• GoHome Professional
novogradnja zagreb vrt do 260000 eura - GoHome
  • novogradnja zagreb vrt do 260000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb vrt do 260000 eura

  • Za upit "novogradnja zagreb vrt do 260000 eura" pronađeno 216 nekretnina - prosječna cijena 3.478 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 123.760 €, 34,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja stana Novogradnja, Čulinečka cesta, Resnik (Zagreb) Stan S3 Na mirnoj i urbanoj lokaciji u naselju Resnik, u ponudi je dvosoban stan u novogradnji smješten u prizemlju moderne stambene zgrade koja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. Zatvorena stambena površina iznosi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 282.859 €, 69,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.crozilla.com

**Prvi projekt uspješno rasprodan!!!** U ponudi trenutno pripremamo novi projekt čiji se početak gradnje očekuje u 4.mj. 2026.godine, a planirani završetak u 12.mj 2026. godine OPIS PROJEKTA: Novogradnja, Gornja Dubrava Četverosobni stan u prizemlju s ukupnom korisnom površinom od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 284.490 €, 81,50 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosobni stan u novogradnji (zgrada C) u mirnom i zelenom dijelu Podsuseda, svega nekoliko minuta od Jankomira i 50 m od Samoborske ulice. Površine: Korisna površina: 151,75 m² Obračunska površina: 81,50 m² Hodnik : 4,67 m² Dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 284.544 €, 75,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan dvosobni stan oznake D102 u prizemlju novogradnje u Remetincu, idealan za obiteljski život, parove koji planiraju budućnost, ali i za sve koji žele pametno investirati u nekretninu u jednom od najperspektivnijih zagrebačkih kvartova. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 285.763 €, 72,35 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Počinje izgradnja stambenog objekta koji Vam u nastavku predstavljamo. Zgrada je smještena u slijepoj ulici, u mirnom i tihom okruženju za stanovanje. Pedesetak je metara udaljena od Branimirove ceste, a deset minuta hoda od Av. Dubrava s pristupom tramvaju. Lokacijski je pet minuta....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 76.000 € na 69.999 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 69.999 €, 22,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 82.500 €
12.02.2026 - 79.500 €
17.03.2026 - 76.000 €
14.05.2026 - 69.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kupac ne plaća agencijsku proviziju. Papiri uredni i mogućnost kupovine putem kredita. Prodaje se adaptirani stan ( garsonijera ) u suterenu stambene zgrade površine od 19m2 u ulici Nova cesta - Trešnjevka. Stanu dodatno pripada i wc te mala ostava pored stana, šupa u vrtu i spremište....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 211-216 (od ukupno 217)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni