• GoHome Professional
novogradnja zagreb zadnjih 7 dana do 380000 eura 9 - GoHome
  • novogradnja zagreb zadnjih 7 dana do 380000 eura 9 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb zadnjih 7 dana do 380000 eura 90 m2 što veće

  • Za upit "novogradnja zagreb zadnjih 7 dana do 380000 eura 90 m2 što veće" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 4.215 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 360000 eura (malo jeftiniji)
    • 390000 eura (malo skuplji)
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 378.000 €, 97,98 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Daje se na prodaju atraktivan dvoetažni penthouse u novogradnji, smješten u mirnom dijelu naselja Stenjevec ? Vrapče, na lokaciji koja pruža odličnu povezanost s ostatkom grada i blizinu svih važnih sadržaja. Stan se posebno ističe velikim staklenim stjenkama koje prostoru daju iznimnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 344.712 €, 96,02 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambena zgrada u izgradnji u sklopu projekta Donja Dubrava koja se sastoji od prizemlja, 1. kata, 2. kata ( uvučenog kata ) i ukupno 7 stanova u površini od 61,75m2 do 97,93m2. Cijena: 3.590,00 EUR / m2 Stan 6. - 2. kat - sastoji se od od hodnika, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 300.000 €, 82,24 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ako tražite stan koji nudi više od standardnog gradskog života ? ovo je nekretnina koja briše granicu između stana i kuće. U mirnoj i zelenoj zoni Gornje Kustošije, smješten u prizemlju moderne zgrade iz 2018. godine, nalazi se luksuzno uređen i potpuno opremljen stan površine 64,80....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb zadnjih 7 dana do 380000 eura 90 m2 što veće'
410.000 €
  Stan, ZAGREB, Gornji Bukovac, 414.375 €, 81,25 m2 cca 5100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija CASA real estates posreduje pri kupoprodaji modernog stana u Zagrebu, Gornji Bukovac, u novijoj gradnji! Na prodaju je vrhunski trosobni stan smješten u modernoj novogradnji s ukupno 5 stanova, u mirnoj i slijepoj ulici na atraktivnoj lokaciji Bukovac. Idealno za sve koji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr