• GoHome Professional
obiteljska kuća 170 m2 balkon porasla cijena - GoHome
  • obiteljska kuća 170 m2 balkon porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 170 m2 balkon porasla cijena

  • Za upit "obiteljska kuća 170 m2 balkon porasla cijena" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 2.584 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+18%

Promjena cijene sa 220.000 € na 260.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SAMOBOR, 260.000 €, 177,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 220.000 €
27.03.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je odmah useljiva, kvalitetno građena obiteljska kuća neto površine 177 m² na mirnoj lokaciji u okolici Zagreba. Stambeni prostor kuće 133,53m2 (bez balkona, terasa i podruma). Kuća se nalazi na zemljištu površine 982 m², dijelom građevinskom. Sastoji se od podruma, prizemlja....

 
 
 
 
+26%

Promjena cijene sa 333.000 € na 420.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SENJ, 420.000 €, 160,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 333.000 €
13.04.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna, svijetla i funkcionalna obiteljska kuća ukupne stambene površine 160 m² smještena u mirnom dijelu Senja s fantastičnim pogledom na more i otoke.Kuća je podijeljena na dva potpuno odvojena i samostalna stana po 80 m² (prizemlje + prvi kat), svaki s vlastitim ulazom, što....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 450.000 € na 470.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, JELSA, 470.000 €, 177,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 450.000 €
23.05.2026 - 470.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća ukupne površine 177 m² smještena na parceli od 543 m², idealna za obiteljski život ili kao investicija s velikim potencijalom. Kuća je razvedena na više etaža te se sastoji od čak 11 soba, prostranog dnevnog boravka i 4 kupaonice s WC-om, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 170 m2 balkon porasla cijena'
680.000 €
680.000 €
330.000 €
 
+7%

Promjena cijene sa 689.000 € na 740.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, POREČ, Centar, 740.000 €, 167,00 m2 cca 4430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 689.000 €
10.05.2026 - 740.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U okolici Poreča, na samo 5 km od mora i centra grada, prodajemo modernu i funkcionalnu kuću smještenu u mirnom naselju okruženom maslinicima, vinogradima i zelenilom. Ovo mirno područje s pretežno obiteljskim kućama i vilama za odmor idealno je za obiteljski život ili bijeg od užurbane....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 220.000 € na 260.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, RAKOV POTOK, 260.000 €, 177,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 220.000 €
30.03.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 180.000 € na 206.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KRALJEVICA, 206.000 €, 180,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 206.000 €
16.01.2026 - 180.000 €
20.03.2026 - 206.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se samostojeća kamena katnica ukupne stambene površine 180 m², smještena na mirnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Kuća se sastoji od dvije etaže po 90 m² te visokog potkrovlja koje nudi mogućnost adaptacije prema vlastitim željama i potrebama, što omogućuje....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 105.000 € na 120.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, POFUKI, 120.000 €, 160,00 m2 cca 750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 105.000 €
22.04.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA/NAJAM: Obiteljska kuća (Pofuki) visoka energetska učinkovitost i uređen interijer OPIS NEKRETNINE: Prodaje se prostrana kuća u mjestu Pofuki (Koprivničko-križevačka županija), na samoj granici s Varaždinskom županijom. Kuća je izvrsno izolirana, s novim instalacijama i modernim....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 415.000 € na 435.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, MARČANA, 435.000 €, 157,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 415.000 €
26.02.2026 - 435.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jugoistočnom dijelu istarskog poluotoka, u općini Marčana, u blizini svih sadržaja za miran obiteljski život ili ugodan turistički boravak smjestila se ova interesantna kuća za odmor sa bazenom na zemljištu ukupne površine 495 m2. Kuća je kvalitetno građena u svrhu turističkog....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 490.000 € na 550.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZADAR, Novi Bokanjac, 550.000 €, 186,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.11.2025 - 490.000 €
06.03.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Na prodaju ? Samostojeća obiteljska kuća , Zadar ? Novi Bokanjac Na mirnoj lokaciji u zadarskoj četvrti Novi Bokanjac prodaje se atraktivna i moderno uređena samostojeća kuća ukupne stambene površine 186 m² na parceli od 263 m². Kuća se sastoji od četiri sobe, od čega tri spavaće,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 350.000 € na 365.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, GRIŽANE, 365.000 €, 154,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2025 - 350.000 €
14.04.2026 - 365.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća smještena u mirnom zaleđu Crikvenice, udaljena samo 10-ak minuta vožnje od centra grada i mora. Ova kuća nudi idealnu kombinaciju privatnosti i blizine svih potrebnih sadržaja te je savršena za obiteljski život ili kao vikend kuća. Kuća se sastoji od dvije etaže.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled