• GoHome Professional
novogradnja zagreb zadnjih 7 dana do 340000 eura š - GoHome
  • novogradnja zagreb zadnjih 7 dana do 340000 eura š - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb zadnjih 7 dana do 340000 eura što jeftinije 70 m2 porasla cijena

  • Za upit "novogradnja zagreb zadnjih 7 dana do 340000 eura što jeftinije 70 m2 porasla cijena" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.509 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • grijanje na plin
    • terasa
    • opremljen
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 260.756 € na 266.950 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 266.950 €, 70,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.03.2026 - 247.032 €
11.04.2026 - 260.756 €
16.05.2026 - 266.950 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 185.000 € na 205.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Trnje, 205.000 €, 70,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.11.2025 - 185.000 €
16.05.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju poslovni prostor u naselju Vrbik, u srcu Trnja, u Zagrebu. Prostor se nalazi u visokom prizemlju novogradnje i idealan je za uslužnu djelatnost poput ordinacija, praksi, ili drugih vrsta poslovnih usluga. Osnovne karakteristike prostora: Površina: 70 m² Broj soba: 2 Kat:....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 204.045 € na 212.875 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZAGREB, Botinec, 212.875 €, 65,50 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.04.2026 - 204.045 €
18.05.2026 - 212.875 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je trosobni stan (APARTMAN) u NOVOGRADNJI - naselje Botinec. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade, orijentacije jug/zapad. Stan se sastoji od hodnika (9,701 m2) kupaonice (3,70 m2), soba (10,60 m2) soba 2 (10 m2) kuhinja (5,60 m2), DB+ blagovaona (20,70 m2) loggia....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb zadnjih 7 dana do 340000 eura što jeftinije 70 m2 porasla cijena'
275.576 €
236.250 €
236.250 €
 
+8%

Promjena cijene sa 210.000 € na 227.115 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 210.000 €
22.05.2026 - 227.115 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-18 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 210.000 € na 227.115 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,10 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 227.115 €
28.04.2026 - 210.000 €
19.05.2026 - 227.115 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju.Trosoban stan....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 217.500 €
22.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-9 smješten na 1. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 218.000 €
20.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-8 smješten na 1. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 237.195 €, 75,30 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 237.195 €
28.04.2026 - 218.000 €
19.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 260.756 € na 265.734 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 265.734 €, 69,93 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 247.032 €
11.04.2026 - 253.894 €
15.05.2026 - 260.756 €
18.05.2026 - 265.734 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 290.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Ferenščica, 290.000 €, 66,59 m2 cca 4360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 270.000 €
18.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan na odličnoj lokaciji u Zagrebu ? Lovinčićeva ulica. Stan je funkcionalnog rasporeda, površine 60 m², te pruža ugodan i praktičan prostor za svakodnevni život. Sastoji se od: -dnevnog boravka -kuhinje s blagovaonicom -spavaće sobe -kupaonice s WC-om -hodnika....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 291.364 € na 297.698 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trnje, 297.698 €, 63,34 m2 cca 4700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 273.900 €
30.01.2026 - 280.125 €
21.02.2026 - 286.350 €
30.04.2026 - 291.364 €
16.05.2026 - 297.698 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Stambena zgrada TRNJE 3 Projekt se nalazi u ulici Trnjanski nasip V . U blizini stambene zgrade nalazi se dječji vrtić, osnovna škola, trgovina Konzum, kafići, zatim autopraonica, benzinska pumpa, a nedaleko je i park jezero Bundek. Autobus je udaljen 500m. Početak izgradnje: ožujak....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 284.544 € na 300.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 300.000 €, 75,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.08.2025 - 269.568 €
20.12.2025 - 284.544 €
18.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan dvosobni stan oznake D102 u prizemlju novogradnje u Remetincu, idealan za obiteljski život, parove koji planiraju budućnost, ali i za sve koji žele pametno investirati u nekretninu u jednom od najperspektivnijih zagrebačkih kvartova. Stan se nalazi....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 259.320 € na 324.750 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 324.750 €, 64,83 m2 cca 5010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.09.2025 - 265.803 €
13.09.2025 - 290.803 €
14.09.2025 - 265.803 €
03.12.2025 - 285.252 €
05.02.2026 - 278.769 €
14.02.2026 - 272.286 €
11.03.2026 - 265.803 €
13.03.2026 - 259.320 €
17.05.2026 - 324.750 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Mogućnost zamjene za zemljište u Zagrebu ili na obali. Zagreb, Rudeš 3-soban stan 64,83 m² u novogradnji, useljenje 04/2027 Na prodaju je 3-sobni stan površine 64,83 m² u kvalitetnoj novogradnji na lokaciji Rudeška cesta 57, u mirnom i urbanom dijelu grada, blizina škole, vrtića,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!