• GoHome Professional
obiteljska kuća 170 m2 balkon - GoHome
  • obiteljska kuća 170 m2 balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 170 m2 balkon

  • Za upit "obiteljska kuća 170 m2 balkon" pronađeno 181 nekretnina - prosječna cijena 2.550 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 299.000 € na 289.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DONJA STUBICA, 289.000 €, 154,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 309.000 €
10.05.2026 - 299.000 €
22.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja kuće ? Pustodol, 153 m² + garaža + velika okućnica + mogućnost bazena Prodaje se kvalitetna obiteljska kuća u mirnom i zelenom dijelu Pustodola (blizina Stubičkih Toplica ), idealna za život ili odmor izvan gradske gužve, a opet na dohvat Zagreba. Kuća se prostire na dvije....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 590.000 €, 154,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je obiteljska kuća s ogromnim dvorištem u samom centru Vodica. Kuća se nalazi svega 500m od mora, prometno je povezana s dvije različite ulice, a također je upotpunosti zaklonjena zahvaljujući zelenoj površini kojom je okružena. Nekretnina se sastoji od dvije stambene jedinice....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 350.000 € na 365.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, GRIŽANE, 365.000 €, 154,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2025 - 350.000 €
14.04.2026 - 365.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća smještena u mirnom zaleđu Crikvenice, udaljena samo 10-ak minuta vožnje od centra grada i mora. Ova kuća nudi idealnu kombinaciju privatnosti i blizine svih potrebnih sadržaja te je savršena za obiteljski život ili kao vikend kuća. Kuća se sastoji od dvije etaže.....

 
 
 
  Kuća, NOVIGRAD, 265.000 €, 154,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se isplativa obiteljska kuća dvokatnica u srcu Pridrage, smještena na izvrsnoj lokaciji samo 100 m od mora! Kuća ima 154 m stambenog prostora, PVC stolariju i prostranu okućnicu od oko 475 m. Svaki kat posjeduje vlastitu kupaonicu, a tu su i dva natkrivena balkona/terase,....

 
 
 
  Kuća, KOSTRENA, 949.000 €, 186,00 m2 cca 5100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

CASA BELLA iz ponude izdvaja prekrasnu dvokatnicu s bazenom i pogledom na Kvarner, smještenu u mirnom dijelu Kostrene, udaljena pješke samo 500m od mora! Ova elegantna i prostrana kuća nudi savršen spoj luksuza i prirodnog okruženja, idealna za obiteljski život ili investiciju u turistički....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 950.000 € na 912.000 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KOSTRENA, 912.000 €, 186,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 950.000 €
16.03.2026 - 912.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Obiteljska kuća s bazenom i pogledom na more, Kostrena ? Doričići U mirnom i zelenilom okruženom dijelu Kostrene, u naselju Doričići, prodaje se lijepa i funkcionalna obiteljska kuća s otvorenim pogledom na Kvarner. Smještena na uređenom zemljištu površine 1.090 m², ova nekretnina....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 630.000 € na 680.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PRIVLAKA, 680.000 €, 186,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 630.000 €
05.04.2026 - 680.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE MODERNA KUĆA S BAZENOM I POGLEDOM NA MORE I VELEBIT Na mirnoj lokaciji, svega 400 metara od mora, prodaje se prostornai funkcionalna uređena kuča idealna za odmor, obiteljski život ili turistički najam. Kuča je raspoređena na dvije etaže: PRIZEMLJE nudi prostrani dnevni....

 
 
 
  Kuća, KOSTRENA, 912.000 €, 186,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepa obiteljska kuća s pogledom na Kvarner, smještena u mirnom dijelu Kostrene, u naselju Doričići. Nekretnina se nalazi na uređenom zemljištu površine 1.090m² na kojem su smješteni kuća, dvorište s nadstrešnicom, prilaz za automobile, gospodarski objekt s nadstrešnicom,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 480.000 €, 186,18 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Bogdanovići, blizu Jadrije, prodaje se nova moderna dvojna kuća s bazenom. Nalazi se na izrazito mirnoj lokaciji. Od najbližeg kupališta je udaljena 1,1 km, a od kupališta u Jadriji 4 km. Ova lijepa obiteljska kuća oznake S2 se sastoji od prizemlja i kata, te ima ukupnu površinu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 169-177 (od ukupno 186)

<< <1 2 3 4 5> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more