• GoHome Professional
novogradnja zagreb porasla cijena Najnovije - GoHome
  • novogradnja zagreb porasla cijena Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb porasla cijena Najnovije

  • Za upit "novogradnja zagreb porasla cijena najnovije" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.153 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+15%

Promjena cijene sa 242.000 € na 277.515 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 277.515 €, 88,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 242.000 €
20.05.2026 - 277.515 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan četverosoban stan oznake S-13 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 210.000 € na 227.115 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 210.000 €
20.05.2026 - 227.115 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-18 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 217.500 €
20.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-15 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb porasla cijena najnovije'
237.195 €
237.195 €
236.250 €
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 236.250 €
28.04.2026 - 217.500 €
19.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju.Trosoban stan....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 210.000 € na 227.115 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,10 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 227.115 €
28.04.2026 - 210.000 €
19.05.2026 - 227.115 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 242.800 € na 263.655 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 83,70 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 263.655 €
25.04.2026 - 242.800 €
19.05.2026 - 263.655 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju.Četverosoban....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 237.195 €, 75,30 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 237.195 €
28.04.2026 - 218.000 €
19.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Stanovi novogradnja RIO Kantrida, Rijeka zelena zona

Trenutno najatraktivniji stambeni kompleks koji se gradi u Rijeci na atraktivnoj lokaciji Kantrida!

www.pbz-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Rijeka, donja Drenova zelena zona

na savršenoj lokaciji na donjoj Drenovi! Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade s fasadom i krovom iz 2011. godine.

www.dux-nekretnine.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!