, Centar, 339.000 €, 191,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Osijek, ulica Jela, moderno koncipirana i kvalitetno izvedena kuća neto površine 170, 27 m² na 2 etaže (prizemlje, prvi i drugi kat s pristupom krovu), smještena u mirnoj i ugodnoj rezidencijalnoj zoni idealno za obiteljski život.Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, toaleta, ostave....

 
 
 
  Kuća, CRNO, 480.000 €, 191,00 m2 cca 2510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća prizemnica površine 191 m2 smještenu u mirnom dijelu Zadra, naselje Ričina. Ova nekretnina nudi izuzetnu priliku za život u prostranoj kući s dvorištem, idealnoj za obiteljski život ili kao investiciju. Kuća se nalazi na parceli površine 484 m2, što pruža....

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, Centar, 339.000 €, 191,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

Osijek, ulica Jela, moderno koncipirana i kvalitetno izvedena kuća neto površine 176, 71 m² na 2 etaže na desnoj strani dvojne kuće (prizemlje, prvi i drugi kat s pristupom krovu), smještena u mirnoj i ugodnoj rezidencijalnoj zoni idealnoj za obiteljski život.Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, RIČINA, 480.000 €, 191,00 m2 cca 2510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, 339.000 €, 191,52 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Osijek, ulica Jela, moderno koncipirana i kvalitetno izvedena kuća neto površine 170, 27 m² na 2 etaže na lijevoj strani dvojne kuće (prizemlje, prvi i drugi kat s pristupom krovu), smještena u mirnoj i ugodnoj rezidencijalnoj zoni idealnoj za obiteljski život. Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 450.000 €, 168,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Vrhovcu, u sjevernom dijelu Zagreba, svega oko jedan kilometar sjeverno od Ilice. Kuća se nalazi u gradskoj četvrti Črnomerec, naselje Sveti Duh, te je idealna za obiteljski život ili stanovanje više generacija na istoj....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 410.000 €, 194,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA OBITELJSKA KUĆA NA IZVRSNOJ LOKACIJI Na prodaju je komforna i funkcionalna obiteljska kuća smještena na mirnoj lokaciji idealnoj za obitelji s djecom zbog blizine svih sadržaja. Kao krajnja u nizu, osigurava maksimalnu privatnost, više mira i dodatni osjećaj komfora. **RASPORED....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 333.000 € na 339.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Medveščak, 339.000 €, 165,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 333.000 €
06.03.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Samo u Dogma nekretninama !! Na prodaju je lijepa, prostrana i potpuno uređena obiteljska kuća smještena u mirnom naselju u okolici Čakovca. Ova nekretnina ukupne stambene površine 160 m nalazi se na iznimno velikoj i njegovanoj okućnici od 3400 m, koja pruža potpunu privatnost, obilje....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 333.000 € na 339.000 € - 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ČAKOVEC, 339.000 €, 165,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.06.2025 - 339.000 €
28.06.2025 - 338.000 €
07.10.2025 - 333.000 €
03.03.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samo u Dogma nekretninama !! Na prodaju je lijepa, prostrana i potpuno uređena obiteljska kuća smještena u mirnom naselju u okolici Čakovca. Ova nekretnina ukupne stambene površine 160 m² nalazi se na iznimno velikoj i njegovanoj okućnici od 3400 m², koja pruža potpunu privatnost,....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 488.000 € na 527.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LIŽNJAN, 527.000 €, 195,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.08.2025 - 488.000 €
27.03.2026 - 527.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvojna kuća smještena u mirnom dijelu Šišana, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Kuća se prostire na dvije etaže - prizemlje i kat - te ukupno ima 195,15 m2 netto stambene površine, dok cijela parcela iznosi 305 m2. Unutar kuće....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 719.000 €, 196,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Trogir ? Saldun | Mediteranska kuća 230 m od mora, 196 m2 + mogućnost nadogradnje, mirna lokacija U mirnoj, slijepoj ulici u traženom predjelu Saldun, svega 230 metara od mora i plaže, nalazi se ova kvalitetno građena obiteljska kuća koja spaja autentičan dalmatinski stil, funkcionalnost....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 295.000 €, 197,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, LIŽNJAN - 4SS+DB obiteljski dvoetažni stan s pripadajućim vrtom i dodatnim objektom Predstavljamo ovaj kvalitetan obiteljski stan, smješten na 1.katu etažirane kuće, a kojemu pripada i privatno dvorište, kao i dodatni objekt koji se nalazi na spomenutoj okućnici stana. Riječ....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 31)

<< <1> >>