• GoHome Professional
novogradnja zagreb porasla cijena do 3700 eura/m2 - GoHome
  • novogradnja zagreb porasla cijena do 3700 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb porasla cijena do 3700 eura/m2 balkon

  • Za upit "novogradnja zagreb porasla cijena do 3700 eura/m2 balkon" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.474 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 350000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 230.894 € na 235.982 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 235.982 €, 69,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 230.894 €
11.03.2026 - 235.982 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

SVETA KLARA - LUKORANSKA ULICAModeran trosoban stan 67.91 m² na prvom katu novogradnje - useljenje 12/2026.Na prodaju je stan oznake B6 koji se nalazi na prvom katu zgrade B (ukupno 14 stanova). Stan se sastoji od:ulaznog hodnika,otvorenog prostora koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 190.676 € na 195.900 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 195.900 €, 52,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 190.676 €
06.05.2026 - 195.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

STAN S1-21 - 52,24 m2, 3-sobni, nalazi se na drugom katu (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 58,24 m² UKUPNA CIJENA: 218.400,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 1 9,95m2 5. sp.soba 2 7,64m2 7.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 323.334 € na 352.728 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 352.728 €, 97,98 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 323.334 €
15.03.2026 - 352.728 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja GOSPODSKA u fazi izgradnje. Planirani završetak ljeto 2026. godine. 4-SOBAN stan u potkrovlju površine 97.98 m2. Sastoji se od ulaznog prostora sa stubištem, kuhinje, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, hodnika, predprostora, dvije kupaonice i balkona. Stvarna površina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb porasla cijena do 3700 eura/m2 balkon'
237.195 €
237.195 €
185.452 €
 
+9%

Promjena cijene sa 350.163 € na 381.996 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 381.996 €, 106,11 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 350.163 €
25.03.2026 - 381.996 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrani četverosoban dvoetažan stan smješten na 3. katu i potkrovlju zgrade, orijentacije na sjever i istok, što osigurava obilje prirodne svjetlosti i ugodnu atmosferu tijekom dana. Stan se sastoji od: ? ulaznog prostora sa stubištem ? kuhinje povezane s dnevnim boravkom....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 350.163 € na 381.996 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 381.996 €, 106,11 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.12.2025 - 350.163 €
15.03.2026 - 381.996 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja GOSPODSKA u fazi izgradnje. Planirani završetak ljeto 2026. godine. 4-SOBAN stan u potkrovlju površine 106.11 m2. Sastoji se od ulaznog prostora sa stubištem, kuhinje, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, hodnika, predprostora, dvije kupaonice i balkona. Stvarna površina....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 211.140 € na 217.260 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 217.260 €, 61,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 211.140 €
06.05.2026 - 217.260 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

STAN S1-16 - 61,20 m2, 3-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 67,20 m² UKUPNA CIJENA: 238.560,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak i blagavaonica 20,75m2 5. sp.soba 1 - 9,75m2 6.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 153.870 € na 167.250 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 167.250 €, 44,60 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.07.2025 - 153.870 €
14.04.2026 - 167.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-29 - 44,60 m2, 2-sobni, nalazi se na trećem katu (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 50,60 m² UKUPNA CIJENA: 189.750,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6.....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 198.900 € na 205.020 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 205.020 €, 61,20 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 211.140 €
28.11.2025 - 198.900 €
10.05.2026 - 205.020 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-19 - 61,20 m2, 3-sobni, nalazi se na drugom katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 67,20 m² UKUPNA CIJENA: 225.120,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak i blagavaonica 20,75m2 5. sp.soba 1 9,75m2 6. sp.soba....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 171.142 € na 175.780 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 175.780 €, 46,38 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 171.142 €
21.03.2026 - 175.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, BLATO, NOVOGRADNJA, 46.38 m2, 2-soban Prodaje se prekrasan 2-soban stan na prvom katu zgrade u izgradnji od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi u Blatu, ulica Jurja Njavre. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 177.784 € na 182.602 € - 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 182.602 €, 48,18 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.10.2025 - 178.000 €
29.10.2025 - 177.784 €
19.03.2026 - 182.602 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, BLATO, NOVOGRADNJA, 48.18 m2, 2-soban Prodaje se prekrasan 2-soban stan na prvom katu zgrade u izgradnji od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi u Blatu, ulica Jurja Njavre. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 210.000 € na 227.115 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 210.000 €
22.05.2026 - 227.115 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-18 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 242.000 € na 277.515 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 277.515 €, 88,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 242.000 €
22.05.2026 - 277.515 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan četverosoban stan oznake S-13 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 217.500 €
22.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-15 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 217.500 €
20.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-9 smješten na 1. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 285.000 € na 305.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 305.000 €, 101,76 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2025 - 285.000 €
17.05.2026 - 305.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se 5-sob. dvoetažni stan u novogradnji na području Rudeša. Uz stan (98.64m2) u cijenu je uključeno i vanjsko parkirno mjesto pov. 12.5m2. Ukupna kvadratura sa koeficijentima iznosi 101.76m2. GLAVNE PREDNOSTI STANA: - Prostran i funkcionalan raspored ? dnevni boravak + 4 spavaće....

 
 
 
 
+19%

Promjena cijene sa 193.000 € na 230.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 193.000 €
20.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

PRILIKA! Prodaje se stan površine 60 m2 smješten na prvom katu moderne zgrade s ukupno tri kata, u mirnom dijelu naselja Črnomerec, Šestinski dol. Stan se nalazi u novogradnji visoke roh-bau faze iz 2026. godine, čime osigurava suvremeni standard stanovanja i dugoročnu vrijednost....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 300.000 € na 335.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 335.000 €, 124,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 300.000 €
18.04.2026 - 335.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni četverosobni stan iznad Svetog Duha na drugom katu manje stambene zgrade od 124 kvadrata tlocrtne površine i spremište u podrumu. Donji dio stana sastoji se od kuhinje povezane s velikim dnevnim boravkom, zimskim vrtom i balkonom koji gleda na sjever prema Medvednici....

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 220.680 € na 270.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 270.000 €, 67,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 220.680 €
04.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao trosoban stan u novogradnji, sa vrtom. Zgrada je upravo u dovršetku izgradnje, planirano useljenje krajem ožujka 2026. godine. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open spacea dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom i izlazom na balkon, dviju....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled