• GoHome Professional
novogradnja zagreb zadnjih 7 dana do 410000 eura š - GoHome
  • novogradnja zagreb zadnjih 7 dana do 410000 eura š - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb zadnjih 7 dana do 410000 eura što veće ekskluzivan

  • Za upit "novogradnja zagreb zadnjih 7 dana do 410000 eura što veće ekskluzivan" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 430000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 392.500 €, 56,00 m2 cca 7010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzni trosoban stan u novogradnji na prestižnoj lokaciji podno Medvednice, u mirnom i zelenom okruženju Gračana, na adresi Markuševečka cesta. Stan se nalazi na 1. katu moderne urbane vile s ukupno tri ekskluzivna stana. Stan se sastoji od: - prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 449.300 €, 110,20 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U jednoj od najtraženijih mikrolokacija zapadnog dijela Zagreba, smješten je ovaj izuzetno rijedak primjer novogradnje koji uspješno briše granicu između stana i kuće. Stan, ukupne obračunske površine 110,2 m2 (bruto 153,39 m2), predstavlja spoj suvremenog dizajna, vrhunske opreme....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 105,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Ekskluzivan dvoetažni stan u modernoj urbanoj vili ? Donja Dubrava U mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi smjestila se moderna duplex vila sa samo dvije stambene jedinice, projektirana za maksimalnu privatnost i kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 394.240 €, 102,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od najprestižnijih zagrebačkih mikrolokacija, u zelenilom okruženim Šestinama, smještena je ekskluzivna novogradnja koja na suptilan način utjelovljuje suvremeni luksuz i bezvremensku eleganciju. Ova pomno osmišljena rezidencija sastoji se od svega pet stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 450.810 €, 100,18 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivan trosoban stan u mirnom i zelenom dijelu Remeta, smješten u modernom projektu vrhunske kvalitete. Ukupna površina iznosi 157,92 m², dok neto korisna površina (NKP) iznosi 100,18 m². Stan raspolaže s 84,02 m² zatvorenog prostora, a sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 306.240 € na 334.080 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 334.080 €, 92,80 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 370.000 €
22.03.2026 - 306.240 €
28.04.2026 - 334.080 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivan stan u boutique zgradi ? moderan dizajn, vrhunska oprema, mirna lokacija Kvadratura: Stan - 92,8 m2 (netto) Vrt - 150 m2 Spremište - 6 m2 (2,45 m2 netto) Garažno mjesto - 15 m2 (7,5 m2 netto) Vanjski parking - 12,8 m2 Oprema stanova: ? 6 stanova u zgradi ? Svi stanovi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 358.200 €, 89,55 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Tellar s ponosom predstavlja: NOVOGRADNJA ? PROJEKT MLADICE Ekskluzivna pretprodaja stanova u modernom i kvalitetnom naselju na zapadnom dijelu Grada Zagreb / kvart Stenjevec. Nakon višegodišnje pripreme zemljišta i pažljivog projektiranja, s ponosom predstavljamo Projekt Mladice....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 302.999 € na 287.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 287.000 €, 87,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 302.999 €
17.04.2026 - 287.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

KUPNJA direktno od investitora,uz povrat pola PDV-a na prvu nekrentinu. Kupac ne plaća agencijsku proviziju. U Zagrebačkoj gradskoj četvrti Gornja Dubrava u zelenoj oazi naselja Oporovec smjestio se ekskluzivan projekt novogradnje spet modernih stambenih zgrada visokog standarda gradnje,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Markuševec, 392.500 €, 85,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzni trosoban stan u urbanoj vili podno Medvednice Na prestižnom području u podsljemenskoj zoni prodaje se ekskluzivan trosoban stan smješten na 1. katu moderne urbane vile s ukupno tri luksuzna stana. Ovaj elegantni dom pruža idealan spoj privatnosti, udobnosti i vrhunske kvalitete....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 392.500 €, 84,41 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRILIKA ? LUKSUZAN STAN podno Medvednice Na jednoj od najprestižnijih mikrolokacija u gradu, u miru i zelenilu podno Medvednice, smještena je moderna urbana vila s tri luksuzne stambene jedinice u ulici Markuševečka cesta u neposrednoj blizini shoping centra Meridijan....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • novogradnja zagreb do 410000 eura što veće ekskluzivan (43)
  • novogradnja zagreb zadnjih 7 dana do 410000 eura što veće (61)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr